Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...kako god, to seljacko dobacivanje je najniza vrsta ponasanja koja postoji.
Svaka zena je rob paznje, svakoj imponuje da zna da je lepa ali dobacivanje mislim da je u istoriji musko/zenskih odnosa oduvek imalo samo kontraprodktivan efekat.
"mala otkino bi te od kurca" mislim da je fraza na koju ni jedna zena nije pala. Ikada.
ps
Ni "al ti je dobra sisa" nije bolje prolaza verovatno. Bar ne kod onih koje imaju stvarno dobre sise ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

ja bi to morao da vidim pa onda da dajem sud...zapravo da opipam jem mi se vid u zadnjih par godina pogorsao dosta...a i da liznem...i da njusnem...i miris i ukus....pa onda mozda pohvalim sisu...ali samo izvan wonder ili onog drugog sisodrzaca....
nije merodavno kao sto ni za erekciju nisu merodavna dva stapica za sladoled i izolirka...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

natovarise svi irenu, odvalise je

smanjite na forumu, ona bi to radije uzivo :)

Slaninar

Citat: Hoh¹tapler poslato 08 Avgust, 2018, 23:57
...kako god, to seljacko dobacivanje je najniza vrsta ponasanja koja postoji.
Svaka zena je rob paznje, svakoj imponuje da zna da je lepa ali dobacivanje mislim da je u istoriji musko/zenskih odnosa oduvek imalo samo kontraprodktivan efekat.
"mala otkino bi te od kurca" mislim da je fraza na koju ni jedna zena nije pala. Ikada.
ps
Ni "al ti je dobra sisa" nije bolje prolaza verovatno. Bar ne kod onih koje imaju stvarno dobre sise ;)

"A, ne znam, debela je..."   :D

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 08 Avgust, 2018, 22:25
mogu da imam i gole slike na avataru pa sta.

Mislim da je ovo odlièna ideja i apelujem na administratore da ovo uvrste u pravila foruma.    [rofl]

Evo, idem, sam æu se banovati...   :)


Inaèe, mudar prijatelj je davnih dana obja¹njavao:
Kad ribi dobacuje¹, to je njoj slièno kao kad bi tebe spopadale ribe sa kolicima i molile da im napravi¹ jo¹ dvoje dece, odmah danas! Mislim da je pogodio analogiju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 08 Avgust, 2018, 23:34
Ej ljudi zasto riba kad mi skine gace da pusi uvek glasno prokomentarise auuu koliki ti je?

Nikad mi se ovo nije desilo, kakav je oseæaj?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] vidi cuda uffe ali ipak ne :D sinoæ sam ba¹ bila nervozna pa nisam htela vi¹e da pi¹em na forumu jer bi se to veæ pretvorilo u te¹ke uvrede za odredjene ljude :D pazi gavro ali prvi put u zivotu sam dozivela da se neko dernja za mnom, to mi se nije de¹avalo ni u tri nocu na moto skupu niti u gradu, u prièi sa drugaricom sam shvatila da se to njima èesto de¹ava, moje mu¹ko dru¹tvo je zgrozeno time pa nisu ni mogli da mi odgovore na to :D a stvarno dranje za zenom koja vodi dete od pet godina za ruku na sred bazena u sred bela dana meni je bilo prosto  [wtf] [veryangry] [veryangry] [prebicute] [prebicute] [zena] [bejzbolka] [neslusam], pogotovo zato sto ispred deteta nisam ni mogla da odgovorim kako sam htela a iskreno bila sam malo i zateèena. drugo sinoæ razmisljam sta ja da kazem tom detetu da je to normalno? to definitivno nije normalno, bar meni nije. ne znam za vas, ali ja smatram da to moze samo bolestan um da radi i da to treba da ide da se leèi :D elem, svi mi znamo da sam ja uvek raspolozena za zajebanciju ali ovo mi nikako nije bila zajebancija :D a sto se tièe mojih sisa hurricane da se ne javlja :D ti revolution nemoj da seres da ti ne dodjem u bg pa æes posle  [panic] [panic] ajd  [cheers] [cheers]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

ali po¹to vi kazete da je to kompliment  ;D ;D onda æu ja od sad to da smatram komplimentom i to znaèi da sam sad pièka kosmièka a do sad to nisam bila jer mi niko nije dobacivao :D  [rofl] [rofl] :-[ :-[ [andjeo] [andjeo]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gavrolini

Irena niko ali bas niko nije rekao da je to dobacivanje normalno i cool. I ne radi se o tome. Vec o tome da si ti kao u cudu kao sta to znaci.

dzimika

Irena, koliko znam taj bazen je dovoljno veliki da odvedes dete pa lepo da se vratis I javno isikaniras lika koji je dobacio, kako? Pa to bi prepustio tvojoj masti

viper

Irena ne treba da te èudi, pored tolikog sranja na TV ne mo¾e se oèekivati da æe biti bolje.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

balcan girl

pa ja jesam u cudu sta to znaèi :D i dalje sam u èudu :D jer ja iskreno ne mogu da razumem da neko to smatra za kompliment i da uopste zene to vide kao kompliment jer iskreno prvo sto sam htela da uradim je da ga udarim i kazem da moze tako da se obrati svojoj majci i tako to :D elem, zbog deteta sam se pravila da ne èujem, kasnije mi je drugarica rekla da se ona pravi da ne èuje zato sto je strah, kazem zasto te je strah, zato sto kad mi dobacuje pred svima javno tako isto æe i da me napdne javno i niko nece da mi pomogne kao sto mi niko ne pomaze kad mi dobacuje i hoda za mnom. vidis, to je bilo ono sto me je najvise iscimalo mene nije strah, i nije mi ni palo na pamet tako nesto, moji drugovi su rekli u fazonu pusti seljaka pitao bi ga ja kome dobacuje da sam bio tamo. ali vidis, bazen pun naroda niko nista nije rekao, niti alo seljaku prestani niti bilo sta i onda shvatim meni je mozda prvi put da mi neko dobacuje, a nekim zenama i devojkama je to svakodnevnica i niko apsolutno niko ne reaguje. iskreno cu definitivno da reagujem sledeæi put pa bilo dete tu ili ne, i ako èujem da neko dobacuje devojkama isto cu da reagujem, zato sam i pitala vas. ne znam jbg, ja sam isto shvatila kao seljaèina obièna ko mu jebe mater, nije mi bilo prijatno al ono, nije mi palo na pamet da je nekog strah jbg. upravo se kuckam sa nekim drugaricama i od deset njih kojima dobacuju devet njih kaze da ih je strah i da ignorisu jer im je frka da reaguju u fazonu zaèepi debilu.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

#25033
nisam imala gde da ga odvedem bili smo sami na bazenu na zalost... sledeæi put vodim nekog da prièuva dete i onda idemoooooo :D :D iskreno ja retko idem u aqua park jer bude pun kurac gastarbajtera i tako to al trenutno ostali bazeni u okolini ne rade pa sam bila prinudjena da vodim dete tamo. jer mama mu radi a tata mu je na terenu pa mi je bilo zao da provede ovih par lepih dana kuci sam
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

sad cu da napravim doktorsku tezu o ovome  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] al ajde pitajte zene, devojke ili æerke iskreno me zanima koliki broj zena ne reaguje iz straha. i kako se oseæaju u tom trenutku. ozbiljno me zanima. meni nije bilo prijatno, ono u stvari vise me iznerviralo jer je dete bilo tu pa sam morala da kontrolisem jezik i to. moja drugarica kaze da je bude sramota, rekoh sto je tebe sramota ti nista nisi uradila, ona kaze da je sramota i da hoce u zemlju da propadne i da pobegne glavom bez obzira. ajde pitajte molim vas :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: balcan girl poslato 09 Avgust, 2018, 07:57
ali po¹to vi kazete da je to kompliment  ;D ;D onda æu ja od sad to da smatram komplimentom i to znaèi da sam sad pièka kosmièka a do sad to nisam bila jer mi niko nije dobacivao :D  [rofl] [rofl] :-[ :-[ [andjeo] [andjeo]

pa sad verovatno imas dosta vece sise nego pre
gresim li? :)


a za doktorsku tezu je bolja tema koliko muskaraca sad koji zive sa devojkom/zenom sednu da pisaju a to nisu radili pre dok su ziveli sami :D

navodno su sad shvatili da tako manje prska
ko zna mozda su pre i na ulici tako dobacivali pa sad shvatili da je seljacki tj bili prevaspitani [rofl]

balcan girl

jebem li ga verovatno imam s obzirom da sam debela :D al to se valjda ne vazi kad je riba debela zar ne? svi koji zive sa zenama i devojkama sede dok pisaju jer im je lakse nego da im se dere sto nije spustio/podigao dasku i tu ne treba doktorska teza to je jasno :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

Profesor za prst u guzu, podseti me Irena ko je vodio glavnu reè u Titelu 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

balcan girl

yo milose si tu? :D izvini za sinoc preterala sam bila sam nervozna :D ali i to æemo uzivo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!