Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Gašpar

Nije, nije, al svakih dan glavobolja od alkohola  :D

Major

Citat: Taraba poslato 13 Jun, 2012, 10:41
Tebi se ne isplati da otvara¹ kafanu... sve æe¹ sam da popije¹ [rofl]

Ja je zato i otvaram.. vise mi se isplati da pijem u svojoj kafani nego da ostavljam pare drugima ;D
Ovako cu da budem na nuli, mozda i malko u minusu ali bar je gust ;D

Major

Prosla glavobolja.. sad me jedino nervira sto moram da cekam jedan papir bez koga ne mogu da zavrsim posao, a kad ce biti gospodZa ne moze tacno da mi kaze!!!

easy


Uncle Bob

2 Plave koverte od uprave saobraæajne policije jedna na 3 meseca a druga na 6 bem ih usta kad istekne jedna poèinje da teèe druga pedera¹i ¹to nedaju da teèe u isto vreme.Bonus 20 poena bem ti statistiku sad sam jedan od onih 1275 alvirkovih ¹to æe ponovo u ¹kolicu [veryangry] [glavazid]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

aæimo

Dru¾e, pitaæu te ovako:

"©ta nisi uradio suprotno zakonu"?

beli-nsr

Pre manje od mesec dana odnesem oklope na farbanje,bice za nedelju dana...odem posle 5,6 dana da vidim kako napreduje,joj guzva,nismo ni poceli,za desetak dana...opet ja posle nedelju dana,za desetak dana...odem pre neki dan,evo sutra pocinjemo....danas svratim,bas da vidim dal su poceli.......
.....za desetak dana...   :'(  [veryangry]

mkt


Kengur

Mora bezobrazno sa stokom..

Tako je mene drkao ''neki'' majstor sa namerom da popustim da prodam motor nekom navodno trkacu(koji ga je merkao 2 godine), dok nisam dosao i popizdeo. Reko ''Jabacu ti bre mater ne bude li do kraja nedelje gotov motor, dolazim po motor i pokupicu sve sto nadjem u servisu...''  Odjednom stigli delovi i sklopljen posle 5 dana...

Kaze cale prvo da sam budala i da ne mogu tako da pricam sa starijim ljudima... Posle toga mi je rekao da sam ipak u pravu...
Ali sam stvarno bio na kraju sa zivcima da pokupim par ortaka i olupam matoru budalu...

AndreyRR

samo tako se moze sa srbima,navikla stoka

Plazma Keks

ma sta ne moze tako sa starijima, moze i sa invalidima, ako je neko govno, ponasaj se prema njemu onako kako mu dolikuje!

beli-nsr

pa ima jedan problem,sto su to neki tatini poznanici,pa ce to da mi odrade malo jeftinije...u guzvi su,ali odradice,
rekao sam da nije problem,nije hitno (nek izgituju za 5 dana,pa nek ismirglaju za opet 5,pa prefarbaju ) bar do kraja maja da bude gotovo,pocetak juna...zagovorio sam sa covekom za nalepnice,ma bice za desetak dana,ima tu 7,8 kola ispred cekaju...ok,ne vitlam,al ajd bar do 2,3 juna da bude gotovo,dok sam pri parama,posle ko zna gde ce mi otici...
i dodjem ja tako posle tih par dana,pa opet,ono sve druga kola rade,kamion,samo ulaze i izlaze,sve se menja,samo motor "za desetak dana"...

balcan girl

Kako to da bas danas kad se meni izlazi u grad svi drugari navatali nesto za karanje?!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: beli-nsr poslato 13 Jun, 2012, 22:30
pa ima jedan problem,sto su to neki tatini poznanici,pa ce to da mi odrade malo jeftinije...u guzvi su,ali odradice,
rekao sam da nije problem,nije hitno (nek izgituju za 5 dana,pa nek ismirglaju za opet 5,pa prefarbaju ) bar do kraja maja da bude gotovo,pocetak juna...zagovorio sam sa covekom za nalepnice,ma bice za desetak dana,ima tu 7,8 kola ispred cekaju...ok,ne vitlam,al ajd bar do 2,3 juna da bude gotovo,dok sam pri parama,posle ko zna gde ce mi otici...
i dodjem ja tako posle tih par dana,pa opet,ono sve druga kola rade,kamion,samo ulaze i izlaze,sve se menja,samo motor "za desetak dana"...

I tako ti je to uvek kad se radi "d¾abe"... Jbg, nisi prioritet... Ne volim te ispale.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: balcan girl poslato 13 Jun, 2012, 22:39
Kako to da bas danas kad se meni izlazi u grad svi drugari navatali nesto za karanje?!

Ma, la¾u sigurno ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

easy

Citat: balcan girl poslato 13 Jun, 2012, 22:39
Kako to da bas danas kad se meni izlazi u grad svi drugari navatali nesto za karanje?!

[watching]

goranvojska


AndreyRR

Citat: balcan girl poslato 13 Jun, 2012, 22:39
Kako to da bas danas kad se meni izlazi u grad svi drugari navatali nesto za karanje?!
mozda te izbegavaju zbog necega  ;D ;D ;D

DaChaS