Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


mareskin


Reklamirao èovek monitor na kome je ¾estoko izgreban displej u du¾ini od 3 cm. Naravno, monitor kupljen dan ranije kod nas i to izlo¾eni model koji, naravno, nije bio o¹teæen. Upakovan u kutiju na licu mesta i dat kupcu, koji pozove roðaka da mu to pove¾e i ovaj kreten uspe da mu nekako duboko izgrebe displej uz komentar "vidi dobio si o¹teæen monitor".

Lepo sam èoveku demonstrirao na mom monitoru da nema ¹ansi da se napravi takva ogrebotina ako grebe¹ noktom ili, iole, normalno pritisne¹ displej.
Popizdeo i on i ja.

Doðe mi da svu robu fotografi¹em u prisustvu kupaca (naravno da se i kupac vidi na slici kako dr¾i dnevne novine) i da napravim video snimak da bi uvek imao dokaz da me neko ne pravi budalom.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

auhhhh
probao da vas izvacari  nespretna somina

mkt

bem ti  >:(
nisam znao da ako od isteka registracije prodje mesec dana  [facepalm]  mora da se uzima nova tablica  :'(

zVuk

i ja sam to saznao na tezi nacin......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: mkt poslato 21 Jul, 2012, 13:44
auhhhh
probao da vas izvacari  nespretna somina

Najbolji su oni koji doðu posle 2-3-6 meseci i ¾ale se na ne¹to uz komentar "to meni ne radi od samog poèetka"!!! Pa jebem ti ¾ivot ¹to nisi odma do¹ao da reklamira¹ nego trpi¹ mesecima? A kad mi donesu toner ili kertrid¾, posle mesec dana, da reklamiraju jer to od poèetka ¹tampa lo¹e, a sada je naravno i jedno i drugo prazno... ©ta bi ti rekao takvim ljudima?

Nemam problem da re¹im reklamaciju, nemam problem da vratim novac ako nema zamene, ali imam problem kad neko hoæe da me napravi budalom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Citat: Zverka poslato 21 Jul, 2012, 12:47
jebeni  glupi  debil od puba SELJACKO prase
 oce covek da me zaustavi  na 10 m ispred njega, ja lepo  samo  okrenem i odem,...kad eto ga kod mene na gajbu ...
KAZE
svaki put kad me vidi   UZECE MI MOTOR NA PROVERU ...I ZADRZAVANJE min 90 dana
SUPAK USRANI  moze da  sanja ...MOJ  MOTOR NE DIRA NIKO SEM  MENE ..ima da mu nabiberim DUPE ZESTOKO..ili jos bolje OSOLIM
kud se idijot ne setih da snimim spiku..I TO PROSERAVANJE...mogla bi odma na sud bez razmisljanja...
JEBENI DEBIL..
e od danas pocinjem i ja da mrzim pubove...pajser...NAPUNIO 25 GODINA PA MISLI DA MENI MOZE DA SEREE...uuuuuu
AL CE DA FASUJE PRASINUUU nije ni svestan..JOOOOJ ...

A ti lepo u stanicu i pravo kod naèelnika, po moguæstvu sa mu¾em i detetom, pa ka¾e¹ da ti je tra¾io mito jer nije mogao ni¹ta da ti napi¹e, pa mu¾ lepo posvedoèi da je i on bio sa tobom, pa ka¾e¹ da ti je pretio (kao ¹to i jeste)... Pa mu napakuje¹ sva¹ta ne¹to a zapamti kada je i gde to bilo, pa ako uz to jo¹ i nije saobraæajac - mo¾e da se u'vati...

Zverka

e da znas bude li me mrko pogledo da znas da hocu ....mamicu mu...usranu
Never ride faster than your angel can fly

:D

ЯЭВОЛУТИОН

Pandur te muva na pandurski nacin a ti tako....i na gajbu ti dosao, a ti ne kontas....i hoce da ti uzme motor na proveru kako bi duze bi sa tobom....nista bre ne znas....uzmi "uputstvo za rukovanje zemskinjama" izdavac MUP stamparija sremska kamenica....tamo lepo pise kako se zemske muvaju na duznosti :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: mkt poslato 21 Jul, 2012, 13:49
bem ti  >:(
nisam znao da ako od isteka registracije prodje mesec dana  [facepalm]  mora da se uzima nova tablica  :'(
od kad to ide tako?
tablicu si kupio i tvoje je vlasnistvo po zakonu

UFF

E dzimika dzimika
to vec god dana tako ako ne i vise
saznaces kad budes otisao da registrujes trandzu :)

Tablicu si iznajmio ustvari
A rok vaznosti joj je 30 dana po isteku registracije
Onda se pokvari i nije vise za upotrebu pa moras da iznajmis novu i saobracajnu i tablicu... i da platis naravno :D

mi¹ko_kolo

#1791
A i ako na vreme produ¾ava¹ iznajmljivanje, posle sedme godine vi¹e ne mo¾e¹ nego mora¹ da plati¹ novu da bi je iznajmljivao narednih sedam. :D

Zverka

Citat: revolution poslato 21 Jul, 2012, 15:25
Pandur te muva na pandurski nacin a ti tako....i na gajbu ti dosao, a ti ne kontas....i hoce da ti uzme motor na proveru kako bi duze bi sa tobom....nista bre ne znas....uzmi "uputstvo za rukovanje zemskinjama" izdavac MUP stamparija sremska kamenica....tamo lepo pise kako se zemske muvaju na duznosti :)
ma ima ja njega SMUVAM  MALJEM U LOBANJU idijot  pajserski
Never ride faster than your angel can fly

:D

Slaninar

Citat: Zverka poslato 21 Jul, 2012, 12:47
jebeni  glupi  debil od puba SELJACKO prase
  oce covek da me zaustavi  na 10 m ispred njega, ja lepo  samo  okrenem i odem,...kad eto ga kod mene na gajbu ...


U normalnim zemljama se ovakvo "ne stajanje" (tj. be¾anje) od policije lepo re¹ava. Kod nas je sve seljaèko, narod, vlast, policija, pa tako i ide, ¹ta te tu èudi?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

Citat: Slaninar poslato 21 Jul, 2012, 22:44
Citat: Zverka poslato 21 Jul, 2012, 12:47
jebeni  glupi  debil od puba SELJACKO prase
  oce covek da me zaustavi  na 10 m ispred njega, ja lepo  samo  okrenem i odem,...kad eto ga kod mene na gajbu ...


U normalnim zemljama se ovakvo "ne stajanje" (tj. be¾anje) od policije lepo re¹ava. Kod nas je sve seljaèko, narod
u sta ti rekao?

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 21 Jul, 2012, 18:43
E dzimika dzimika
to vec god dana tako ako ne i vise
saznaces kad budes otisao da registrujes trandzu :)

Tablicu si iznajmio ustvari
A rok vaznosti joj je 30 dana po isteku registracije
Onda se pokvari i nije vise za upotrebu pa moras da iznajmis novu i saobracajnu i tablicu... i da platis naravno :D
aj na rise...
pa ja ove godine bio u fazonu da ne registrujem motor da bih pristekao kintu neku. sad moram da ponovo vadim tablicu i saobracajnu!?!?   [doh] [doh] [doh] [doh]
jos sam taman uglavio tablicu da nema sanse da spade sa motora i preko nje metnuo MM nosac tablice......  [sutirakamen] [sutirakamen]

Gašpar

I po starom zakonu je bilo slièno, ali sve zavisi gde se sprovodilo. Tj u Vr¹cu se sprovodilo, pa ako ne registruje¹ motor mesec dana po isteku registracije, a nisi odjavio vozilo, kazna, pa se ti èe¹i. Za Beograd znam da nisu pravili problem koliko god da je isteklo.

Po novom zakonu, mesec dana istekne i vraæa¹ tablicu. Kako misli¹ da ti drugaèije uzmu pare?

Plazma Keks

fak...
prodajem I®-a, 89 god, 350ccm, 24 konjova, presao oko 7999km...

Lazic


Plazma Keks

sta se smejes? daj pare ili trambolinu!