Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR


Plazma Keks


AndreyRR


Hohštapler

Dobro si pro¹ao...
ja sam znao budale koje su na 4. julu trèale po kolima, sa haube na haubu preko celog parkinga..
Kontam da ovo nije sluèajno, to je nekom zafalio deo, prskalice nisu ba¹ prva stvar za koju se dohvati¹ kad nekom oæe¹ da sjebe¹ auto iz obesti, za njih treba dosta truda...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

prpa_zr

#1064
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Jun, 2012, 10:16
Dobro si pro¹ao...
ja sam znao budale koje su na 4. julu trèale po kolima, sa haube na haubu preko celog parkinga..
Kontam da ovo nije sluèajno, to je nekom zafalio deo, prskalice nisu ba¹ prva stvar za koju se dohvati¹ kad nekom oæe¹ da sjebe¹ auto iz obesti, za njih treba dosta truda...

na prethodnim kolima su mi skidale radkapne, ma¾njavali antenu dva puta.. sad na ovim prskalice..


edit

Andrej_ Hotstepper : misli¹ u Zrenjaninu na 4. julu?

Hohštapler

Citat: prpa_zr poslato 21 Jun, 2012, 10:19
na prethodnim kolima su mi skidale radkapne, ma¾njavali antenu dva puta.. sad na ovim prskalice..

Pa to, klasièna "nabavka"... Desi se èesto i retrovizor da ode (on se èesto sjebe - a ko æe ga kupovati na ovu skupoæu)
a meni su bar 3 kompleta radkapni skinuli... Sad ih vezujem onim plastiènim vezicama, tek toliko da mu treba bar 5sek vi¹e da ih skine.
Jednom su mi ih skinuli u petak uveèe, u sred centra grada (parkirao kod letnjeg San Marka).

Da, 4. jul.
Al davno to be¹e, pre 10ak godina...
Znam da si i ti sa jula  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Klasicne narkomancine koje ce sta god da ukradu makar i da prodaju za 50 dinara..

prpa_zr

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Jun, 2012, 10:28
Citat: prpa_zr poslato 21 Jun, 2012, 10:19
na prethodnim kolima su mi skidale radkapne, ma¾njavali antenu dva puta.. sad na ovim prskalice..

Pa to, klasièna "nabavka"... Desi se èesto i retrovizor da ode (on se èesto sjebe - a ko æe ga kupovati na ovu skupoæu)
a meni su bar 3 kompleta radkapni skinuli... Sad ih vezujem onim plastiènim vezicama, tek toliko da mu treba bar 5sek vi¹e da ih skine.
Jednom su mi ih skinuli u petak uveèe, u sred centra grada (parkirao kod letnjeg San Marka).

Da, 4. jul.
Al davno to be¹e, pre 10ak godina...
Znam da si i ti sa jula  [cheers]

pa za retrovizore sam se najvi¹e i upla¹io jer ih ne mo¾e¹ tek tako skinuti.. samo da otkine¹.. a skupi su u pm

jbg..

Ivan1979

I uvek bude bar 5 x veca steta od njegovog pazara [glavazid]

Meni obili punta tako sto srafcigerom probusili vrata, pa kao to nije bilo dovoljno pa odvale i bravu   [doh]
I sve to da bi uzeo kas od 30-40e.....
Jebeni amateri .
[bejzbolka]

Major

Ma bolje da ne vidis da ti bilo sta radi na kolima jer i kad ga neosposobis opet najebes.. mozda je najbolje kad vidis da ti neko nesto krade iz kola ti uzmes pistolj (naravno ako imas dozvolu) i upucas sam sebe.. jebani Zakon!

Ivan1979

Ma nek nosi sta oce, necu u nista mame mi. Al brate nek otkljuca uzme sta mu treba i zakljuca vrata ko svi normalni lopovi.
Ne moraju svaki put da mi prave jos dodatnu  stetu od 150e   [veryangry]

Milomir27

Citat: Ivan1979 poslato 21 Jun, 2012, 12:16
Ma nek nosi sta oce, necu u nista mame mi. Al brate nek otkljuca uzme sta mu treba i zakljuca vrata ko svi normalni lopovi.
Ne moraju svaki put da mi prave jos dodatnu  stetu od 150e   [veryangry]
nije on kriv,kriv si ti,koji kurac zakljucavas ta jebena vrata?
budi srecan sto te jos i ne tuzi sto mu otezavas posao!

Major

Najbolje i kljuc da ostavis pa ako oce i auto neka vozi.

Plazma Keks

ma najbolje je ako zateknes nekoga tako, ubijes odneses ga i zakopas ga...

Taraba

Kada + kiselina. Ne ostanu ni dugmiæi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

gledao sam neki juzno korejski film sa nekom mafijom. e sad, kako ljudi resavaju problem, gaje svinje, kada koknu nekoga, iskegu ga na komade i komade daju svinjama ;D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks


Taraba

Odatle je prièa sa svinjama i komadanjem.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

e, voleo bih da znam naziv tog korejskog filma. gde ludaci bas ubijaju, seku i bacaju svinjama. a u snatchu onaj tip sto organizuje meceve, brickhead (valjda) je to samo rekao...