Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: Ga¹par poslato 20 Jun, 2012, 02:08
Pa vidim se da si se potresao zbog na¹eg gej piva, ali je mkt izvukao situaciju. On nije mu¹karac, on je mu¹karèina  [rofl] [rofl]
sto bih se ja potresao zbog toga sta pijete? samo sam prokomentarisao

mi¹ko_kolo

#1041
Citat: MIGE poslato 20 Jun, 2012, 08:00
trebao si mu objasniti da mu je polomljeno stop-svetlo,narocito zbog onog BOLAN...ja bih se jako najezio  [ljutko]

Veruj mi, mene to "bolan" uop¹te nije tangiralo. To mi je samo dokaz da niko iz "Pizdiæa Donjih" ne treba da vozi po velikom gradu dok doooobro ne nauèi pravila saobraæaja. Ili bar ostavi svoj palanaèki mentalitet kod kuæe jer ovde niko ne zna ko je on i ba¹ nas sve zabole zbog toga. Onda ne bismo imali situacije da se zaglavljuju u kru¾nim tokovima, da projure kroz STOP, da se bahate kolima...

pit


             Ja da se pitam zabranio bih svima koji nemaju BG table da kroce u Beograd...dobro aj neka koriste tranzit al da se voze po gradu nikako.Mene ionako ne bi pogodilo.

mi¹ko_kolo

Pite, nemoj pogre¹no da me shvati¹. Ovaj primerak od juèe je bahata stoka, koja je do¹la iz pièke materine (gde ga svi poznaju) i tamo mu se verovatno sklanjaju i ko zna ¹ta. Ovde je potpuno nebitno ko si i ¹ta si kad proðe¹ kroz STOP i tako pokupi¹ nekoga ili te neko pokupi. Meni nije krivo njega, veæ nekog jadnika na motoru s kim je mogao da se sretne u raskrsnici. Veruj mi, iako je u pitanju ukr¹tanje malih ulica, ova koja je u prednosti je izuzetno prometna. Nagledao sam se tu i penjanja uz banderu i prevrtanja na krov...

pit

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Jun, 2012, 19:49
Pite, nemoj pogre¹no da me shvati¹. Ovaj primerak od juèe je bahata stoka, koja je do¹la iz pièke materine (gde ga svi poznaju) i tamo mu se verovatno sklanjaju i ko zna ¹ta. Ovde je potpuno nebitno ko si i ¹ta si kad proðe¹ kroz STOP i tako pokupi¹ nekoga ili te neko pokupi. Meni nije krivo njega, veæ nekog jadnika na motoru s kim je mogao da se sretne u raskrsnici. Veruj mi, iako je u pitanju ukr¹tanje malih ulica, ova koja je u prednosti je izuzetno prometna. Nagledao sam se tu i penjanja uz banderu i prevrtanja na krov...

               Ma salim se bre ...mada skoro sam silom prilika isao za Bg i napravih zastoj na Slaviji....zapeo sam ko sivonja bez obzira sto je policajac diogo ruku da zaustavi kolonu...pa me ti podseti sa ovim ''bolan''.Jbg kod nas je laganica ....nisam vido saobracajca jbl ga od kada.

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Jun, 2012, 19:49
Pite, nemoj pogre¹no da me shvati¹. Ovaj primerak od juèe je bahata stoka, koja je do¹la iz pièke materine (gde ga svi poznaju) i tamo mu se verovatno sklanjaju i ko zna ¹ta. Ovde je potpuno nebitno ko si i ¹ta si kad proðe¹ kroz STOP i tako pokupi¹ nekoga ili te neko pokupi. Meni nije krivo njega, veæ nekog jadnika na motoru s kim je mogao da se sretne u raskrsnici. Veruj mi, iako je u pitanju ukr¹tanje malih ulica, ova koja je u prednosti je izuzetno prometna. Nagledao sam se tu i penjanja uz banderu i prevrtanja na krov...

Ako je to raskrsnica tvoje ulice i Branka Krsmanoviæa, i ja sam se tu nagledao svaèega, samo èekam da me neko pokupi, a svako jutro tuda na pos'o...

Milomir27

pukla mi sajla za kvacilo u sred grada:(

balcan girl

opet sam izgubila kilometar sajluuuuu ovaj put skroz :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

iva749

Citat: Milomir27 poslato 20 Jun, 2012, 23:29
pukla mi sajla za kvacilo u sred grada:(

Bolje u sred grada nego na vr' Avale kao meni.. ;D

Milomir27

a sta ti pa trazis na vr' Avale aaaaa :)

iva749


AndreyRR


Kengur

I ja odmaram na Avali... Samo malo kasnije :)

iva749


Milomir27

hahahaha,sve neki romanticari,malo si poranila iva749,u 4 popodne nema jos zvezda:)

Milomir27


AndreyRR


Plazma Keks

andreyRR sabanRR koji se kao pravio pametan i dok je kao namestao kocnice na mom bajsu... ja kao da mi pokazes jer prvi put ovom posedujem, a on gluplji od mene ;D

iva749


prpa_zr


Noæas su mi svirali alarmi na kom¹ijskim autima ispred zgrade.. par puta sam izlazio na terasu da vidim ima li koga da se mota oko kola ali ni¹ta nisam video.. pomislio par puta da siðem dole da se uverim lièno ali me ¾ena napala da sam paranoièan..

jutros kreæem na posao i imam ¹ta da vidim.. neki mangup mi je sa haube otkinuo prskalice !!!

iskoèila mi je vena na èelu koliko sam se iznervirao