Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Citat: pit poslato 09 Jun, 2012, 09:12
Citat: UFF poslato 09 Jun, 2012, 03:09
i ostane ti 6 eur     [clapp]


                Pa ti bar znas Uffe da sam ja velika stipsa i tvrdica i da mi mnogo znace tih 6 evra...  a ono sto je vaznije da sada imam mesta da popakujem sve sto sam kupio a da ne bacam stare stvari koje sa poneo i.Reciimo ne znam da li je neko primetio ali kafa u Grckoj je neuporedivi lepseg ukusa nego ovo djubre koje nama prodaju za skupe pare.Ima toga jos ....
             
                 

da bre nisi hteo ni za burek da se otvoris kad sam bio u nis-u kod tebe u pekari  :P

mareskin

Citat: UFF poslato 09 Jun, 2012, 10:15
Citat: pit poslato 09 Jun, 2012, 09:12
Citat: UFF poslato 09 Jun, 2012, 03:09
i ostane ti 6 eur     [clapp]


                Pa ti bar znas Uffe da sam ja velika stipsa i tvrdica i da mi mnogo znace tih 6 evra...  a ono sto je vaznije da sada imam mesta da popakujem sve sto sam kupio a da ne bacam stare stvari koje sa poneo i.Reciimo ne znam da li je neko primetio ali kafa u Grckoj je neuporedivi lepseg ukusa nego ovo djubre koje nama prodaju za skupe pare.Ima toga jos ....
             
                 

da bre nisi hteo ni za burek da se otvoris kad sam bio u nis-u kod tebe u pekari  :P

Uffe kako se ne uhvati za ne¹to jeftinije :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit



                Hteo je perecu ali mu nisam dao

AndreyRR

Sledeci put mu daj kiflu sa jogurtom  ;D ;D

perlx

Gde spomenu jogurt sad kad je poskupeo ;D

Lazic


Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic


Slaninar

Podstanar koji me zajebao za sitnu lovu i ostavio svinjac. Neverovatno: èim si dobar prema ljudima, iskoriste ti "slabost". Moram nauèiti da budem stoka.

Bajna administracija. Platim novu saobraæajnu, zbog promene adrese, sve uredno popunim i oni naprave novu sa starom adresom?!? WTF?!?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 11 Jun, 2012, 22:08
Podstanar koji me zajebao za sitnu lovu i ostavio svinjac. Neverovatno: èim si dobar prema ljudima, iskoriste ti "slabost". Moram nauèiti da budem stoka.

Bajna administracija. Platim novu saobraæajnu, zbog promene adrese, sve uredno popunim i oni naprave novu sa starom adresom?!? WTF?!?

I ko sad plaæa novu saobraæajnu?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

MUP ti napravi novu bez ikakvih dodatnih troskova, jedino sto mora opet da ceka izdavanje 7 dana.

Slaninar

Citat: MajorSoul poslato 12 Jun, 2012, 08:34
MUP ti napravi novu bez ikakvih dodatnih troskova, jedino sto mora opet da ceka izdavanje 7 dana.


A sezona poèinje, serem im se u usta! Na svakih 100 kilometara granica, a ne sme¹ van rezervata bez saobraæajne. Voziæu s ovom, neka se jebu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

ne mozes sa onom potvrdom sto ti daju kada cekas na saobracajnu da predjes granicu?

zmiya


Plazma Keks

nego kad ste vec kod SUP-a, MUP-a itd...  glupo mi je da pravim temu zbog jednog pitanja. da li mogu da registrujem vozilo iako nije registrovano na mene? na mog caleta je registrovan I®, naravno, ja bih da ga registrujem, a njega bas nesto mrzi da se cima. da li mogu sam da odem na tehnicki i posle u ljermontovu po markicu sa njegovom LK?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks


Milomir27