Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Tema moze da ima ime ''Sta vas je danas isteralo iz takta?'' ili ''Kome ste hteli pi*ku da polomite...''
Evo objasnjenje malo bolje.

Osoba
A - Kinez - moj glupi stric
B - Boske- njegov tadasnji partner u svercu kola...
C- Calac

Boske je uvezao auto i prodavao zajedno sa Kinezom. Moj cale je napravio kombinaciju sa Kinezom da mu da mercedesa i pare za nisana.
Zatim slede kazne posle dve godine za mercedesa koje iznose 22 000din. Cale okrene Kineza a ovaj ga odjebe u fazonu znas ti kada je to prodato, libo me tuki. Kaze cale vazi nema problema...

Pre jedno godinu i po dana, cima mene Boske da mu ja platim kazne koje je moj burazer napravio dok je vozio auto... Ima mozda i moja jedna nisam siguran, znam da sam ja jednu platio 100% a za drugu ne znam...
Ja odem kuci, napusim burazera, kazem caletu sta je bilo na sta mi on ogovara ''Boli te kurac, meni su stigle iste te kazne a Kinez me iskulirao...'' "Ne placaj im nista ni slucajno!''

Sto je najgore od svega, ja hteo coveku da dam kintu, jebe mi se za par hiljada dinara, ali se situacija menja samim tim sto su oni ispali dzukci... Nikad nikom duzan nisam ostao ni za sta, na kontu mog imena dosta se ljudi zaduzivalo kad ja garantujem iako imam 22godine... Nisam ni dzukela ni prevarant, jebe mi se za pare... Pocev od dede koji je bio medju najcenjenijim snajderima u Beogradu, preko caleta koji je privatnik preko 35 godina, nikad nikom duzni nisu ostali, pa necu ni ja...

Ali je ovaj smrad veliki dzukac i mislio je da ce meni izvuci nesto na prepad... Vazi... Ali juce... Ja mu lepo rekao ''Sta ja imam sa tobom? Nit sam ja od tebe uzeo auto, nit od Kineza! Evo ti caletov broj pa se dogovorite, a odmah da ti kazem, napusice kurcem i tebe i Kineza...''


aaaaaaaaaaaaaa smorih se od ovoliko kucanja... :)

UFF

Lepo si mu reko
A kad tvog caleta pozove boske cale nek mu kaze da ce da mu plati i da nema nikakvih problema ali da mora kinez da dodje kod njega po $$   ;)

AndreyRR


UFF

mqa sta zajebana?
sve je jednostavno
kad boske kaze kinezu da ode ko caleta po $ kinez ce samo da spusti glavu i iz svog dzepa da izvadi pare
nece ga ni zvati nit ce se pojaviti jer ako ode morace on caletu da plati razliku :D

Kengur

Upravo tako. To sam mu i rekao.

Kazme mu ja: "Nek meni Kinez plati 22 000din, ja cu tebi sve kazne.'' Kaze on ''Ma sta ja imam sa Kinezom? Na sta sam mu ja odg '' A sta ja imam s tobom?"

kako mi je podigao pritisak, trebao sam jos pre godinu i po dana da ga namazem jer je bio bezobrazan, nego sam krenuo u Prokuplje sa kevom pa se ona ukenjala jer je videla da vec krecem da penim...

AndreyRR


Kengur

Izgleda da ce tako i biti... Samo mislim da ce oboje biti namazani...


nano

Da si u NS rado bi te resio bede sto se tice parkinga

Al ovako imas izbor:

1. iskuliraj

2. nalupaj

3. plati

nema 4 ;D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


easy

ova tema je beskorisna ako neko ne napravi grafikon sa skupovima

Kengur


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

nano


MIGE

ne pricaj sa osobom A,B........NABODI GA NABODI GA NABODI GAaaaaaaaaaa  [bejzbolka] [bejzbolka]


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

pre 15min me izbacio cale iz takta toliko da sam hteo da razbijem telefon, samo sto sam hteo da ga zafrljacim u zid setim se da sam na poslu  [veryangry] [veryangry] [veryangry]

UFF

 [rofl]

mene juce u kosutnjaku kod jugopetrol pumpe pored onog tunela isekla riba u kolima tj oduzela prednost
ocekivao sam neki slican potez i izbegao je na drugu stranu i stao par metara iza nje
za divno cudo nije me ni odjebala nit otisla vec kad je videla u da se vracam ona upali sva 4 i spusti prozor (obicno ga zatvaraju i zakljucavaju se i udaraju po gasu da zapale)
svi joj sviraju, napravila zastoj a ona ih ne jebe ni 2%
ja dodjem do prozora i kazem :

"ne smes to da radis, ako nisi sigurna kojom brzinom idem ti prvo sacekaj da prodjem pa se onda ukljuci umesto da me tako seces jer ako iseces nekog u kolima on ide kod limara a ja idem na vma ili na sahranu"

A ona sa ozbiljnom, pomalo tuznom facom i ogromnim ocima odgovara :

"izvini nisam te videla, sve znam vozim se i ja na motoru"

Prvi put je rekla da i ona vozi motor a drugi put da se vozi na motoru, nisam je najbolje cuo ispod kacige a jos svi okolo sviraju dok mi pricamo

samo joj rekoh da sledeci put gleda pazljivije i otisao sam
nisam bio ni nervozan vise ni ljut jer sam joj u licu video da se uplasila vise nego ja
cak sam se posle osecao lose sto sam joj prisao da joj serem kad je i sama shvatila sta je moglo da se desi... a delovala je jako fino i kulturno
od adrenalina nisam zapamtio ni koji je auto bio a mozda je od nekog od nas devojka/zena...

easy

da li igde na svetu postoji takva raskrsnica, ja mislim da nema ni u Dzibutiju