Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

a mozete fenixa da pitate koliko dobro koci njegov kornet  [rofl]

easy

sta ce KTM-u kocnice kad ni 150 ne moz' da navuce  [neampojma]
bitno da ima BREMBO

:P

monsterbnt

#224
Aktivisti SNS.
Dobro pobedili ste na jebenim izborima, moj kandidat Maslacak je izgubio, ali ko vam daje jebeno pravo da me zovete na jebeni mobilni, i da mi serete kako je moja gradjanska duznost da izadjem na drugi krug jebenih izbora za jebenog predsednika, i da mi jebeno govorite da treba da glasam za jebenog Tomu Nikolica jer ce on da me spasi iz govana u koja me je jebeni Tadic uvalio.
Jebo vas i Tadic i Toma i celo glasacko telo koje svi vi zajedno jebete vec 12 godina.

EDIT: I ne treba jebeno da mi se zahvaljuju sto sam im dao poverenje u prvom krugu jer jebeno mi ne pada na pamet da glasam ni za Tomu grobara ni za jebenog lepotana Tadica.
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Citat: AndreyRR poslato 07 Maj, 2012, 10:41
zato stalno i padas kad kocis kao manijak  ;D

Gde bre smem da koèim, si lood, da poginem... :D

Major

Citat: monsterbnt poslato 07 Maj, 2012, 14:22
Aktivisti SNS.
Dobo pobedili ste na jebenim izborima, moj kandidat Maslacak je izgubio, ali ko vam daje jebeno pravo da me zovete na jebeni mobilni, i da mi serete kako je moja gradjanska duznost da izadjem na drugi krug jebenih izbora za jebenog predsednika, i da mi jebeno govorite da treba da glasam za jebenog Tomu Nikolica jer ce on da me spasi iz govana u koja me je jebeni Tadic uvalio.
Jebo vas i Tadic i Toma i celo glasacko telo koje svi vi zajedno jebete vec 12 godina.

Aktivisti svih stranaka!!!

UFF

kad bi se kantasaki otvorio za brembo kocnice, teflonska creva i usd vilu kod modela kao tvoj niko ga kupio ne bi
kostao bi vise nego sto vredi :)

monsterbnt

Citat: MajorSoul poslato 07 Maj, 2012, 14:33
Citat: monsterbnt poslato 07 Maj, 2012, 14:22
Aktivisti SNS.
Dobo pobedili ste na jebenim izborima, moj kandidat Maslacak je izgubio, ali ko vam daje jebeno pravo da me zovete na jebeni mobilni, i da mi serete kako je moja gradjanska duznost da izadjem na drugi krug jebenih izbora za jebenog predsednika, i da mi jebeno govorite da treba da glasam za jebenog Tomu Nikolica jer ce on da me spasi iz govana u koja me je jebeni Tadic uvalio.
Jebo vas i Tadic i Toma i celo glasacko telo koje svi vi zajedno jebete vec 12 godina.

Aktivisti svih stranaka!!!


Svi mi idu na qrac, al ovi su zvali pa su me posebno iznervirali.
Smrt SVIMA!!!!

CADILLAC

...i mene izbacili iz takta...juce ...sa SMS agitacijom za SNS...more suzu li im jebem ...sa nekog broja...064/3172991... [prebicute] [thumb_down] [neslusam]...sve bi to ja u Auschwitz...napredno !!! -
BMW BoxerClub Pancevo 666

pit

Citat: UFF poslato 07 Maj, 2012, 14:40
kad bi se kantasaki otvorio za brembo kocnice, teflonska creva i usd vilu kod modela kao tvoj niko ga kupio ne bi
kostao bi vise nego sto vredi :)


           Ufe da li ozbiljno mislis kad kazes da ce recimo jedan motor koji ima brembo bolje da koci od onog ko ima Nissin ili neki drugi sistem.
           Recimo ja sam na TDM 850 imao napred Brembo a na TDM 900 ne i mislim da mi TDM 900 za nijansu bolje koci.Mislim da je su za kocenje presudne plocice tj njihova tvrdoca.
             @Taraba ,sto se tice pancirnih creva ona imaju svrhu kod trkacih motora kad usled visestrukih kocenja i velikih temperatura dolazi do omeksavanja kocionih creva....dok kod motora za svaki dan nemaju bas nikakav znacaj.

Lazic

osim ako nisi lud kao ja pa koèi¹ previ¹e... :D

Taraba

Citat: pit poslato 07 Maj, 2012, 15:35
Citat: UFF poslato 07 Maj, 2012, 14:40
kad bi se kantasaki otvorio za brembo kocnice, teflonska creva i usd vilu kod modela kao tvoj niko ga kupio ne bi
kostao bi vise nego sto vredi :)


           Ufe da li ozbiljno mislis kad kazes da ce recimo jedan motor koji ima brembo bolje da koci od onog ko ima Nissin ili neki drugi sistem.
           Recimo ja sam na TDM 850 imao napred Brembo a na TDM 900 ne i mislim da mi TDM 900 za nijansu bolje koci.Mislim da je su za kocenje presudne plocice tj njihova tvrdoca.
             @Taraba ,sto se tice pancirnih creva ona imaju svrhu kod trkacih motora kad usled visestrukih kocenja i velikih temperatura dolazi do omeksavanja kocionih creva....dok kod motora za svaki dan nemaju bas nikakav znacaj.

Koliko sam ja shvatio, obièna creva "di¹u" pa je odziv na koèenje malo mek¹i. Pancirna nemaju to ¹irenje pa je odziv instant i precizan.
Po advrider forumu svi koji su menjali obièna creva pancirnim ka¾u da je razlika oèigledna.

Nemam iskustva sa jednim i drugim crevcima na istom motoru da mogu da ka¾em iz liènog iskustva, ali tvrdim da brembo+pancirna creva na KTM-u zaustavljaju za sve pare :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


easy

Citat: UFF poslato 07 Maj, 2012, 14:40
kad bi se kantasaki otvorio za brembo kocnice, teflonska creva i usd vilu kod modela kao tvoj niko ga kupio ne bi
kostao bi vise nego sto vredi :)


otvorili su se za 2 diska napred pa mu ne treba Brembo od 700e da stane, teflonska creva ima fabricki, jesi mozda mislio pancirna?
a usd vile nema ni hornet, ni fz6, ni bandit, ni sv650, ni gsxr600 naked



kad bi se KTM otvorio za vizir isao bi barem 157 kmh :D

Kengur

Pravi si kantasakista... :P

Nego, ktm po meni ima mozda i prejake kocnice... Zadnja im recimo ne treba uopste...

Isti Q ko ovi bajsevi sa diskovima... Samo da se ogulis bzv :D

UFF

Citat: easy poslato 07 Maj, 2012, 16:02
Citat: UFF poslato 07 Maj, 2012, 14:40
kad bi se kantasaki otvorio za brembo kocnice, teflonska creva i usd vilu kod modela kao tvoj niko ga kupio ne bi
kostao bi vise nego sto vredi :)


otvorili su se za 2 diska napred pa mu ne treba Brembo od 700e da stane, teflonska creva ima fabricki, jesi mozda mislio pancirna?
a usd vile nema ni hornet, ni fz6, ni bandit, ni sv650, ni gsxr600 naked



kad bi se KTM otvorio za vizir isao bi barem 157 kmh :D

[blahblah] hornet, bandit, fazer, sv... nemoj bre da poredis sa tim "kineskim" (kosookim) motorima poredi sa ktm-om ili dukcom [rofl]


Kawasaki ER-6n  NE KOCI
usporava ali ne koci


@ taraba pa sta znaju ti strucnjaci po forumu sto pit-u ne verujes?  [prebicute]


http://husk.org/apps/flame/flame.jpg

Taraba

A da... gavrina pozicija ostala upražnjena [doh]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pit

Citat: UFF poslato 07 Maj, 2012, 16:09
Citat: easy poslato 07 Maj, 2012, 16:02
Citat: UFF poslato 07 Maj, 2012, 14:40
kad bi se kantasaki otvorio za brembo kocnice, teflonska creva i usd vilu kod modela kao tvoj niko ga kupio ne bi
kostao bi vise nego sto vredi :)


otvorili su se za 2 diska napred pa mu ne treba Brembo od 700e da stane, teflonska creva ima fabricki, jesi mozda mislio pancirna?
a usd vile nema ni hornet, ni fz6, ni bandit, ni sv650, ni gsxr600 naked



kad bi se KTM otvorio za vizir isao bi barem 157 kmh :D

[blahblah] hornet, bandit, fazer, sv... nemoj bre da poredis sa tim "kineskim" (kosookim) motorima poredi sa ktm-om ili dukcom [rofl]


Kawasaki ER-6n  NE KOCI
usporava ali ne koci


@ taraba pa sta znaju ti strucnjaci po forumu sto pit-u ne verujes?  [prebicute]


http://husk.org/apps/flame/flame.jpgk

                  Ufe brate smesan si u svom neznanju ...pa Taraba je upravo i dao odgovor ako si umeo da procitas....a to je da su obicna creva meksa i samim tim odziv je meksi i DOVOLJAN za svakodnevnu upotrebu.....za trke naravno da su potrebna pancirna.

Lazic

@milica & du¹ica:
jeb'o vas jedan hitlerov cilindar, obojicu...  [rofl] [rofl] [rofl]