Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

iva749

Glupa GUSKA za volanom..cetvorotockasa, podrazumeva se. Isparkirava se u LEVU traku i NE GLEDAAA!   >:( [ljutko] [ljutko] [ljutko]

E k.... je posle smela da stane pored mene na semaforu. ;D

Milomir27

Citat: iva749 poslato 30 Jun, 2012, 00:48
Glupa GUSKA za volanom..cetvorotockasa, podrazumeva se. Isparkirava se u LEVU traku i NE GLEDAAA!   >:( [ljutko] [ljutko] [ljutko]

E k.... je posle smela da stane pored mene na semaforu. ;D
ti bre neki nasilnik,ccc :)

iva749


¹omik3

Citat: Milomir27 poslato 30 Jun, 2012, 00:49
Citat: iva749 poslato 30 Jun, 2012, 00:48
Glupa GUSKA za volanom..cetvorotockasa, podrazumeva se. Isparkirava se u LEVU traku i NE GLEDAAA!   >:( [ljutko] [ljutko] [ljutko]

E k.... je posle smela da stane pored mene na semaforu. ;D
ti bre neki nasilnik,ccc :)
Ja mislio fina devojka, kad ono duboko u sebi nasilnik :), ja joj se pomerio da se provuce sa motorom a ona stala i zahvalila se... (y)
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

iva749


Lazic

'oladiæe¹ malo kapislu kad prvi majmun potegne oru¾je na tebe... :D Ba¹ negde u tvojim godinama mi se to desilo prvi put...:D Tad sam i ja 'oladio kapislu...:D

monsterbnt

Prokleti pijani majmuni u publici na BG calling........usudi se da me povuce za ranac dok slikam i jos kad se okrenem da vidim sta oce, on pravo za aparat......... Jbg sad mu je zao......
Smrt SVIMA!!!!

goranvojska


Plazma Keks

Citat: monsterbnt poslato 30 Jun, 2012, 06:02
Prokleti pijani majmuni u publici na BG calling........usudi se da me povuce za ranac dok slikam i jos kad se okrenem da vidim sta oce, on pravo za aparat......... Jbg sad mu je zao......
zao mi je sto nisam mogao sinoc da dodjem tamo jer sam hteo da idem na PIL... bajs me zajebo jer nisam poneo kljuc od kancelarije...

monsterbnt

Bilo je ok samo je bila neka cudna ekipa sa dosta incidentnih likova.
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Citat: monsterbnt poslato 30 Jun, 2012, 06:02
Prokleti pijani majmuni u publici na BG calling........usudi se da me povuce za ranac dok slikam i jos kad se okrenem da vidim sta oce, on pravo za aparat......... Jbg sad mu je zao......

Nisi ga valjda "mlatNo"...?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin


Kreteni koji krpljenje kilometara i kilometara puta re¹avaju tako ¹to rupe popune PESKOM!!! E sad zamislite da vozite motor noæu i shvatite da su toèkovi automobila pola tog peska isterali iz rupa i rasuli okolo po asfaltu!!!

Sreæom mi je vizir bio umrljan milionima buba koje sam usput ubio, pa proklizavanja u krivinama nisam povezao sa peskom inaèe bih verovatno pao negde.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 30 Jun, 2012, 11:02

Kreteni koji krpljenje kilometara i kilometara puta re¹avaju tako ¹to rupe popune PESKOM!!! E sad zamislite da vozite motor noæu i shvatite da su toèkovi automobila pola tog peska isterali iz rupa i rasuli okolo po asfaltu!!!

Prekjuèe sam pro¹ao kroz Èelarevo, na izlasku iz sela ima krivina u kojoj je neko prosuo pesak i to po celoj desnoj traci, dobok par cm i dugaèko par metara, ko na pla¾i... u temenu krivine. A ¹to je najgore, ne vidi se dok ne uðe¹ u krivinu.
U sekundi sam pomislio ¹ta bih sad radio da sam na motoru...

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Jun, 2012, 10:57
Citat: monsterbnt poslato 30 Jun, 2012, 06:02
Prokleti pijani majmuni u publici na BG calling........usudi se da me povuce za ranac dok slikam i jos kad se okrenem da vidim sta oce, on pravo za aparat......... Jbg sad mu je zao......

Nisi ga valjda "mlatNo"...?!
Ne. Mlatnulo ga je obezbedjenje. Jos je budala pokusala da se bije sa njima. Mislim da mu je stvarno zao sto se tako ponasao.
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Citat: monsterbnt poslato 30 Jun, 2012, 11:09

Ne. Mlatnulo ga je obezbedjenje. Jos je budala pokusala da se bije sa njima. Mislim da mu je stvarno zao sto se tako ponasao.

Auu... ja sam jedne godine na Beer Festu gledao kako njih 20 iz obezbeðenja tuku jednog lika...
Jedan je na kraju uzeo kokakolin sto (onaj metalni crveni) i bacio na lika koji je le¾ao na podu. Posle par minuta do¹la hitna i skupljala ga ka¹ièicom... Pocepali ga ko svinja mas'an d¾ak...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Jun, 2012, 11:08
Citat: mareskin poslato 30 Jun, 2012, 11:02

Kreteni koji krpljenje kilometara i kilometara puta re¹avaju tako ¹to rupe popune PESKOM!!! E sad zamislite da vozite motor noæu i shvatite da su toèkovi automobila pola tog peska isterali iz rupa i rasuli okolo po asfaltu!!!

Prekjuèe sam pro¹ao kroz Èelarevo, na izlasku iz sela ima krivina u kojoj je neko prosuo pesak i to po celoj desnoj traci, dobok par cm i dugaèko par metara, ko na pla¾i... u temenu krivine. A ¹to je najgore, ne vidi se dok ne uðe¹ u krivinu.
U sekundi sam pomislio ¹ta bih sad radio da sam na motoru...



Uvek se naje¾im kad vidim pesak, ali kada u vo¾nji primetim rupu, eskiviram je i onda shvatim koliko je ¹iroka i duboka... Samo pomislim ¹ta bi bilo da sam pogodio direktno u nju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Jun, 2012, 11:12
Citat: monsterbnt poslato 30 Jun, 2012, 11:09

Ne. Mlatnulo ga je obezbedjenje. Jos je budala pokusala da se bije sa njima. Mislim da mu je stvarno zao sto se tako ponasao.

Auu... ja sam jedne godine na Beer Festu gledao kako njih 20 iz obezbeðenja tuku jednog lika...
Jedan je na kraju uzeo kokakolin sto (onaj metalni crveni) i bacio na lika koji je le¾ao na podu. Posle par minuta do¹la hitna i skupljala ga ka¹ièicom... Pocepali ga ko svinja mas'an d¾ak...

©ta li je taj uradio da to zaslu¾i?

Meni je drugar, koji ima gomilu o¾iljaka od tuèa, prièao da najvi¹e voli (ako veæ tako mora :) ) da ga bije ¹to vi¹e ljudi... Tada je gu¾va i niko nema dovoljno mesta da zamahne mnogo jako [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Ma ovi su bili prilicno ok. Lik je stvarno ispo budala. Samo su ga sklonili od nas jer je poco jos fotoreportera da cima, u fazonu sta mi tu ispred bine kad je on platio kartu.... Ovi krenuli da ga sklanjaju, budala uvati lika iz obezbedjenja za vrat. Epilog je jasan, mada ga nisu nesto preterano tukli. Dobio je par dobrih vaspitnih, vezali ga u cvor i izbacili napolje......
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Jednom je do¹ao sav tu¾an i neraspolo¾en da mi se ¾ali kako je ogulio kolena... I ja ono u fazonu, pa ¹ta je bilo dru¾e, pa kako, pa gde... Poka¾e mi èovek, samo ¹to mu kosti nisu ispale... Potukao se sa nekim likom na ulici i nokautira ga i onda klekne na kolena i nastavi da ga udara pesnicama, ali u tom procesu oguli kolena ;) Nikad mi nije bilo jasno za¹to to radi jer je uvek bio super prijatelj i dobar lik.

A jednom je prebio brata nekog policajca i ovaj ga naðe u gradu i krene sa pendrekom na njega. Drugar mu mrtav ladan ka¾e, mo¾e¹ da me udari¹, mo¾e¹ da me prebije¹, ali ja odmah posle toga idem da ti razvalim brata od batina. Pandur se okrene i ode. Svi su znali da on dr¾i reè :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

AndreyRR