Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 16 Jul, 2012, 00:00
Citat: Ga¹par poslato 15 Jul, 2012, 12:06
Kad pre?

Nije od te¾ine, mi smo malo glupi jer nismo fiksirali nogare(kao ne mora jer ih dr¾i te¾ina), koje su okrenute na gore, kao æirilèno slovo P samo naopako, pa kad pomera¹ trambolinu mo¾e da ispadne nogara i ostane uspravno ispod... Dovoljno je da neko tada sedne i eto belaja... Ali zakrpljene su brzom brzinom... :D

Eh, a da je samo to pisalo u uputstvu ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kengur

Pa mora nesto da bude naopako :D Obozavam ovog coveka :)

Lazic

#1562
La¾e¹, krvavi ti zubi... [rofl] [rofl] [rofl]

Citat: Kengur poslato 16 Jul, 2012, 01:10
Ja ga ne volim. :) Cak sta vise mrzim ga sto ima tranbolinu :P

Major

Citat: revolution poslato 15 Jul, 2012, 22:38
Citat: MajorSoul poslato 15 Jul, 2012, 14:45
Ma jok ja pitam to jer mi taj pandur rece da po novom Zakonu ne moraju da sacekaju 15 minuta pre nego sto ti daju da duvas.
A ja sam ovih 0.74% naduvao jer sam bukvalno eksirao 0.5 pivo pre nego sto sam krenuo kuci.

Da sam se bar ko covek napio, pa aj da im pise kaznu nego ovako na glupu foru najebem.
Da sam bio na motoru bilo bi cjao cjao..
Pa da si odmah posle toga otisao u zavod za transfuziju i trazio da das krv i da ti urade analizu ( a valjalo bi da znas nekog tamo) onda bi u analizi krvi sat vremena nakon njih biti o.2 i sudija mora da prihvati precizniju analizu alkoholisanosti.

E jebiga..znam za sledeci put!

Uncle Bob

Ili da nisi potpisao zapisnik pa dok te odvedu na vaðenje krvi alcohol ima vremena da ispari.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zverka

NISTAAA...al bas nista...LAAAZEM...
jebozovni kolega koji mi se non stop setka ispred nosa :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Major

Citat: UNCLEBOB poslato 16 Jul, 2012, 11:45
Ili da nisi potpisao zapisnik pa dok te odvedu na vaðenje krvi alcohol ima vremena da ispari.

Zapisnik nisam potpisao jer znam za jadac ;)

ranko

Pitanje ... jel za prekoracenje brzine po ovom novom ukinuta uslovna kazna ? i da li oni vade iz sistema prekrsaj koji se dogodio pre recimo 5 dina za koji sam imao uslovnu ?

a da sta me je iznerviralo... JAJARE NA PUTEVIMA KOJE NECE DA BLICNU DA IMA MURIJE picka im materina sugava funjarska :)

35 prekoracenje... kukacu , probacu da ne popijem metar dana

ps. Lazicu bio sam sa koletima da ne pominjes odmah njivu :) 

Uncle Bob

E pa onda kod cika sudije lazi jebi grebi jer bez tvog potpisa na prijavi nemaju nista a pogotovo sto ti u zdravstvenoj ustanovi nije uzeta krv.Ovo ti pisem iz sopstvenog iskustva cika sudac je prokomentarisao pa kako ja sad da znam da li si bio pijan ili ne.Da kucnem u drvo to je bilo pre vise od god. dana
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

DaChaS

da zavisi i na koga naletis ...neko ce slepo da veruje zapisniku od policajca bez obzira sto nisi potpisao ...pitanje samo koliko si voljan da se zajebavas sa time

mareskin

Citat: DaChaS poslato 16 Jul, 2012, 17:11
da zavisi i na koga naletis ...neko ce slepo da veruje zapisniku od policajca bez obzira sto nisi potpisao ...pitanje samo koliko si voljan da se zajebavas sa time

Meni je kum koji je radio kao sudija za prekr¹aje lepo rekao da oni veruju slu¾benom licu jer slu¾beno lice (policajac) nema razloga da la¾e i obuèen je za taj posao. Znam, znam, i ja sam se smejao, ali mi posle nije vi¹e bilo tako sme¹no.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DaChaS


Major

Jedina dobra okolnost je sto je to kao srednja alkoholisanost i ne oduzima se dozvola.
Ma kukacu, plakacu videcu sta moze da se uradi!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ranko poslato 16 Jul, 2012, 15:46
Pitanje ... jel za prekoracenje brzine po ovom novom ukinuta uslovna kazna ? i da li oni vade iz sistema prekrsaj koji se dogodio pre recimo 5 dina za koji sam imao uslovnu ?

a da sta me je iznerviralo... JAJARE NA PUTEVIMA KOJE NECE DA BLICNU DA IMA MURIJE picka im materina sugava funjarska :)

35 prekoracenje... kukacu , probacu da ne popijem metar dana

ps. Lazicu bio sam sa koletima da ne pominjes odmah njivu :) 
Zavisi kako su te uhvatili, ako su te pecnuli pistoljem...zali se , mogu da ti duvaju....nema dokaza da su bas tebe upucali u prekoracenju.....ako si snimljen sa velikim radarom.....prsao si.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: ranko poslato 16 Jul, 2012, 15:46
ps. Lazicu bio sam sa koletima da ne pominjes odmah njivu :) 

Skoro sam bio kod sudije za prekr¹aje, vesele ¾ene prekinuo sam ih u ispijanju kafe, èita dosije, zastarelo, zastarelo, zastarelo, ovo æe da zastari u oktobru, samo se ne javljajte, vidim ja da vi znate ¹ta vam je èiniti, tako da æu ja da vas osudim ¹ta god rekli, bez obzira na svedoke, a vi radite kao i do sad, doviðenja... [ludak] [neampojma] [ludak] [neampojma] [yahoo] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

probudim se jutros i haos grlo se zatvorilo ne mogu da disem ne mogu da gutam uzaaaas.... ladno pivo, ladna koka kola i jbg, mada mozda je zato sto sam se vozila kao sezonka u pa u vrucim pantalonicama i majcici i papucama :D da nije od toga??? doduse vozila se hmmmm dikutabilno jel se vazi to kao voznja ako vise visis na zadnjem ili prednjem tocku nego na oba?? :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ruza-Bandit


AndreyRR


Zverka

NISTA ... i svasta ...
jurcanje za lekovima ( za dete jos od sinoc) + ne prospavana noc...+ delici od gume  na a.putu kod zmaja...MAL NE POGIBE ..jbt ---
al kako kazu...komse ...iz hr. U BITI ...sve ok
drzim se JOS UVEK
Never ride faster than your angel can fly

:D

The One

#1579
gradskim prevozom (4 razlièita) od Zemuna do Banjice stigla pre poèetka radnog vremena, samo jedna kontrola hi hi
proèitala naslov Osmeh je ustvari najjaèi udarac, koji nekome mo¾emo zadati...
i razmi¹ljam sad gledajuæi sliku na FB (hebo me fb) jadni su ljudi koji veèito u poku¹aju osmehivanja imaju grè to su èak poluljudi

@Irena mo¾da da si samo vi¹e pu¹ila  [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet