Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

da vidim,ali verujem da grickas stolicu sada kuci,dok pises postove,pusti me toga...

aæimo

Letos sam imao problem sa taxistom, èovek me maltretirao u saobraæaju, ja ga pretièem kombijem i cimne volan u levo da me sjb, a ja jo¹ luði pa cimnem u desno i izvalim mu retrovizor(navodno), samo se preklopio. Na prvom semaforu mi prepreèi put i izleti iz auta da se obraèuna. Kako sam mali i neuhranjen, brzo se predomislio iako se stvorilo par njegovih kolega. Posle mesec dana me zovu da se javim u mup u Sarajevskoj da dam izjavu. Pandur sve da, da kako da ne dok nisam izvadio vozaèku sa svim peèatima kao dokaz da nisam amater i krele kako je do tada mislio. Nemam pojma ¹ta æe biti i kada, ali poenta je da ostane¹ na licu mesta, zapi¹e¹ broj i pozove¹ ih da izaðu na teren. Jo¹ ako uspe¹ i nekog svedoka da zadr¾i¹, re¹io si problem. Moja gre¹ka je bila ¹to sam oti¹ao sa lica mesta.

UFF

Citat: cbrr1 poslato 25 Maj, 2012, 01:36
da vidim,ali verujem da grickas stolicu sada kuci,dok pises postove,pusti me toga...

ma ne bre

da je on krenuo na mene onda tesko da bi se zaustavio ali ovako nema razloga za nasilje

a auto izgleda ne ostecen pa zasto bi se nervirao?

vratio se u servis da proverim, nista nije krivo nit dobilo lufta a prednja desna felna je ionako uvek izgrebana


@ acimo da ih zovem za sta kad nije doslo do kontakta izmedju vozila i nema vidljive stete na mom autu?

to sto ce trap mozda da mi se sjebe za duplo krace vremena nego sto je trebao kako to da dokazem?

Hohštapler

Pametno Kengur zbori...
A veruj mi, jebe¹ i kola sve.
Bukvalno ¹to ti je i on rekao, bitno da ste svi dobro.
Burazer i kum i kumov brat jo¹ uvek èekaju suðenje za neku "raspravu" sa nekim likovima posle saobraæajke... Peripetije neviðene.
Iz ovoga ¹to oni sad prolaze, veruj mi, dobro ¹to nisi reagovao.
Jebe¹ i felnu i sve, kupio ti auto, ne on tebe.
Kad posle treba da razmi¹lja¹ dal æe¹ na robiju 4-8 godina, dao bi i BMWa i motor i sve ti presedne.
Jbg, kad su ovi moji majmuni... i 100 puta sam ih pitao ¹to im je to trebalo....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Maj, 2012, 01:43
Pametno Kengur zbori...
A veruj mi, jebe¹ i kola sve.
Bukvalno ¹to ti je i on rekao, bitno da ste svi dobro.
Burazer i kum i kumov brat jo¹ uvek èekaju suðenje za neku "raspravu" sa nekim likovima posle saobraæajke... Peripetije neviðene.
Iz ovoga ¹to oni sad prolaze, veruj mi, dobro ¹to nisi reagovao.
Jebe¹ i felnu i sve, kupio ti auto, ne on tebe.
Kad posle treba da razmi¹lja¹ dal æe¹ na robiju 4-8 godina, dao bi i BMWa i motor i sve ti presedne.
Jbg, kad su ovi moji majmuni... i 100 puta sam ih pitao ¹to im je to trebalo....
kakva bre robija 4do8 god,ja sam isamarao lika na uglu Nemanjine i Kneza Milosa i dobio 46 dana padinjaka,al vredelo je za sve pare....

Kengur

Ali da si mu slomio vilicu gulio bi robiju.

Ortaku tako babuni slome vilicu (momak nije bio kriv, udarila ga zena u kamion, izleteli neki njenji babuni jer se to odvijalo ispred dvorista) i polome mu vilicu... Zovu mesecima nude A6 2006, nude kintu.. BIlo sta samo da povuce optuzbu.
Teske telesne povrede, pokusaj ubistva, bla bla bla... Dobar advokat svasta nakarika za 20% od isplate... ;)

A zamisli da nabodes nekog ''truleza'' i da mu slomis jabucicu, nos, vilicu bilo sta? Ja da mu placam da se bode narednih 2godine... neka...

CBRR1

Citat: Kengur poslato 25 Maj, 2012, 01:50
Ali da si mu slomio vilicu gulio bi robiju.

Ortaku tako babuni slome vilicu (momak nije bio kriv, udarila ga zena u kamion, izleteli neki njenji babuni jer se to odvijalo ispred dvorista) i polome mu vilicu... Zovu mesecima nude A6 2006, nude kintu.. BIlo sta samo da povuce optuzbu.
Teske telesne povrede, pokusaj ubistva, bla bla bla... Dobar advokat svasta nakarika za 20% od isplate... ;)

A zamisli da nabodes nekog ''truleza'' i da mu slomis jabucicu, nos, vilicu bilo sta? Ja da mu placam da se bode narednih 2godine... neka...
slazem se sa tobom u potpunosti

Hohštapler

Taèno to...
Remeæenje javnog reda i mira, uèestvovanje u tuèi sa te¹kim telesnim (liku odstranjen levi testis - vitalan organ sa trajnim posledicama)...
Sad se veæa i dokazuje, sreæa pa su svi bili cirke osim kumovog buraza koji je vozio...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kengur

Nije brate vredno... Sreca pa sam to shvatio kao klinac u 12toj na auto putu kad me iscupao caletov prijatelj...

Jbg, nekad se desi... Ali treba izbegavati, gledati svoju guzicu i buducnost... Polako ali sigurno ''svet'' dolazi i kod nas...
Doslo vreme da ne smes bre nikog da izlomis i ako zasluzuje. Deca ce da nas prijavljuju za samar sutra, a mene moja keva da nije lesila varjacom, verovatno bih gulio tvorza ili bio na mestu ovog olosa sto je isao UFFa... Tuzice nas gejcine na poslu jer ih diskrimisemo...

Jbg, tuzno je ali tako je...

CBRR1

Citat: Kengur poslato 25 Maj, 2012, 01:58
Nije brate vredno... Sreca pa sam to shvatio kao klinac u 12toj na auto putu kad me iscupao caletov prijatelj...

Jbg, nekad se desi... Ali treba izbegavati, gledati svoju guzicu i buducnost... Polako ali sigurno ''svet'' dolazi i kod nas...
Doslo vreme da ne smes bre nikog da izlomis i ako zasluzuje. Deca ce da nas prijavljuju za samar sutra, a mene moja keva da nije lesila varjacom, verovatno bih gulio tvorza ili bio na mestu ovog olosa sto je isao UFFa... Tuzice nas gejcine na poslu jer ih diskrimisemo...

Jbg, tuzno je ali tako je...
ali mrak jos niko ne moze da nam ukine...tako da...ima leka ima...

Jocika

Tako sam ja pre par godina mogao da najebem samo tako,lik me nesto isproziva i izujem ga od batina i odem kuci,ranom zorom murija na vrata odmah privodjenje i ispitivanje ko sta kako i zasto,sva sreca pa sam imao svedoke da je on " mene napao prvi" pa sam se izvukao samo sa kaznom za remecenje javnog reda i mira a o tuzbi nije smeo ni da pomislja jer zna sta bi ga cekalo posle toga. Sad bih za to isto lezao provereno.

[attachment deleted by admin]

Kengur

Ma ima uvek nacin... Gepekovanje je mnogo lepa stvar... Suma koliko hoces, potkape za motor dzabe... :)

Ali necu bre da gubim vreme na nebitne ljudi i nebitne stvari... Pre cu sa ortacima da raspalim rostilj, popijem pivo, odem sa devojcicom negde... Bilo sta sto me ispunjava... Jebes majmuncine... Ja da im dizem cenu necu.

dzimika

postoji resenje koje je dobro za sve ne samo trenutno nego i za buducnost posto je greota da takav idiot uopste trosi ovozemaljski vazduh

samo zahteva malo vise slobodnog vremena :D

CBRR1

Citat: Kengur poslato 25 Maj, 2012, 02:03
Ma ima uvek nacin... Gepekovanje je mnogo lepa stvar... Suma koliko hoces, potkape za motor dzabe... :)

Ali necu bre da gubim vreme na nebitne ljudi i nebitne stvari... Pre cu sa ortacima da raspalim rostilj, popijem pivo, odem sa devojcicom negde... Bilo sta sto me ispunjava... Jebes majmuncine... Ja da im dizem cenu necu.
po tonu pisanja posta,vodio bi ti njega na piknik koliko ja vidim,pa sto bre priroda je lepota...  ;D

Jocika

A ovde kod mene ima odlicno resenje.Cigana ima koliko hoces,okupis ih ispred prodavnice i potkupis ih gajbom piva pa posle toga im komandujes kao u vojsci sve ce da urade za pivo pa im kazes taj i taj je uradio to i to maltretirajte ga malo a sto je dobro u svemu tome murija im nece nista jer i za njih rade...

Aussweis

Citat: UFF poslato 25 Maj, 2012, 01:41
Citat: cbrr1 poslato 25 Maj, 2012, 01:36
da vidim,ali verujem da grickas stolicu sada kuci,dok pises postove,pusti me toga...

ma ne bre

da je on krenuo na mene onda tesko da bi se zaustavio ali ovako nema razloga za nasilje

a auto izgleda ne ostecen pa zasto bi se nervirao?

vratio se u servis da proverim, nista nije krivo nit dobilo lufta a prednja desna felna je ionako uvek izgrebana


@ acimo da ih zovem za sta kad nije doslo do kontakta izmedju vozila i nema vidljive stete na mom autu?

to sto ce trap mozda da mi se sjebe za duplo krace vremena nego sto je trebao kako to da dokazem?
Uffe, trebao si da re¹i¹ problem kao ja za Motarda, satisfakcija zagarantovana! A da, zaboravio sam da ka¾em da je jutros ukraden..
Sve ima cenu ili čast!

mareskin

Jbg, i ja razmi¹ljam kao vi. Popizdi¹, kuva¹ u sebi, ali kada malo razmisli¹ onda shvati¹ da nije vredno sranja u ¾ivotu.

Imao sam i ja svoje crne minute. Jurio sam biv¹eg robija¹a kolima po gradu, prepreèio mu put, a onda izleteo sa pajserom. Sreæom je i njemu bilo jasno da mi je pao mrak na oèi i da nema vi¹e mr. nice guy pa je spustio loptu i izvinjavao se... I mog druge situacije, ali posle uvek razmi¹ljam ¹ta je sve moglo da bude.

Nikad mi nije palo na pamet ¹ta je moglo meni da se desi, nego ¹ta sam ja mogao nekome da uradim. To me je uvek vi¹e pla¹ilo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Aussweis poslato 25 Maj, 2012, 02:09
Citat: UFF poslato 25 Maj, 2012, 01:41
Citat: cbrr1 poslato 25 Maj, 2012, 01:36
da vidim,ali verujem da grickas stolicu sada kuci,dok pises postove,pusti me toga...

ma ne bre

da je on krenuo na mene onda tesko da bi se zaustavio ali ovako nema razloga za nasilje

a auto izgleda ne ostecen pa zasto bi se nervirao?

vratio se u servis da proverim, nista nije krivo nit dobilo lufta a prednja desna felna je ionako uvek izgrebana


@ acimo da ih zovem za sta kad nije doslo do kontakta izmedju vozila i nema vidljive stete na mom autu?

to sto ce trap mozda da mi se sjebe za duplo krace vremena nego sto je trebao kako to da dokazem?
Uffe, trebao si da re¹i¹ problem kao ja za Motarda, satisfakcija zagarantovana! A da, zaboravio sam da ka¾em da je jutros ukraden..

eto vidis da je dobro sto ga nisi uzeo ;)

mareskin

E da izbacio me iz takta grom koji je zveknuo blizu kuæe. Bilo je kao u filmovima, varnièenje, nekakva jaka zelena svetlost i boooom. Ni¹ta nisam video par sekundi. Na moje oèi se zapalilo pojaèalo od omiljenog ozvuèenja. Pregoreli adapteri za struju, wireless ruter itd.

E, jebi ga!!!

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Aussweis

Citat: UFF poslato 25 Maj, 2012, 02:15
Citat: Aussweis poslato 25 Maj, 2012, 02:09
Citat: UFF poslato 25 Maj, 2012, 01:41
Citat: cbrr1 poslato 25 Maj, 2012, 01:36
da vidim,ali verujem da grickas stolicu sada kuci,dok pises postove,pusti me toga...

ma ne bre

da je on krenuo na mene onda tesko da bi se zaustavio ali ovako nema razloga za nasilje

a auto izgleda ne ostecen pa zasto bi se nervirao?

vratio se u servis da proverim, nista nije krivo nit dobilo lufta a prednja desna felna je ionako uvek izgrebana


@ acimo da ih zovem za sta kad nije doslo do kontakta izmedju vozila i nema vidljive stete na mom autu?

to sto ce trap mozda da mi se sjebe za duplo krace vremena nego sto je trebao kako to da dokazem?
Uffe, trebao si da re¹i¹ problem kao ja za Motarda, satisfakcija zagarantovana! A da, zaboravio sam da ka¾em da je jutros ukraden..

eto vidis da je dobro sto ga nisi uzeo ;)
Aaa, nee, da sam ga pazario po dogovoru, dr¾ao bi ga gajbi jer sam u prizemlju a ispred banke bi mi stajao pored prozora kancelarije, vezao bi ga za nogu ako treba.
Izbacila me iz takta ponovna svaða sa tim istim likom koji tvrdi da sam to ja uradio!
Deèko je debil! Sve se plaæa, sve se vraæa!
Sve ima cenu ili čast!