Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

nesic1

A sto se beli luk ne zvace??? Pitam jer sam mozda ziveo u zabludi da treba da se zvace

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

mrle

Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2019, 21:43
Desilo mi se slièno pre skoro godinu dana, malo malo pa opet zaboli... Naroèito posle kijanja ili ka¹ljanja...
Nemojte da kijate i ka¹ljete i gotova stvar.

mkt

Citat: nesic1 poslato 27 Januar, 2019, 14:00
A sto se beli luk ne zvace??? Pitam jer sam mozda ziveo u zabludi da treba da se zvace

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
ma manje smrdi iz usta jbg kad ga zgutas smrdi samo kad kenjas i prdis

Kostić


mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Januar, 2019, 11:11
a sto gutate beli luk....iseckas sitno i pomesas sa maslinovim uljem i persunom....i nabacis blabi francuski akcenat

Ja ga usitnim sa crnim lukom u secku, dodam u mleveno meso plus so i biber. Malo propr¾i¹ i mnogo lak¹e se guta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

realno mi manje smeta beli luk nego smrad cigareta.....a beli luk neutralise smrad cigareta tako da eto resenja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


dzimika

Ma da, bas ne smrde

Nego, malo me iznerviralo i razalostilo, od subote je kod nas bio u gostima drugar iz vrtice od klinca, prespavao dve veceri, jutros ih zena vozi u vrtic i kaze klinac "nadam se da ce tata imati para" pita ga zena da ti kupi nesto? kaze on "ne, nego da kupi mesa da jedemo"
Roditelja mi nije zao ali mi zao klinaca sto trpe zbog roditelja, majka radi, a otac samo gleda kako da zajebe, cak se eto i u stranku uclanio, vozao matorce na glasanje svojim kolima

Lazic



ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 28 Januar, 2019, 20:36
Ma da, bas ne smrde

Nego, malo me iznerviralo i razalostilo, od subote je kod nas bio u gostima drugar iz vrtice od klinca, prespavao dve veceri, jutros ih zena vozi u vrtic i kaze klinac "nadam se da ce tata imati para" pita ga zena da ti kupi nesto? kaze on "ne, nego da kupi mesa da jedemo"
Roditelja mi nije zao ali mi zao klinaca sto trpe zbog roditelja, majka radi, a otac samo gleda kako da zajebe, cak se eto i u stranku uclanio, vozao matorce na glasanje svojim kolima
jesi hranio ti to dete dok je bilo kod vas....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Jesam vala, jeo je vise od mene :) krivo mi sto ocu za koka kolu i cigare mora da ima a za decu sta ostane ali znam da nije ni prvi ni poslednji kod koga je tako

ЯЭВОЛУТИОН

ti si uradio sta je do tebe....jedno jutro ja u prodavnicu a ispred proci neka zena , nije ciganka bar ne lici....sa detetom...."daj neki dinar, detetu za mleko"...udjem u radnju kupim sta mi trebi i uzmem pola litra dugotrjnog od 3.2mm....izadjem i dam joj...i odmah naglasim"sram te bilo, neces dupe da pomeris da detetu mleko kupis, nego prosis....idi oderi kolena zgrade su strokave najstrasnije jer nema ko da ih cisti"...i dam joj vizitkartu neke zene koja drzi servis....plate tih cistacica ulaza nisu bas tako male...oko 30000...doduse mislim da je na ugovor o radu....nije prijavljena....uglavnm znam da iz jedne zgrade nece vise da placaju ni agenciju nego placaju zenu koja svaki dan cisti kompletnu zgradu, brise liftove, pere prozore....500 kinti mesecno 50 stanova.....drzi zena pet zgrada na nbgd-u...svaki dan prodje svaku zgradu bar jedanput od prvog do poslednjeg sprata....ne kazem da svaki dan svaku cisti, ali prodje da pregleda i pokupi nesto ako je neko bacio....inace svih pet zgrada drzi isti upravnik vec dve godine....prijatno sam bio iznenadjen kako izgledaju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lone Wolf

Citat: dzimika poslato 30 Januar, 2019, 10:55
Jesam vala, jeo je vise od mene :) krivo mi sto ocu za koka kolu i cigare mora da ima a za decu sta ostane ali znam da nije ni prvi ni poslednji kod koga je tako

Понекад помислим... па ја својој ћерки СВЕ што постоји купим и има, и гардеробу и телефон и екскурзије, интернет, којекакве глупости концерти, јутјубери мајице, нема шта нема. Да не причам колико је избирљива за храну.
Себе увек ставим задњег, сви имају више права.
И увек незадовољни и нервозни. Никад доста ни довољно. Наравно да ја нит пушим нит пијем. Имам мотор и то је то.
Понекад помислим... срећнији су они други, иако звучи сурово.
Не може рај на земљи.

Lazic

Kad mi se prvo dete rodilo dao sam celu platu na kolica, trepnuo nisam... Posle prestao da pu¹im (na godinu dana), i¹ao pe¹ice i radio ¹ta sam stigao ali smo imali ¹ta da jedemo... Isto i danas... Za njih mora d'ima, naravno slabo cene... Shvatiæe kad budu imali decu...

Hurricane

Citat: Lone Wolf poslato 30 Januar, 2019, 11:45
Citat: dzimika poslato 30 Januar, 2019, 10:55
Jesam vala, jeo je vise od mene :) krivo mi sto ocu za koka kolu i cigare mora da ima a za decu sta ostane ali znam da nije ni prvi ni poslednji kod koga je tako

Понекад помислим... па ја својој ћерки СВЕ што постоји купим и има, и гардеробу и телефон и екскурзије, интернет, којекакве глупости концерти, јутјубери мајице, нема шта нема. Да не причам колико је избирљива за храну.
Себе увек ставим задњег, сви имају више права.
И увек незадовољни и нервозни. Никад доста ни довољно. Наравно да ја нит пушим нит пијем. Имам мотор и то је то.
Понекад помислим... срећнији су они други, иако звучи сурово.


moj burazer ka¾e:

prvo mora ja da budem sit i jak, za mojih troje niko neæe mrdnuti osim mene... eno cene ga kao boga, po¹tuju, slu¹aju i imaju sve...


da me ne shvatite pogre¹no, svega ima



ali su¹tina porodice je da se svi bore za bolje, a ne da neko ima a naroèito ne da su deca gladna...

bucko

Poznavao sam ljude koji su navikli decu da dobijaju,cak i kad vise nisu bili deca.
Meni su komentarisali kako ce ih ta ista deca ¾ive zakopati jer ne mogu da docekaju nasledstvo.
Tragièno
Najzahvalniji su uvek bili oni koji su najmanje dobijali

clutch&brake

Nije istina, deca koja su manje dobijala ili budu uspesni ljudi velikog srca ili budu ljuti na ceo svet sto nisu bili u grupi dece kojoj su roditelji nesto obezbedili i ostavili. Tako je i sa obezbedjenom decom. Jedni cene sve dok drugi sve sjebu pa budu ljuti sto nema vise. Nemoj generalizovati govnare sa normalnim ljudima
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Biker-Boy

U svakoj skupini jabuka nadje se par trulih...
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

Citat: Hurricane poslato 30 Januar, 2019, 16:00

moj burazer ka¾e:

prvo mora ja da budem sit i jak, za mojih troje niko neæe mrdnuti osim mene... eno cene ga kao boga, po¹tuju, slu¹aju i imaju sve...


To je kao u avionu, prvo stavljas masku sebi pa onda deci, koja poenta da stavis prvo deci ako ces ti da se ugusis nakon toga


Inace u pravu je Njanja, najcesce nema sredine i ispadne kao sto je napisao, mada ne mora da znaci, to sve opet zavisi od roditelja, koliko su paznje posvetili deci i ako nisu imali novca da im pruze materijalne stvari