Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

pa nije mi on to nadrkano rekao
oboje su "nezni" mogao sam da ih nalupam bez problema
bio je u  fazonu druze pa sto se nerviras nije ti nista
nisam ja kriv sto si skrenuo na ivicnjak to je tvoja odluka bila
ok reko cekamo muriju pa da vidimo da li si kriv ili ne

cim je cuo ono za alko test i pretres auta pobeze

Landser

Nisi prilagodio brzinu uslovima puta i stanju kolovoza da bi mogao bezbedno da se zaustavis  [blahblah]

Kengur

Nadjemo rovera, i malo ga prepravimo... ;)

Lik mi poznat u pm... Moguce da je radovac... Ako je to taj lik na kojeg mislim, 88 je god...


P.S. Isti phenix hahahahahha

Plazma Keks

nema to veze landser, ovaj je izleteo iz sporedne ulice, ako ti udaris njega, nisi kriv. ma ajde uffika, ne bi ti mnogo ostetio kola, poprave ih majstori brzo. plus sto mozes da zaradis tako! ;D ako majstori odrade do jaja posao, ne moras ni da navodis da je auto lupan. jesam mlad, ali znam iz iskustva ;D

Landser


misa-pei

Uffe, zaista me èesto iznenadi¹ koliko uspeva¹ da se iskontroli¹e¹ i da u kriznom momentu racionalno razmi¹lja¹. Svaka ti èast, ja ne verujem da bih tako uspeo da rasuðujem  [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

Citat: Plazma Keks poslato 25 Maj, 2012, 00:28
pa mogao si da se zakucas u njih i oni bi bili krivi, a stetu bi platilo osiguranje jer bi narkoman bio definitivno kriv. ne znam da li mogu panduri da urade i "narko" test pa da budu definitivno krivi

Osiguranje NE pokriva troskove ako je vozac pod dejstvom alkohola ili droge.

aæimo

Svaka èast za smirenost i razum, neki bi te nazvali i wossy, ali i lo¹ kockar zna kada je ulog preveliki.

Mene interesuje samo da li vremenom biva¹ smireniji ili ti ðavo ne da mira?

zVuk

@ UFF ne seri, pa ja sam s tim likom jednom prilikom sedeo i pio pivo proslog leta (neverovatno)........poznanik od mog drugara ......da lik jeste narkoman i jeste naoruzan, secam se da je par dana pre toga  izaso iz tvorza i samo je pricao te zatvorske price koje mene apsolutno ne interesuju....tako da cim sam popio to pivo otisao sam dalje svojim putem....ne znam ni kako se zove ni gde zivi.....al eto prepoznah facu....


p.s. nisam mislio tebi da kazem da ne sers, nego ne seri kao iznenadjenje
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2012, 00:57
Citat: Plazma Keks poslato 25 Maj, 2012, 00:28
pa mogao si da se zakucas u njih i oni bi bili krivi, a stetu bi platilo osiguranje jer bi narkoman bio definitivno kriv. ne znam da li mogu panduri da urade i "narko" test pa da budu definitivno krivi

Osiguranje NE pokriva troskove ako je vozac pod dejstvom alkohola ili droge.
jel se ti drogiras?

Kengur


UFF

Citat: aæimo poslato 25 Maj, 2012, 00:58
Svaka èast za smirenost i razum, neki bi te nazvali i wossy, ali i lo¹ kockar zna kada je ulog preveliki.

Mene interesuje samo da li vremenom biva¹ smireniji ili ti ðavo ne da mira?

u kom smislu?
posle kriticnog dogadjaja pa kako prolazi vreme ili mislis godinama kako sam stariji?

Citat: misa-pei poslato 25 Maj, 2012, 00:46
Uffe, zaista me èesto iznenadi¹ koliko uspeva¹ da se iskontroli¹e¹ i da u kriznom momentu racionalno razmi¹lja¹. Svaka ti èast, ja ne verujem da bih tako uspeo da rasuðujem  [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

Pa jbg ako do sad nemam dosije ni sad mi za glupost ne treba..
Uvek donesem pravu odluku u takvim situacijama i posle sam malo i besan na sebe.. sto se bar jednom nekom ne najebem keve ko onom pijanom panduru u civilu pre par godina.. dobar je osecaj.. ali ne dovoljno dobar da bi na kraju bilo vredno

Kad su nam za novu godinu neka dva lika napala ortaka mazzi i ja smo pritrcali sa strane i on je njegovog zabo dva puta u vugla i nastavio da ga sutira kad je ovaj pao a ja sam mog malo lupio sakom po grkljanu, oborio ga dole i drzao mu kragnu dok se nije smirio (kad prestane da se koprca onda znas da je dosta i da treba da pustis :D)


A mazzi ozbiljan porodican covek (muz i otac) znam ga skoro ceo zivot i on nikad sranje zapoceo nije cak ga je izbegavao i okretao se i odlazio kad su drugi pokusavali da zapocnu ali eto ja sam prvo pomislio da je zurka ogromna i da na vratima dole ima dosta murije znaci ne mozes da ih izbegnes, onda docek nove god u stanici umesto na zurci sa prijateljima, pa slika kako mi uzimaju otiske, pa onda tuzba za slomljenu vilicu i teske telesne povrede i kako moram da prodam motor da bi mu isplatio...  

I zakljucio da je pametnije da ga onesposobim bez povreda - isti efekat ali dosta sigurnije po mene

To je moje generalno razmisljanje za sve situacije a ne samo tad, na padobranstvu te na primer uce da imas spreman odgovor i uvezbanu reakciju na sve moguce situacije koje mogu da ti se dese jer kad se dese imas jako malo vremena da reagujes sto znaci nemas vremena za razmisljanje a moras da budes siguran da je odluka ispravna jer ulog je tvoj zivot.
E pa to se moze primeniti i u ostalim sferama zivota, neko razmislja brze a neko sporije ali i onaj sporiji moze da bude bolji od onog sto razmislja brze ako unapred vec ima smisljen odgovor i uvezbanu reakciju zar ne?  ;)
Sto vise scenarija i resenja smislis to bolje za tebe


I eto sad ako pozelim mogu preko zvuka ili preko br tablica da nadjem ovog pa da mu vratim milo za drago na kolima, jer ja imam njegove tablice i sliku i znam (saznacu) ko je on a on ne zna ko sam ja..
nema potrebe da se  [policaja]  mesa u to

Gašpar

Ma ne drogiram se, ali znam da sam citao o tome da osiguranje ne pokriva kada je vozač bio pod dejstvom.

Za kasko znam garantovano da ne pokriva, za redovno osiguranje sam čitao, ali sad i mene zanima sta se desava tada. Da li osiguranje pokrije stetu pa pokusava da naplati tu sumu od svog klijenta koji je stetu nacinio?

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

aæimo

Vreme od kritiènog dogaðaja, ovo drugo vreme kod tebe ne teèe.

CBRR1

UFF imas tablice saznaj ko je,i lagano mu odnesemo jedan ket po njegovoj zelji,lepo mu se izvinemo,a to dal ce da pripuca,hi,za taj deo se ne brini,icicemo sa punim rukama,samo javi da li si raspolozen,imas pp,pa se javi,i lagano samo da mu se izvinimo...sto volim takve...to je samo za vadjenje krnjavih zuba i njoj i njemu sa kundakom 9ke...

UFF

Citat: aæimo poslato 25 Maj, 2012, 01:22
Vreme od kritiènog dogaðaja, ovo drugo vreme kod tebe ne teèe.

Iskreno iako znam da je to bila ispravna odluka onaj zivotinjski deo mi ne da mira do kraja tog dana uglavnom i ponavlja "sto mu nisi ovo, sto mu nisi ono, da si udario prvi sigurno bi dobio.."

Dobio sta? satisfakciju? batine? zatvor?  i sansu da uz satisfakciju dobijem i brdo problema koji mi stvarno nisu potrebni.. bolje da se vozim sa mojim manijacima nego da se ganjam sa narkomanima


Ne znaci da bi to pustio da prodje da sam imao neku vidljivu stetu ali ni tad ne bi udario prvi vec bi se vratio na mesto moguce nesrece, pozvao par ortaka za svedoke i uz slike sacekao  [policaja]



@ cbrr1 hvala ali nisam ja osvetoljubive priode  [andjeo]

a i da jesam ne bi to pisao javno na forumu

Ripley

UFF-e koliko vidim neces ti veceras oka sklopiti do 5. Bolje pozovi nekog da ti pravi drustvo :)

UFF

"drustvo" vec bilo i otislo
sad sam smiren...

i izmoren :D

Kengur

Ma ispravna odluka, jebes budalu. On decko nema sta da izgubi, njemu je bolje u CZu, nego na slobodi...
A ti imas mnogo sto sta da izgubis... Jebes kazne i placanje, ne daj boze vecina njih ima hepadze mrtve i sidu... Koji ce ti kurac sve to...

Iskuliras i ides dalje... I da si ga odrao od batina, sta ti treba da te presrece po ulici, ceka ispred zgrade... Jebes majmune...
Napravice Bog prirodnu selekciju, polako...