Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

pazi sad jednu cvrstu informaciju. u skupstini ima jedan kabinet koji isplacjuje poslanke (ne racunajte na plate).
udjes sad ti kao poslanik u taj kabinet, i kazes im gde si sve bio i koliko je kostalo.
kazes, bio sam na rucku sa tim i tim, 10000din, isao sam do... mladenovca, putarina, 10000din..
i pored tvoje plate oni ti ispalte te pare bez da im das racun, bilo sta! zato sto narodni poslanik nije lazov... uzimaju nenormalne pare govnari.. sad zamisli njih preko 100 koji tako svaki dan rade

Kengur

Ma slazem se... ''ovo ne vodi nikuda'' se odnosilo na nase stanje u zemlji po pitanju posla...

Da ne znaju svoj posao, to znam odlicno... Svake nedelje obilazim po par puta Poreske uprave, zdravstvena, opstine...
Nepismeno, neobrazovano, matoro, izlapelo...

Lik koji recimo radi vec mesecima u B.Adzije u zdravstvenom, brate dajem mu kompletnu dokumetnaciju i on svaki put kaze ''Nemas ovo, nemas ono...'' lik gleda i ne vidi jbt... Ja mu svaki put izvucem papir i zalepim na staklo! ovca...

Milomir27

pa narodni poslanik i ne laze!
lazu DZUKELE,ne bi ja njima otkaz,ja bi njima budak u glavu
treba stoku pobiti pa sledeci koji dodje na vlast neka dobro razmisli sta ce da radi
ovako,puj pike ne vazi se ajmo opet iz pocetka!

Plazma Keks

isto primer, zaposleni na tasmajdanu, ceo dan bleje po kancelarijiama i pojma nemaju sta rade, samo cekaju kraj meseca da prime platu.. tako je i u ostalim drzavnim firmama...
najveci problem je to stranacko zaposljavanje. ako nisi clan stranke, mrs napolje iako znas struku i sve, nema veze zamenice te neki balvan koji je u stranci i nece raditi nista. nasledjeno iz Titovog doba, ako nisi clan partije, neces napredovati

pit


         Opusteno ljudi sta se se nazlili....ko vam je kriv sto niste drugovi clanovi stranke.

Plazma Keks

meni je kriv moj cale sto me pravio uopste ;D

Kengur

Pa i bolje da je izdrkao na budak nego sto te napravio...


[rofl]  :P

Plazma Keks


Milomir27


mareskin

Ljudi, ne znam kako je sa drugima na forumu, ali ja zaraðujem od osnovne ¹kole (nisam sebe izdr¾avao, ali sam pomagao bud¾et porodice). Nekad manje, nekad vi¹e, ali radim za svoj novac.

Sve dok budemo vi¹e plaæali ljude koji SEDE nego ljude koji RADE neæe nam biti bolje.
Neko mi ka¾e ¹ta æe jadni ljudi koji ostanu bez posla (mislim na dr¾avnu administraciju i ministarstvo za gubljenje vremena), a niko ne ume da objasni kojom logikom se plaæaju ti ljudi vi¹e nego oni ¹to pune bud¾et.

Ako je veæ tako da moramo da ih plaæamo da SEDE onda im svima treba dati minimalac i odjednom vi¹e neæe biti problema sa isplatom penzija i zaslu¾enih zarada.


Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

Citat: Plazma Keks poslato 31 Maj, 2012, 15:06
pazi sad jednu cvrstu informaciju. u skupstini ima jedan kabinet koji isplacjuje poslanke (ne racunajte na plate).
udjes sad ti kao poslanik u taj kabinet, i kazes im gde si sve bio i koliko je kostalo.
kazes, bio sam na rucku sa tim i tim, 10000din, isao sam do... mladenovca, putarina, 10000din..
i pored tvoje plate oni ti ispalte te pare bez da im das racun, bilo sta! zato sto narodni poslanik nije lazov... uzimaju nenormalne pare govnari.. sad zamisli njih preko 100 koji tako svaki dan rade
i jo¹ jedna proverena informacija.
U njihovom restoranu kafa 3 din, sok 8 din, a najskuplji sok 12 din. A odlièan ruèak sa sve salatom i desertom oko 130 din.
To su cene od pre mesec dana, bila moja ¾ena kada su predavali listu za izbore.

Plazma Keks



Milomir27

Citat: mareskin poslato 31 Maj, 2012, 15:50
Ljudi, ne znam kako je sa drugima na forumu, ali ja zaraðujem od osnovne ¹kole (nisam sebe izdr¾avao, ali sam pomagao bud¾et porodice). Nekad manje, nekad vi¹e, ali radim za svoj novac.

Sve dok budemo vi¹e plaæali ljude koji SEDE nego ljude koji RADE neæe nam biti bolje.
Neko mi ka¾e ¹ta æe jadni ljudi koji ostanu bez posla (mislim na dr¾avnu administraciju i ministarstvo za gubljenje vremena), a niko ne ume da objasni kojom logikom se plaæaju ti ljudi vi¹e nego oni ¹to pune bud¾et.

jesi ti bre normalan?
kakav minimalac
neka se snalaze kako znaju i umeju,mozda ce onda biti raspolozeniji da nesto menjaju u drzavi a ne kao poltroni samo da uzivaju!
Ako je veæ tako da moramo da ih plaæamo da SEDE onda im svima treba dati minimalac i odjednom vi¹e neæe biti problema sa isplatom penzija i zaslu¾enih zarada.




Kengur

Pre neki dan sam sedeo sa muzem neke nase pevaljke... Potegla se tema oko stanja, para bla bla bla... Covek je objasnio izjavom:
"Dok seljak ima para, imaju SVI! Ko ide na koncerte, obican narod... Ko ostavlja baksis, samo obican narod, lopine nikad...''


AndreyRR

Citat: Kengur poslato 31 Maj, 2012, 15:07
Ma slazem se... ''ovo ne vodi nikuda'' se odnosilo na nase stanje u zemlji po pitanju posla...

Da ne znaju svoj posao, to znam odlicno... Svake nedelje obilazim po par puta Poreske uprave, zdravstvena, opstine...
Nepismeno, neobrazovano, matoro, izlapelo...

Lik koji recimo radi vec mesecima u B.Adzije u zdravstvenom, brate dajem mu kompletnu dokumetnaciju i on svaki put kaze ''Nemas ovo, nemas ono...'' lik gleda i ne vidi jbt... Ja mu svaki put izvucem papir i zalepim na staklo! ovca...

aj mi reci da nosi naocare i lici na retarda

AndreyRR

Citat: Plazma Keks poslato 31 Maj, 2012, 15:10
isto primer, zaposleni na tasmajdanu, ceo dan bleje po kancelarijiama i pojma nemaju sta rade, samo cekaju kraj meseca da prime platu.. tako je i u ostalim drzavnim firmama...
najveci problem je to stranacko zaposljavanje. ako nisi clan stranke, mrs napolje iako znas struku i sve, nema veze zamenice te neki balvan koji je u stranci i nece raditi nista. nasledjeno iz Titovog doba, ako nisi clan partije, neces napredovati
ne seri za tita kad nisi ni bio u postupku izrade u testisima.

Plazma Keks

dovoljno je to sto sam od svakog, ama bas svakog cuo jedno te isto. zato ne kenjaj

Lazza

Kad danas nisam dao otkaz... necu nikad
I may be dumb, but I'm not stupid.

AndreyRR

Citat: Plazma Keks poslato 31 Maj, 2012, 19:02
dovoljno je to sto sam od svakog, ama bas svakog cuo jedno te isto. zato ne kenjaj
ne lupaj gluposti,svi koji su ziveli u njegovo vreme su ziveli vrhunski,a onaj ko ga je pljuvao je najebao
sta imam da kenjam ako mi je dobro,bez viza bez bojaznosti od gubitka posla,kupovine stana na kredit itd itd
to sto su tvoji bili nemacki spijuni ne mogu ti pomoci,moj deda je radio za kos i lepo su zivel