Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

The One

stereotipi, kli¹ei i veæ viðene prièe...
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

mareskin

Citat: zVuk poslato 12 Jun, 2012, 13:33
Citat: Plazma Keks poslato 12 Jun, 2012, 13:01
Citat: zVuk poslato 12 Jun, 2012, 11:10
bmliga.....kad sam registrovao kola koja se vode na moju kevu, samo sam odneo saobracajnu i kevinu LK i u agenciji su mi napravili punomoc.......doduse znam lika koji drzi agenciju.....mozda to ima neke veze...
znaci, na tehnickom pregledu mogu to da mi odrade sto se tice punomocja? hm, znam potpis matorog, a i znam ove na tehnickom. posle samo da odem u ljermontovu po zahtev za markicu?

prethodno smo zakljucili da ta punomoc mora biti overena.....sto znaci da ako znas nekog u opstini, onda mozes sa caletovom LK da odes u opstinu i overis to, u suprotnom mora cale da ode sa svojom LK i overi to...

Tako su dvoje ljudi sa tuðim liènim kartama u sudu overili ugovor o prodaji zemlje, a zatim zemlju sa tim ugovorom preveli u katastru.
Celu prevaru sam otkrio i pohvatao ko je ¹ta uradio kada je èoveku (nepokretan deda) do¹lo da plati neke takse za graðevinski objekat koji uop¹te nema. Objekat izgradili na njegovoj zemlji, ali u poreskoj ostalo da se vodi na njemu. Tako da je ispalo da su mu ukrali zemlju, preveli je u katastru, a on da plaæa porez dr¾avi.
Posle se sve slu¾be branile da su oni dobili overen i zaveden ugovor od suda i da oni prema tome rade. Ludaci. Znaèi svako mo¾e da ti ne¹to otme i da ti pojma nema¹.
A u sudu zavedeno jer je ¾ena koja radi tamo drugarica sa ovom koja je kupovala zemlju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
zapusile mi se usi   [neampojma] [neampojma] WTF

Nadalina

Cinjenica da sam jedva spavala, tj. tek sam jutros oko 6 uspela da se namestim nekako, zahvaljujuci svojim medjurebarnim misicima! :D
Dzukela u podznaku

AndreyRR

Glupi majstor za kanalizaciju koga mrzi sto je ziv i trenutno
ne moze da nadje ulicu i samo hukce,bem mu ja mater
a i jebenoj kanalizaciji kad mi se zapusila  [glavazid]

zmiya

Pa kad baca¹ kojekakva govna u kanalizaciju..

AndreyRR

bacaju komsije ja sam na prvom pa se sva govna slivaju kod mene

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mrle

dobro je dok ne preliva.


Moj kum probao da prazni brzo bazen direktno u ¹aht kroz neki veliki preènik koji je stavio na glavniu cev vi¹e kom¹ija. A kuæa mu na vrh Brda, sine, sve kom¹ije ispod njega brisale svoje wc, nabio pritisak da nije moglo da proðe.

AndreyRR


Taraba

Ne nego kod kom¹ije ispred vrata, pa nek baca ðubre u wc ¹olju.
Drugar je jedno vreme radio kao nadzornik komunalcima u Lazarevcu... uglavnom vade ulo¹ke, tampone i ¹tapiæe za u¹i iz zaèepljenja. [povracanje]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


Joker

Krenem jutros za Kg... Stignem tamo i shvatim da moram ponovo za Bg pa opet za Kg, pa nazad za Bg... Zavrtelo mi se u glavi... I naravno hteo sam da  [veryangry]...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Nadalina

I, kako je danas bilo u KG? ;D
Mislim, glupo da pitam kako je bilo celi dan u autu. :-*
Dzukela u podznaku

AndreyRR


Joker

Ma ludnica... Na autoputu sam samo cekao da me startuju presretaci posto sam preskakao automobile... Srecom nista...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Nadalina

Hocemo u Kovin?
Tamo je ludnica!  ;D

Ne daaaaaaj se! :)
Dzukela u podznaku

Che


Major


Taraba

Tebi se ne isplati da otvaraš kafanu... sve ćeš sam da popiješ [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?