Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika


mrle

¾ivim u bloku 45, na Brdu mi je keva. Mislim, za vikend sam bio na Brdu. Skoknem kad god mogu. Keva nije bila tu, tu noæ i prepodne.

AndreyRR


prpa_zr


Kod mene na poslu je "sajam budala".. odjutros nijedan normalan klijent nije u¹ao u kancelariju

Phoenix

#1884
...jebena kisha koja jebeno pada na svakih jebenih 2 sata,ko da smo jebeno u jebenoj engleskoj  [glavazid] [glavazid] [glavazid]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

MILJAN

Citat: Zverka poslato 21 Jul, 2012, 12:47
jebeni  glupi  debil od puba SELJACKO prase
  oce covek da me zaustavi  na 10 m ispred njega, ja lepo  samo  okrenem i odem,...kad eto ga kod mene na gajbu ...
KAZE
svaki put kad me vidi   UZECE MI MOTOR NA PROVERU ...I ZADRZAVANJE min 90 dana
SUPAK USRANI  moze da  sanja ...MOJ  MOTOR NE DIRA NIKO SEM  MENE ..ima da mu nabiberim DUPE ZESTOKO..ili jos bolje OSOLIM
kud se idijot ne setih da snimim spiku..I TO PROSERAVANJE...mogla bi odma na sud bez razmisljanja...
JEBENI DEBIL..
e od danas pocinjem i ja da mrzim pubove...pajser...NAPUNIO 25 GODINA PA MISLI DA MENI MOZE DA SEREE...uuuuuu
AL CE DA FASUJE PRASINUUU nije ni svestan..JOOOOJ ...
Ako je prekr¹io zakon onda dopis u bul.Zorana Ðinðiæa 104. Ako ti treba, daæu ti broj mobilnog i fiksnog jednog poruènika pa neka ga opra¹e.. A ako nije prekr¹io zakon, nego te samo isturirao onda okinava...nada, njente, zero, nope,nula..
Cave ab homine unius libri

Slaninar

Citat: ranko poslato 25 Jul, 2012, 11:42
Brate Slaninrar... moram sada da plakinjem usi... Evo i tebi malo ako smo vec u fazonu :)

Ranko, Ranko, Parafi su klasika. Kakvo crno pranje u¹iju?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ranko

Videh neku pevaljku , pa sam malo poslusao i po difolteeueu sto bi rekli :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mrle poslato 25 Jul, 2012, 12:12
¾ivim u bloku 45, na Brdu mi je keva. Mislim, za vikend sam bio na Brdu. Skoknem kad god mogu. Keva nije bila tu, tu noæ i prepodne.
Cuti, bar se nisi obruko....mom ortaku upali u kucu na senjaku i skunuli samo centralu od alarma koji nije ni upalio....nista drugo nisu vredno nasli....sramota bre.
p.s.
Meni pre par godina upali neki ganguri iz Lajkovca....ispreturali kucu i odneli 600 evra i zlato neko sitno...navatli ih i dobili uslovne kazne....ali se ja nisam pojavljivao 18 meseci na sudjenju pa su lezali toliko u istraznom...mamu li im lopovsku.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ranko

Revo pod hitno da batalis sredjivanje freza i otvoris fakultet !

Mozda bi i prirucnik dobro dosao ali ziva rec je ziva rec + navatamo neke gancije da sluze za pokazne vezbe :)

ps. jel te neko savetovao da se ne pojavljujes ( + u nekoj drugoj temi za pandure si nesto pricao ) ili ti to tako iz iskustva ? jel pratis sluzbeni glasnik i promene u zakonima :) ?

mrle

Citat: revolution poslato 26 Jul, 2012, 22:09
Citat: mrle poslato 25 Jul, 2012, 12:12
¾ivim u bloku 45, na Brdu mi je keva. Mislim, za vikend sam bio na Brdu. Skoknem kad god mogu. Keva nije bila tu, tu noæ i prepodne.
Cuti, bar se nisi obruko....mom ortaku upali u kucu na senjaku i skunuli samo centralu od alarma koji nije ni upalio....nista drugo nisu vredno nasli....sramota bre.
p.s.
Meni pre par godina upali neki ganguri iz Lajkovca....ispreturali kucu i odneli 600 evra i zlato neko sitno...navatli ih i dobili uslovne kazne....ali se ja nisam pojavljivao 18 meseci na sudjenju pa su lezali toliko u istraznom...mamu li im lopovsku.

dru¾e, u pitanju je kevina u¹teðevina koju je skuljala godinama od prenzije od 20 i ne¹to hiljada.
Mislim, jebe¹ pare, mo¾da je i bolje ¹to nije bila kuæi.
Krivo mi ¹to mi se majka sekira i ¾iva se pojela.
Kad tad æe isplivati ko je tipovao, svi kumovi na Brdu su mi u akciji prikupljanja informacija (svi ortaci iz kraja  i ja smo se kao klinci dogovorili da æemo biti kumovi jedni drugima, ima nas u kumstvu preko deset, sa èlanovima u¾e porodice preko 30, iz razlièitih dru¹tvenih miljea).

Nisam par godina na Brdu i u bleji po kraju, tako da za one ¹to bih nekada znao, sada ne znam. Moji su vi¹e u toku i tra¾e.

ЯЭВОЛУТИОН

Necu ti stajem na muku....ja se nisam toliko iznervirao zbog para, vec su celu kucu ispreturali....a ja u rukama dete od godinu dana i kad udjam u kucu ono haos.....Vecinu para uvek nosim sa sobom, ovo sto su nasli mi zena vece pre toga uzela da stavi u stek .....bistrica, stavila u prvu fioku u kovertu.....plavusa glupa....bolje da je stavila na patos dnevne sobe...bar ne bi ispreturali kucu.
p.s.
Tehnika sa nepojavljivanjem mi je od ranije poznata...par puta su mi obijali kucu....jednom sam se pojavio odmah i njih pustili iz pritvora....obojca uslovno....a sledeci put su lezali u istraznom 18 meseci...pa dobili uslovno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


UFF

sms od Irene (balcan girl) u kojem mi jutros kaze "ubila mi se rodjena sestra sinoc"  :o

Mene interesuje sta natera normalnu devojku od 36godina da bez razloga  [samoubistvo]

Nije imala problema na poslu (radila su mup-u) nije imala decka pa da je nervira, taj dan se nomralno ponasala, otisla da kupi kupaci i evre jer u ponedeljak je trebala da ide na more, dosla kuci, klopala, igrala igrice na fb, stavila mobilni na punjac, prislonila jastuk na glavu i preko njega pistolj...  :(  ...bez ikakve oprostajne poruke i razloga za to  [neampojma]

Irenina drugarica je nasla kad se nije javljala u mob i pala u nesvest, posle Irena dosla.. i sama je sredjivala i cistila..

Irena uz tebe smo, mada kako si sinoc i danasnji dan progurala siguran sam da si jaca od vecine nas muskaraca..

Lazic

#1894
Mnoge je to danas bacilo u bedak... Odjednom su mi svi problemi postali beznaèajni... Dr¾' se Irena zubima za vazduh ako treba...

pit


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Havarisan

Citat: UFF poslato 02 Avgust, 2012, 00:22
sms od Irene (balcan girl) u kojem mi jutros kaze "ubila mi se rodjena sestra sinoc"  :o

Mene interesuje sta natera normalnu devojku od 36godina da bez razloga  [samoubistvo]

Nije imala problema na poslu (radila su mup-u) nije imala decka pa da je nervira, taj dan se nomralno ponasala, otisla da kupi kupaci i evre jer u ponedeljak je trebala da ide na more, dosla kuci, klopala, igrala igrice na fb, stavila mobilni na punjac, prislonila jastuk na glavu i preko njega pistolj...  :(  ...bez ikakve oprostajne poruke i razloga za to  [neampojma]


Irenina drugarica je nasla kad se nije javljala u mob i pala u nesvest, posle Irena dosla.. i sama je sredjivala i cistila..

Irena uz tebe smo, mada kako si sinoc i danasnji dan progurala siguran sam da si jaca od vecine nas muskaraca..
sranje!

MILJAN

obzirom na planove za more, ponasanje u toku dana..kupovina kupaceg....da nije imala decka je mozda samo prividno...a neka utvrdjuje ko je nadlezan ali meni tu nesto ne stima..
U svakom slucaju,  Irena moje saucesce...zao mi je...
Cave ab homine unius libri

Lazic

I meni se èini da tu ne¹to ne ¹tima, ali ja gledam po Ireni, nije mi delovalo kao da sumnja... Jebem ti koliko je ¾ivot dragocen, shvatimo tek kad se desi ovako ne¹to, umesto da ode na more, ode pod zemlju, nestade buduænost jednim potezom...