Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

easy


Taraba

Citat: Lazic poslato 07 Maj, 2012, 16:18
@milica & dušica:
jeb'o vas jedan hitlerov cilindar, obojicu...  [rofl] [rofl] [rofl]

Ti si vozio Hitleromobil ne ja  :P

Inače, hteo ja da kupim KLE, ali ono malo što sam ga provozao po Pančevačkom putu mi je bilo dosta... ajd što ubrzava kao voz (jednolično i konstantno - dosadno) nego što kad treba da staneš moraš da koristiš Flinstons metodu u kombinaciji sa prednjom i zadnjom kočnicom. Da ima Brembo i pancir creva pa bi možda i kočio, ali ovako :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


AndreyRR

ni jedan suzuki ne koci kao treba a o kawi da ne pricamo.

Taraba

A honda ne ide kako treba pa su joj i te koènice dosta [rofl] :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Citat: monsterbnt poslato 07 Maj, 2012, 14:42
Citat: MajorSoul poslato 07 Maj, 2012, 14:33
Citat: monsterbnt poslato 07 Maj, 2012, 14:22
Aktivisti SNS.
Dobo pobedili ste na jebenim izborima, moj kandidat Maslacak je izgubio, ali ko vam daje jebeno pravo da me zovete na jebeni mobilni, i da mi serete kako je moja gradjanska duznost da izadjem na drugi krug jebenih izbora za jebenog predsednika, i da mi jebeno govorite da treba da glasam za jebenog Tomu Nikolica jer ce on da me spasi iz govana u koja me je jebeni Tadic uvalio.
Jebo vas i Tadic i Toma i celo glasacko telo koje svi vi zajedno jebete vec 12 godina.

Aktivisti svih stranaka!!!


Svi mi idu na qrac, al ovi su zvali pa su me posebno iznervirali.

Mene su bukvalno svi zvali i smarali. Juce se nisam vise ni javljao na nepoznate brojeve!

AndreyRR


easy


easy


Lazic

Nemam pojma o èemu prièate, svi ka¾u da KLE ima lo¹e koènice, kad koèim ili stanem, ili padnem pa stanem, ali svakako se zaustavim, mislim da su super... :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


easy


Taraba

Na svakom motoru ako ga vozi¹ agresivnije mora¹ da koèi¹ pred krivinu. Ako vozi¹ penzionerski, mo¾e da se usporava samo motornim koèenjem.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

easy

KTM da ima neke low budget Tokico bio bi laksi i isao bi minimum 161

Lazic


AndreyRR

Citat: Taraba poslato 07 Maj, 2012, 16:39
Na svakom motoru ako ga vozi¹ agresivnije mora¹ da koèi¹ pred krivinu. Ako vozi¹ penzionerski, mo¾e da se usporava samo motornim koèenjem.
a kakva je voznja kad kombinujes oba

Lazic


Taraba

Citat: AndreyRR poslato 07 Maj, 2012, 16:42
Citat: Taraba poslato 07 Maj, 2012, 16:39
Na svakom motoru ako ga vozi¹ agresivnije mora¹ da koèi¹ pred krivinu. Ako vozi¹ penzionerski, mo¾e da se usporava samo motornim koèenjem.
a kakva je voznja kad kombinujes oba

Do jaja! :D
Citat: easy poslato 07 Maj, 2012, 16:41
KTM da ima neke low budget Tokico bio bi laksi i isao bi minimum 161

Kawasaki da ima brembo bi se zaustavljao koèenjem, a ne grebanjem po asfaltu/tucaniku.  [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic