Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: aæimo poslato 13 Jun, 2012, 20:41
Dru¾e, pitaæu te ovako:

"©ta nisi uradio suprotno zakonu"?
Nisam se opirao
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

ma jok ....nego je lakse ovih dana kad proslavljaju mature da se navata nesto za karanje :D pa koriste situaciju :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

kad mi se stan pretvori u jebeni hotel  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Gašpar

Od kad sam ustao po¹teno me iz takta izbacuje ona dunja s medom. A nije da joj se nisam obradovao sinoæ ;D

jerej

Citat: Ga¹par poslato 14 Jun, 2012, 12:36
Od kad sam ustao po¹teno me iz takta izbacuje ona dunja s medom. A nije da joj se nisam obradovao sinoæ ;D

jel to rakija od medveda?  :o :o ;D ;D ;D

UFF

kengur

koji je dosao do mene veceras i napio me (na silu-nagovarao me) a zna dobro da ja ne pijem  ;D

Kengur

A mazzija ne spominjes picko a?

Lupali mu cuske mazzi i ja pa je morao da slusa... Kukao, molio, nudio hondu...

AndreyRR

jel ste stukli zaostalo mazzijevo pivo  ;D ;D

easy


Gašpar


mi¹ko_kolo

Bolid u A6 koji je protutnjao kroz "STOP" i kada sam mu rekao ¹ta je uradio i da je koliko juèe na tom mestu bio gadan sudar, onako lakonski odgovorio "pa ¹ta bolan, nije pala atomska ak' sam pro¹'o kroz STOP". Naravno da sam se istog momenta okrenuo i oti¹ao. Krivo mi je samo ¹to æe neko drugi stradati zbog skota.

mkt

LM
nije los ovaj grejp jelenko
navukoh se

Plazma Keks


Gašpar

Izvini Plazma alfa mu¾ijaèe ¹to smo te uvredili neèim.

Plazma Keks

Citat: Ga¹par poslato 20 Jun, 2012, 01:47
Izvini Plazma alfa mu¾ijaèe ¹to smo te uvredili neèim.
tebi nikad necu oprostiti ;D

Gašpar

Ko je sledeæi ko æe da okaèi sliku piva pored ekrana na kome se vidi pivo pored ekrana na kome je pivo pored ekrana  ;D ;D ;D

Bambi, ne dozvoli da te izbacimo iz takta  :-*

Plazma Keks

sto bi me izbacili iz takta? zbog glupiranja?

Gašpar

Pa vidim se da si se potresao zbog na¹eg gej piva, ali je mkt izvukao situaciju. On nije mu¹karac, on je mu¹karèina  [rofl] [rofl]

Major


MIGE

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Jun, 2012, 01:11
Bolid u A6 koji je protutnjao kroz "STOP" i kada sam mu rekao ¹ta je uradio i da je koliko juèe na tom mestu bio gadan sudar, onako lakonski odgovorio "pa ¹ta bolan, nije pala atomska ak' sam pro¹'o kroz STOP". Naravno da sam se istog momenta okrenuo i oti¹ao. Krivo mi je samo ¹to æe neko drugi stradati zbog skota.
trebao si mu objasniti da mu je polomljeno stop-svetlo,narocito zbog onog BOLAN...ja bih se jako najezio  [ljutko]