Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ranko

Citat: revolution poslato 16 Jul, 2012, 18:56
Citat: ranko poslato 16 Jul, 2012, 15:46
Pitanje ... jel za prekoracenje brzine po ovom novom ukinuta uslovna kazna ? i da li oni vade iz sistema prekrsaj koji se dogodio pre recimo 5 dina za koji sam imao uslovnu ?

a da sta me je iznerviralo... JAJARE NA PUTEVIMA KOJE NECE DA BLICNU DA IMA MURIJE picka im materina sugava funjarska :)

35 prekoracenje... kukacu , probacu da ne popijem metar dana

ps. Lazicu bio sam sa koletima da ne pominjes odmah njivu :) 
Zavisi kako su te uhvatili, ako su te pecnuli pistoljem...zali se , mogu da ti duvaju....nema dokaza da su bas tebe upucali u prekoracenju.....ako si snimljen sa velikim radarom.....prsao si.

Jebena Fama :(  slikali me sa 200 metara brate vidi se kako krkam sendvic i cesam jajca drugom rukom... sranje...

Ma sve sve... ali brate 100 automobila je proslo pored njih ( Kragujevac ) i niko da mi blicne... a nisam divljao... jajare neopevane... i posle razmisljam sta treba sad ja da budem sisoje i ne blicam ? necu da budem jaje nema sanse...

Jebes ga jednom sam umesto 3 metra oduzimanja dozvole prosao sa 1god uslovne... sranje tesko... bolje metar dana da se ladim nego godinu dana da se strecam i podmicujem ko da mi kes raste u sljiviku...

kako god bilo vodim trudnicu sa sobom ili bebu u kolicima i da kazem sudiji ako ces ti da vozis na preglede oduzimaj dozvolu ... ako ne... pisi neku globu i mirna bosna...


mrle

Citat: MajorSoul poslato 16 Jul, 2012, 17:38
Jedina dobra okolnost je sto je to kao srednja alkoholisanost i ne oduzima se dozvola.
Ma kukacu, plakacu videcu sta moze da se uradi!


sve preko 0,5 ide oduzimanje dozvole.

ne znam kako nisi potpisao zapisniik, jer ako ne potpi¹e¹, on mora da te vodi na vaðenje krvi.
Tako da od prijave nema ni¹ta.

mrle

proèitaj èlan 46
(ovo svi da ste nauèili napamet, ceo pravilnik)

Major

Citat: mrle poslato 17 Jul, 2012, 11:17
Citat: MajorSoul poslato 16 Jul, 2012, 17:38
Jedina dobra okolnost je sto je to kao srednja alkoholisanost i ne oduzima se dozvola.
Ma kukacu, plakacu videcu sta moze da se uradi!


sve preko 0,5 ide oduzimanje dozvole.

ne znam kako nisi potpisao zapisniik, jer ako ne potpi¹e¹, on mora da te vodi na vaðenje krvi.
Tako da od prijave nema ni¹ta.

Cek cek cek... znaci ja mogu da se vadim na to onda!
Kullll

Major

Sad sam procitao ali ne pise da on mora da me vodi. Pise da ukoliko osporavam on popunjava neki obrazac PMO da me o sopstvenom trosku vode na analizu.


mrle


Ivan1979

UVEK kada naduvas izmedju 0,5 i 1 nista ne potpisujes vec trazis vadjenje krvi. Dok te odvedu do dezurne bolnice, pa ti tamo slosi od igle pa ti muka jedno pola sata, pa dok pisas prodje od sat do sat i po.  Nece ti vaditi krv sve dok ti je "lose" . Za to vreme % padne sa 1 na skoro dozvoljenu dozu. Okvirno za 1 h pada za 0,5 promila.

Ili nije promenio pisak ,i ako mu  je to obaveza i ako si to zahtevao a pa si duvao posle nekog teskog alkosa, ili ti trazi kes a nisi hteo da mu das, ili ti nije hteo da ti pokaze izvestaj o bazdarenju ,,, ili,....ili....ili.....

Inace ni jednom nisu hteli da me vode na vadjenje krvi ....    [thumb_up]



edit: zato sto ne pijem   [cheers]

UFF

Znam coveka koji je naduvao 0.5 pa trazio da ga vode da vadi krv sa istom tom pricom i posle vadnja je imao duplo :)

Pio covek pivo celo vece a ono se sporo apsorbuje

balcan girl

jaooo bre poison  da sam malo vise pusila verovatno me onda ne bi bolelo grlo jebo te citam i ja ovde stripove hahahahaahahahaha :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

neverovatna stvar al juce odem na posao posle odmora i ima sta da vidim dobila sam novu koleginicuuuu :D visoka, mrsava i ima 21 godinu :D prosto jedva cekam da idem na posao imam sta i da gledam :D :D :D a sefica radi u suprotnoj smeni od meneeee zar to nije divnooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Nadalina




Ovih 0,05 me izbaci iz takta.... ;D ;D ;D
A tako je lepo moglo da se rimuje!  [rofl]
Dzukela u podznaku

AndreyRR


Ivan1979


Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 17 Jul, 2012, 13:29
neverovatna stvar al juce odem na posao posle odmora i ima sta da vidim dobila sam novu koleginicuuuu :D visoka, mrsava i ima 21 godinu :D prosto jedva cekam da idem na posao imam sta i da gledam :D :D :D a sefica radi u suprotnoj smeni od meneeee zar to nije divnooo :D

Dakle:
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,357.0.html
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Nadalina poslato 17 Jul, 2012, 14:01



Ovih 0,05 me izbaci iz takta.... ;D ;D ;D
A tako je lepo moglo da se rimuje!  [rofl]

Mislim da mo¾e da se zaokru¾i, ne sekiraj se... :D Profesorko... ;D :P :-* [cheers]

Plazma Keks

smrdljivi svapski viljuskar. serem vam se u svapsku tehinku

mareskin


Potpuno probio auspuh !!! Ovo je nenormalno !!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Sta je nenormalno?
Pa nece to vecno da traje

mareskin

Citat: UFF poslato 17 Jul, 2012, 20:51
Sta je nenormalno?
Pa nece to vecno da traje

Pa, u petak sam trebao da idem motorom na more. Ovo dreèi ko da ga kolju. Jebem ti auspuh. ©to se nije sjebao preko zime...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks