Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.


Kostić

улете ми ауто у маказе и изнервирам се и стигнем га кад у њему једна од ових наших што вози мотор, каже журим шта. а до јуче је носила Л на леђима. онда сам се још више изнервиро и отишо. шта да јој кажем осим, јебо вас октановић и онај ко вам даје возачке дозволе.

Lazic


Hattrick

Hahahahahaha Bliski susret trece vrste.  [rofl] Pa naravno da je Ana, cim je i ona njega videla.  [rofl]

Kostić

није ана не познајем је лично ал сам скапирао ко је кад сам изашо из аута тамо једу говна о безбедности и курчењу а овамо комшији у маказе уз, па прошла сам шта?. па курац би прошла да мене боли курац за мој браник па да нисам прикочио да га не скинеш. не би се ја изнервирао него мрзим те будале које улећу у маказе и оне што се увлаче у дупе. због једне такве будале сам слупо свој ауто а он отишо боле га курац. па прошо је шта? мамлази

Hattrick

Onda je nasa greska, posto je Ana pricala pre par dana da te videla negde na motoru.

®or¾

Izgleda nije Ana,Anèi bi ga odvalila [rofl]

Kostić

да сам био на мотору не би имала прилике да глуми шумахера :) бата ђоле мене свако може да одвали ал то не значи да немам муда да се свађам :)

®or¾


navajo

Sta ste se odmah mene setili, pa nisam jedino zensko na motoru...a i dobar sam vozac, ne ulecem u makazice, ne disem ljudima iza ledja, uvek drzim odstojanje, propustam vozila za razliku od vecine zena koje bi pre crkle nego da te puste da se ukljucis, i posebno vodim racuna o kolegama na motoru kad sam u kolima....a i kad pogresim ne drkam se, vec se kulturno izvinim:)

Masem iz Lapova, ovde sam od sinoc...imam alibi  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

a naplatne rampe....tu kidas...bukvalno :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


navajo

Jbg, svako ima svoj fetis...mene pale rampe, a i ja njih ocigledno 😂😂😂

Darko


eclipse4

#25914
neznam kakve veze ovo ima sa tobom?

ali cu reci da je ovaj eksperiment je prvobitno bilo radjen sa majmunima (darko ovo nema veze sa tobom,daleko od toga :) )

majmuna je u kavez bilo stavljeno banana na sajli,svaki put kada bi majmuni posegli za bananom polila bi ih hladna voda.....da ne duzim pricu sada preko kulina bana,nakon odredjenog vremena bilo je vadjen po jedan stari majmun uveden novi bla bla bla tako da na kraju,majmuni koji su znali sta se desava kad pokusas da uzmes banane nisu davali novima,koje su ubacivali da uzmu banane...dok se na kraju nije smenila cela ekipah ti sto su bili poliveni vodom.
sve novi majmuni koji su bili ubaceni vise nisu bili obliveni hladnom vodom ali nisu ni pipali te banane.

to sam citao pre mozda 20 godina,sigurno da negde ima po netu,ima i ime taj eksperiment


edit://

potrazih na yt pa nadjoh neki animirani video na temu...pa nadjoh jos jedan gde lik objasnjava kako se ustvari eksperiment nije nikad ni desio...sve jedno evo snimka

http://www.youtube.com/watch?v=GTG2j3lQLuk

nesic1

#25915
https://youtu.be/VZXSBpn2HGY?t=5997

пребаци на 1:39:56
Џон Боснић,вреди погледати.Вук Јеремић изјавио да му је Џон Ринден *ментор*,главни организатор око 20 ратова!!!

пост са муциту форума

Kostić

ko je ono negde skoro zakuko da mi ajpi ¹alje iks boca pa mora da se odrobotuje pa onda odam ono virusi i kobajage treba da zna da provajder menja ajpi adrese i da neke oæe to da rade i da nije obaveza da imaju virus kad se to desi. dovoljno je da provere ajpi pa mogu tako da provale gredu. de¹ava se da neke provajderove ajpi adrese neæe da se prihvate recimo na neke gejmove koji su vam regularni etc bla bla bl pa ako vam se i to de¹ava nisu uvek krvivi pokemoni :) ...

Lazic


Kostić


Hurricane

Citat: Kostiæ poslato 16 Januar, 2019, 09:34
ko je ono negde skoro zakuko da mi ajpi ¹alje iks boca pa mora da se odrobotuje pa onda odam ono virusi i kobajage treba da zna da provajder menja ajpi adrese i da neke oæe to da rade i da nije obaveza da imaju virus kad se to desi. dovoljno je da provere ajpi pa mogu tako da provale gredu. de¹ava se da neke provajderove ajpi adrese neæe da se prihvate recimo na neke gejmove koji su vam regularni etc bla bla bl pa ako vam se i to de¹ava nisu uvek krvivi pokemoni :) ...

meni samo nije jasno, jesu li gejmovi bili regularni ili ne


i ¹ta rade taje i trkaèi ovih dana