Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 13:40
glupi ste ko qrac
zna se ta spada u bg bez obzira da li su kuce ili zgrade
pricam o slucajevima kad je neko van ili na granici grada pa se raspravljaju da li je i to bg ili ne
e onda mozes da se primenjuje gore navedena metoda
Jebo vas Beograd... Toliko puta sam dobijao poslovne ponude i ¾ivot gore da mi je dosadilo.Sve sam odbio..Ne bih da ¾ivim tu ni pod pretnjom smrti..Pra¹ina, smog, smrad, saobraæajna nervoza(svaka vo¾nja je rizik),buka,kriminal,urbanistièki haos, neorganizovanost... Iskreno ¾alim onog ko ¾ivi u BG...Meni je i Tempo ,Ideja i sve ostale jaèe trgovine, na 2 minuta,,,,Detetu ¹kola, dom zdravlja,pijaca...sve na 2 min... 30 000 stanovnika ima moje mesto..Kao jedna Bg op¹tina...Ali daleko prirodnije zdravije, lep¹e.-.. Kada sam slu¾beno u BG (3-4 dana nedeljno) zbog saobraæaja nemam vremena ni za sebe a kamoli porodicu i prijatelje..Jedva stignem sa posla do sobe (SIV NBGD- Hajduk Veljkov Venac).Lamela, menjaè,gorivo...Dok se sredim i klopam veæ je 19... Umoran, padam u horizontalu.. Serem im se na BG.-.Nema volje ni vremena za trening, prijatelje...socijalizaciju.. Doðe vikend a onda kao pu¹ten sa lanca da malo prozujim..Vreme je najvrednije ¹to imamo u ¾ivotu..To se ne kupuje,,, A u BG toga ima¹ najmanje. Ko nije ¾iveo van BG ne zna ¹ta je slobodno vreme u meri u kojoj ga ja imam.. BG je jedino dobar kada su neki koncerti i de¹avanja- Tu sam za 2 sata ako mi se ide....Ebe¹ taj ¾ivot.... Veæi haos u svakom pogledu nisam video..Deda, tetka, strièevi..Svi roðeni keviæi.®ive u BG... NIkada nisam stigao ni da im se javim.. Jer kako da im objasnim da nemam vremena da sa NBGD doðem do Banjice i sl.... Kada bi nekome u KV rekao da skokne èas do K© na kaficu ovaj bi se ubio od smeha..A tu je èak i br¾e jer nema semafora nego samo prav put.. Nepun sat vremena 65 km.. Aj preði to po BG op¹tinama za to vreme...kitoni... TAKO DA MI JE PREPIRKA KO JE BG SERONJA ILI KV SERONJA, KG SERONJA- SME©NA-...Daj ne budalite se vi¹e oko toga..®ivite ¾ivot kako morate..
Cave ab homine unius libri

Milomir27

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 13:52
u srbiji vala nije tako
da je tako zidali bi zgrade u selima

uostalom sta se ja raspravljam idite nahranite zivinu i stoku i pazite na govna da ne ugazite - fenix kaze da ih nema :D
jes bio skoro u Borci? zgrada koliko hoces  ;D,zamisli imaju cak i autobuse  ;D ;D ;D ;D

Plazma Keks

Citat: Ga¹par poslato 28 Avgust, 2012, 13:48
Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 13:40
glupi ste ko qrac
zna se ta spada u bg bez obzira da li su kuce ili zgrade
pricam o slucajevima kad je neko van ili na granici grada pa se raspravljaju da li je i to bg ili ne
e onda mozes da se primenjuje gore navedena metoda

Pa rekao si da je pièkovac sve gde ima vi¹e zgrada nego kuæa, ljudi ti lepo dali primere.
U celom svetu je zgrada za ¹iroke narodne mase, a kuæe su za vi¹i sloj. Jedino doktore kod tebe nije tako.
svi smo mi glupi, samo je on u pravu...

UFF

Citat: MILJAN poslato 28 Avgust, 2012, 13:56
Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 13:40
glupi ste ko qrac
zna se ta spada u bg bez obzira da li su kuce ili zgrade
pricam o slucajevima kad je neko van ili na granici grada pa se raspravljaju da li je i to bg ili ne
e onda mozes da se primenjuje gore navedena metoda
Jebo vas Beograd... Toliko puta sam dobijao poslovne ponude i ¾ivot gore da mi je dosadilo.Sve sam odbio..Ne bih da ¾ivim tu ni pod pretnjom smrti..Pra¹ina, smog, smrad, saobraæajna nervoza(svaka vo¾nja je rizik),buka,kriminal,urbanistièki haos, neorganizovanost... Iskreno ¾alim onog ko ¾ivi u BG...Meni je i Tempo ,Ideja i sve ostale jaèe trgovine, na 2 minuta,,,,Detetu ¹kola, dom zdravlja,pijaca...sve na 2 min... 30 000 stanovnika ima moje mesto..Kao jedna Bg op¹tina...Ali daleko prirodnije zdravije, lep¹e.-.. Kada sam slu¾beno u BG (3-4 dana nedeljno) zbog saobraæaja nemam vremena ni za sebe a kamoli porodicu i prijatelje..Jedva stignem sa posla do sobe (SIV NBGD- Hajduk Veljkov Venac).Lamela, menjaè,gorivo...Dok se sredim i klopam veæ je 19... Umoran, padam u horizontalu.. Serem im se na BG.-.Nema volje ni vremena za trening, prijatelje...socijalizaciju.. Doðe vikend a onda kao pu¹ten sa lanca da malo prozujim..Vreme je najvrednije ¹to imamo u ¾ivotu..To se ne kupuje,,, A u BG toga ima¹ najmanje. Ko nije ¾iveo van BG ne zna ¹ta je slobodno vreme u meri u kojoj ga ja imam.. BG je jedino dobar kada su neki koncerti i de¹avanja- Tu sam za 2 sata ako mi se ide....Ebe¹ taj ¾ivot.... Veæi haos u svakom pogledu nisam video..Deda, tetka, strièevi..Svi roðeni keviæi.®ive u BG... NIkada nisam stigao ni da im se javim.. Jer kako da im objasnim da nemam vremena da sa NBGD doðem do Banjice i sl.... Kada bi nekome u KV rekao da skokne èas do K© na kaficu ovaj bi se ubio od smeha..A tu je èak i br¾e jer nema semafora nego samo prav put.. Nepun sat vremena 65 km.. Aj preði to po BG op¹tinama za to vreme...kitoni... TAKO DA MI JE PREPIRKA KO JE BG SERONJA ILI KV SERONJA, KG SERONJA- SME©NA-...Daj ne budalite se vi¹e oko toga..®ivite ¾ivot kako morate..


slazem se
sranje je bg i ja bi se preselio u New York   ;D

Gašpar

Pa znaš UFFa, pre bi se ubio, nego da prizna da je lupio glupost.

UFF

lupas ti gluposti gaso
sto ne bi priznao ako nisam u pravu
ja da mogu otisao bi u jos veci smog i guzvu, meni tamo vise odgovara nego u selendri, svako nek zivi gde hoce, bio u NY i osecao se ko kod kuce, priroda je lepa ali za gledati samo, ne i za ziveti u njoj

Gašpar

Nadji mi jedan post gde si priznao da nisi u pravu i povlačim reč.

Alchemist

Citat: Milomir27 poslato 28 Avgust, 2012, 13:59
Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 13:52
u srbiji vala nije tako
da je tako zidali bi zgrade u selima

uostalom sta se ja raspravljam idite nahranite zivinu i stoku i pazite na govna da ne ugazite - fenix kaze da ih nema :D
jes bio skoro u Borci? zgrada koliko hoces  ;D,zamisli imaju cak i autobuse  ;D ;D ;D ;D

jes da ih neki ne vide al da ima i toga  [rofl]... ima cak i gomile zgrada gde stanari istih imaju svoje garaze i treba im 15 minuta do centra... selendra bre neopevana  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

mi¹ko_kolo

I uvek ima¹ izuzetaka. ®ivim na Ðermu a radim kod Pionira. Pe¹ke mi treba plafon 25 minuta (2,3 km, ali me mrzi ;D ) a prevoznim sredstvom mi je rekord 3,5 minuta kad je zeleni talas u D. Tucoviæa-Cvijiæevoj. A za neviðanje sa rodbinom uvek ima razloga pa èak i kad nije u pitanju umor i nedostatak vremena.

Milomir27

ja neznam ko je ovde veci indijanac!
ovi sto UFF-a u nesto hoce da ubede ili UFF sto se sa njima upusta u polemiku
svako bre neka zivi gde hoce i moze
boli me tuki dali ce UFF da zivi na terazijama ili u Borci
samo neka mu je lepo
meni je ekstra gde sam i naglasavam MENI!!!

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Milomir27

Citat: Alchemist poslato 28 Avgust, 2012, 14:13
meni je samo malo dosadno  :D
a jel
idi na Adu pa skaci kod Lazica do mile volje  :P :P

Alchemist

nemam ja toliko vremena za gubljenje, sad sam na pauzi
You're just jealous cause voices are talking to me

Milomir27

Citat: Alchemist poslato 28 Avgust, 2012, 14:17
nemam ja toliko vremena za gubljenje, sad sam na pauzi
pa koristi tu pauzu konstruktivno :)
ispijaja kafe,ogovaraj sa koleginicama druge koleginice,popravi sminku itd :) :) :)

Phoenix

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2012, 14:05
lupas ti gluposti gaso
sto ne bi priznao ako nisam u pravu
ja da mogu otisao bi u jos veci smog i guzvu, meni tamo vise odgovara nego u selendri, svako nek zivi gde hoce, bio u NY i osecao se ko kod kuce, priroda je lepa ali za gledati samo, ne i za ziveti u njoj

pa da,prerastao si ti svoje selo zvano Beograd,otuda i takav stav!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

mareskin

Uvek sam voleo da se malo ubeðujem sa nekim ko je u pravu. Kad mi dosadi ubeðivanje lepo odem i uradim kako ja hoæu.
Meni se sviða ovde gde sam, a mogu da budem na drugom mestu.
Eto, voleo bih da imam vilu na moru sa privatnom pla¾om. Al da nije mnogo vruæina. I da ne duva mnogo. I da nema mnogo galebova. i da...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Milomir27

meni je samo smesno kada je neki praznik a lepo vreme,ne mozes kao pesak da prodjes kosutnjakom,ceo Bg se sjatio tamo
bas je do jaja pravis rostilj ili lezis sa nekom cupi a pored glave ti neki Beogradjanin prdi  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
MOJE MISLJENJE :)

Taraba

Mo¾da je UFF potro¹io zalihe voljnih pripadnica suprotnog pola u gradu Beogradu, a seljankama ne¹to fali, pa bi sad da menja lovi¹te, tj. grad?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Citat: Milomir27 poslato 28 Avgust, 2012, 14:12
ja neznam ko je ovde veci indijanac!
ovi sto UFF-a u nesto hoce da ubede ili UFF sto se sa njima upusta u polemiku
svako bre neka zivi gde hoce i moze
boli me tuki dali ce UFF da zivi na terazijama ili u Borci
samo neka mu je lepo
meni je ekstra gde sam i naglasavam MENI!!!

ja sam najveci indijanac i  [dunce]
isto ko sa pitom sto se raspravljam za bmw i mercedes a poenta je bas u tome sto si napisao velikim slovima
MENI je bmw najbolji a za ostale me boli qrac

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.