Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

ZEKA

Pokusavam da skinem zadnja svetla na autu vec pola sata. Dva jebena sarafa ima i nece. Gledam jutjub ljudi odsrafe ta dva srafa i izvuku svetlo i kraj. Kod mene kao da je zagitovano. Malo mi fali macolom da ga razlupam..

slave74

Euro alati iz Raske. Prodaje aku busilice sa laznom voltazom. Pravi se Tosa..

eclipse4

pravi se i ti pa mu je odnesi na adresu da je upamti

dzimika


Boban_m


Gavrolini

Citat: ZEKA poslato 19 Januar, 2019, 18:25
Pokusavam da skinem zadnja svetla na autu vec pola sata. Dva jebena sarafa ima i nece. Gledam jutjub ljudi odsrafe ta dva srafa i izvuku svetlo i kraj. Kod mene kao da je zagitovano. Malo mi fali macolom da ga razlupam..
Zalepio keder...odvajaj polako

Lazic

Hehehe, na gejmobilu nema ni jedan ¹raf... Gurne¹ ruku u rupu u gepeku, pritisne¹ ¾abicu i stop svetlo ispadne napolje... ;D


@Boban:
Neki kamion mu je d¾ek najfirao na ledu... Bedak...

bucko

@Lazic   
nista ne razumem
deluje kao da pises na engleskom pa prevodis na google translate na srpski

®or¾

Preklopio mu se kamion na ledu ili sedi¹ u kabini i vozi¹ a kroz levi prozor vidi¹ ¹top svetla pored tebe

Lazic

Na srpskom se ka¾e, prestigla ga guzica... ;D

Mo¾e da se desi svakom vozilu sa prikolicom... Veæ 20ak godina rade na usavr¹avanju ESP-a ba¹ za takve sluèajeve...

®or¾

 [rofl] pa da na¹ jezik je vrlo koloritan,ume da bude jako zajebano,bilo da si u kamionu,bilo da ti takvo vozilo dolazi u susret.Meni se desilo samo jednom,kada smo vukli èamac na lakoj prikolici,bilo je dr¾,dr¾ vataj ga [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

nocna mora svakog kamiondzije...a prouzrokovana je uslovima na putu i njegovim potezom....problem je lako resi sa jednom vecom slicugom koju pneumatika pritisne na put kpd zadnje osovine...ali ne dozvoljavaju....jebes ljudski zivot ocete put da mi ostetite....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

грешку прави камионџија дал због себе ил због другога а ако ископа рупу иза себе најебаће неко други јер би та сличуга изорала боље од марка а и приколица би мога да дође у пресек превртања што је најбитније у целој причи

aæimo

Ima par godina veæ kako su patentirali lance na automatski pogon. Èudi me da ne rade na razvijanju tog patenta za prikolice!?

Lazic

Citat: ®or¾ poslato 20 Januar, 2019, 11:12
[rofl] pa da na¹ jezik je vrlo koloritan,ume da bude jako zajebano,bilo da si u kamionu,bilo da ti takvo vozilo dolazi u susret.Meni se desilo samo jednom,kada smo vukli èamac na lakoj prikolici,bilo je dr¾,dr¾ vataj ga [cheers]
Jednom mi je dolazilo u susret krivicom smaraèa koji je bio 5 automobila ispred kamiona, imao sam sreæe da sam mogao da odem pa bar 10 metara pored puta da bi se mimoi¹li... :o Nastavio dalje uz razmi¹ljanje, ¹ta da nisam imao toliko mesta... :o

Kostić

најбоље што иоле може да помогне је аутомацки тракцијски абс етц кочиони диференцијал систем плус резрвни пар точкова са ексерима који би се спуштао у том систему и сензори углова наглог промерања приколице за рецимо 10 до 20 посто који би алармирали АКД који би по потреби ативирао леву или десну страну точкова ал ту би морала да се уложи озбиљна електроника а вајда је мала јер иоле способан возач пусти кочницу пре него пређе угао од 10 степени и исправи је ал му је зауставни пут много дужи у односу електронике

бочни ил централни шипови су немогући и са електроником због сигурне штете

а све и да направе аутомацки шип контрол угла приколице рецимо на првој трећини кад баја нагази кочницу има да га окрене са све ушипованом и камоном зајдно па је и та опција бескорисна

Ostoja

Citat: Laziæ poslato 20 Januar, 2019, 01:48
Hehehe, na gejmobilu nema ni jedan ¹raf... Gurne¹ ruku u rupu u gepeku, pritisne¹ ¾abicu i stop svetlo ispadne napolje... ;D


@Boban:
Neki kamion mu je d¾ek najfirao na ledu... Bedak...
Novi model nema ni to..
Podigne¹ gepek vrata, zgrabi¹ ¹topaljku i sna¾no je povuèe¹...
Ima neke ¾abice koje su vi¹ekratne..
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Ma i na starijem su takve, ali kad ne skida¹ dugo hoæe da zapeku od pra¹ine pa kad povuèe¹ mo¾e da se iskrivi na kontra stranu ili poèupa plastiku gde ulazi u stop svetlo... Nasilniku jedan... ;D :-*

Gavrolini

Naravno sta drugo nego tehnicki pregled. Oteram motor, sve ok , sve je fabrika. Kaze sacekaj samo 5 min da unesemo u sistem....vraca se bata i kaze ne moze. Prva registracija je 2017. a u sistemu nema da je odradjen nulti tehnicki pregled. Moras da prilozis carinsku dekleraciju da je ocarinjen pre 18.4.2014. dok nije stupio na snagu taj zakon i sad moram da jurim vlasnika da ide u njegov sup da mu izdaju kopiju dekleracije. Sto je najjace covek mi poslao uplatnicu od carine gde pise da je uplatio carinu 15.4.2014.

Hurricane

na carini æe lak¹e izvaditi kopiju deklaracije, osim ako nisu odneli u centralnu arhivu jer je pro¹lo poprilièno


gde je ocarinjen?


datum plaæanja da¾bina je dokaz da je motor "nacionalizovan" pre 18.04. tako da je sve ok "samo" kopija JCI