Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 1239 1240 1241 [1242] 1243
Štampaj
Autor Tema: Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?  (Pročitano 1020553 puta)
0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11142 (26%)
Zahvalnice: 992

Odgovor #24820 - 23 Maj, 2018, 00:30 Ocena: 0

Suzuki SJ Samurai

isao za kosjeric motorom, pokisao od glave do pete, smrzo se ko nikad u zivotu, dogovorili se sve, nije hteo kaparu koju sam nudio i obecavao mi da mi danas dovozi vozilo po dogovorenoj ceni da bi mi veceras rekao da je dobio bolju ponudu (a ja mu bas zato i nudio kaparu)
ja ga samo pitah zar ti ne rece da je tvoja i moja rec dovoljna?

mislim zabole me bas, vozilo je trebalo da sliuzi kao hir a ne kao potreba, tako da mi je ustedeo lovu ali eto da se zna da je covek cija rec nema vrednost kao sto su me i upozorili kad sam se o njemu raspitivao pre odlaska, marjanu rekao da se vodi na njega a meni da se vodi na nekog rodjaka i jos nekoliko stvari za koje je lagao, pitanje je da li ce taj kupac uopste moci da ga prevede jer je cena bila sumljivo niska a prodavac ocigledno sta je
Zeljkamp
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
KTM 1190 Adventure
 Facebook: Poseti
Life 2 Live!

Kvalitet: +658 (26%)
Zahvalnice: 41

Odgovor #24821 - 23 Maj, 2018, 00:37 Ocena: 0
Ignoriši

Sada je jasnije.
dzimika
Gospodin BILO
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +1672 (16%)
Zahvalnice: 116

Odgovor #24822 - 23 Maj, 2018, 02:14 Ocena: 0
Ignoriši

Ono kad ti je poslodavac poslednje sujetno govno, iznervira me toliko da jos ne mogu da spavam pa moram da se pozalim ovde, mozda lakse zaspim Smiley

Ali nema veze, idemo dalje, ko zna zasto je to dobro, bar znas ko je govno a ko je covek
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +6870 (17%)
Zahvalnice: 305

Odgovor #24823 - 23 Maj, 2018, 08:21 Ocena: 0
Ignoriši

Na kraju nisam skapirao šta su tačno uradili osim što su se nadurili jer si dao otkaz i isključili ti mail... Nego, nešto oksimoronišem (razmišljam), što ne bi tražio isti posao, imaš masu iskustva a jeftiniji si od amera... Grin

slave74
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
gsx600f
Kvalitet: +118 (17%)
Zahvalnice: 19

Odgovor #24824 - 23 Maj, 2018, 09:14 Ocena: 0
Ignoriši

izvukao klincu iz noge,kompletnog.....cisto sumnjam da ima nesto preventivno kod nas da se da?

drug mi kaze da su njegovi njemu 100 izvukli,samo malo rakija i to je to.....ja mu stavio i alkohol i hidrogen i rivanol i jod....bem ga

jebi ga mrzelo me da ukljucim tehniku slikano telefonom kroz mikroskop

Ako nije kasno stavi krpelja u posudicu sa malo vode i odnesi u VMA 5 sprat soba 11 epidemiolosko. Do 15:00
Oni ce da analiziraju da li krpelj pripada vrsti , koja prenosi lajmsku bolest, i eventualno da odrede da li je zarazen.. Cena 890 din.
Meni stoji nalaz od mog krpelja vec par dana, mrzi me da odem, pa ako budes nosio krpelja ,javi se da ti uplatim, da podignes i moj nalaz..

Ako je zarazen moze se davati antibiotik.

Ako se pojave crveni  prstenovi  oko uboda , to verovatno znaci pocetak lajmske bolesti.

Krpelj treba da stigne u laboratoriju u roku od 24h.

Ako je krpelj izvadjen do 24h od momenta uboda, velika je verovatnoca da cak i da je zarazen bolest ne predje na coveka.

Lepo si ga izvadio ,glava nije polomljena, ali savetuje se da se ne natapa krpelj nicim, jer hoce da bljucne u ranu, a u toj slini je ta bakterija..
slave74
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
gsx600f
Kvalitet: +118 (17%)
Zahvalnice: 19

Odgovor #24825 - 23 Maj, 2018, 09:17 Ocena: 0
Ignoriši

Posle mesec dva postoji test iz krvi osobe ,koja je  pretrpela ubod krpelja. Postoje dva testa westernblot ili tako nesto je kvalitetniji i precizniji nego test metoda elise...
milomir22
Pozer

Na mreži Na mreži
 Motor:
suzuki bandit 600 s
Mile voli disko...

Kvalitet: +245 (34%)
Zahvalnice: 13

Odgovor #24826 - 23 Maj, 2018, 09:28 Ocena: 0
Ignoriši

Ako se ne pojavi crvenilo u obliku krugova oko mesta uboda, 99% nece imati problema.

Ja uvek idem kod lekara da mi skinu krpelje, jednom je ostala glava, otac mi kopao po nozi pola sata hirurskom iglom dok nismo izvadili, tad sam se naucio pameti. Hvata se pincetom, valjda skroz uz kozu i odvrce u smeru obrnutom od kazaljke na satu. Ali u svakoj ambulanti ga uklone za 2 min, tako da mi je lakse nego ja s tim da se bakcem.

Tad su mi rekli ako se pojavi veliki crveni pecat oko mesta uboda da se javim, ako ne-da ne brinem. Crvena tacka gde se prikacio stajala nekoliko dana i prosla, pecati se nisu pojavljivali.

“If you seek authenticity for authenticity’s sake you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartre
zVuk
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
jebes motor koji ne moze na zadnji....
Kvalitet: +1339 (33%)
Zahvalnice: 67

Odgovor #24827 - 23 Maj, 2018, 09:40 Ocena: 0
Ignoriši

....ja to sam vadim.....sad za vikend izvadio 3 komada iz sebe.....

....ne natapati nicim nikako, odnosno ne gusiti krpelja, jer tad povrati.....samo na suvo....ja ih inace vadim prstima, pincetom se plasim da cu da ga presecem, nemam osecaj za pincetu....

Ko se ljuti, uleti mu kruti
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Odgovor #24828 - 23 Maj, 2018, 10:04 Ocena: 0
Ignoriši

Uvek prstima... Do sad ih povadio desetine... Samo ga ne daviti i ne stiskati jako, mora da bude živ i zdrav kad se skine...

Nego Vuče, silaziš li sa planine nekad? Smiley

mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2380 (23%)
Zahvalnice: 57

Odgovor #24829 - 23 Maj, 2018, 10:19 Ocena: 0
Ignoriši

Uvek prstima... Do sad ih povadio desetine... Samo ga ne daviti i ne stiskati jako, mora da bude živ i zdrav kad se skine...

Živ nego šta. Onda mu pošteno sudiš i obesiš ga.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
Lone Wolf
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GS 500 MZ 251 MZ175
Kvalitet: +291 (45%)
Zahvalnice: 16

Odgovor #24830 - 23 Maj, 2018, 11:04 Ocena: 0
Ignoriši

Пркељ.

Не може рај на земљи.
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #24831 - 23 Maj, 2018, 12:28 Ocena: 0
Ignoriši

Živ nego šta. Onda mu pošteno sudiš i obesiš ga.
Jok, bude likvidiran bez suđenja...

mrle
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
Kawasaki ZZR600
nekrunisani kralj moto cigana

Kvalitet: +1573 (27%)
Zahvalnice: 102

Odgovor #24832 - 23 Maj, 2018, 13:07 Ocena: 0
Ignoriši

Ja uvek idem kod lekara da mi skinu krpelje, .

ja pre 3-4 godine odveo klinca u DZ u Nehruovoj, dobro mu kombinirkama nije vadila, nemaju pincetu. I savet je bio da sami kod kuće ako imamo manju pincetu još malo čačkamo.
Kao ovaj slučaj što je lik skoro izbacio u medije,pa se i ministarstvo oglasilo.

Jednom ga moja ortakinja odvela u urgentni, izvadili i stavili u bočicu i dali savet da nosimo u VMA, kao što je Slave već napisao.
Gavrolini
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Crf
Kvalitet: +2034 (40%)
Zahvalnice: 134

Odgovor #24833 - 23 Maj, 2018, 13:09 Ocena: 0
Ignoriši

Kurir AKSa majmuncicna. Cekam juce ceo dan paket i gospodin se i ne pojavi. Kad sam ga nazvao lik opusteno mi kaze da nije stigao i da ce mi doneti ujutru u 9 prvom....evo sad ke 13:09 i jos nema majmuna. Pa koju uslugu i postarinu ja placam danas za sutra ili danas za ko zna kad?!

Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #24834 - 23 Maj, 2018, 15:16 Ocena: 0
Ignoriši

Načestitao bi im se mile nove godine... Ovde kod nas ima u Beksu neki lik radi po centru, na teškim drogama, isto ponašanje, a kad dođe zapitam se kako je uopšte u stanju da vozi ili pogodi adresu...

eclipse4
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
honda cbr600rr 2005
Kvalitet: +3818 (34%)
Zahvalnice: 125

Odgovor #24835 - 23 Maj, 2018, 18:37 Ocena: 0
Ignoriši

izvukao klincu iz noge,kompletnog.....cisto sumnjam da ima nesto preventivno kod nas da se da?

drug mi kaze da su njegovi njemu 100 izvukli,samo malo rakija i to je to.....ja mu stavio i alkohol i hidrogen i rivanol i jod....bem ga

jebi ga mrzelo me da ukljucim tehniku slikano telefonom kroz mikroskop

Ako nije kasno stavi krpelja u posudicu sa malo vode i odnesi u VMA 5 sprat soba 11 epidemiolosko. Do 15:00
Oni ce da analiziraju da li krpelj pripada vrsti , koja prenosi lajmsku bolest, i eventualno da odrede da li je zarazen.. Cena 890 din.
Meni stoji nalaz od mog krpelja vec par dana, mrzi me da odem, pa ako budes nosio krpelja ,javi se da ti uplatim, da podignes i moj nalaz..

Ako je zarazen moze se davati antibiotik.

Ako se pojave crveni  prstenovi  oko uboda , to verovatno znaci pocetak lajmske bolesti.

Krpelj treba da stigne u laboratoriju u roku od 24h.

Ako je krpelj izvadjen do 24h od momenta uboda, velika je verovatnoca da cak i da je zarazen bolest ne predje na coveka.

Lepo si ga izvadio ,glava nije polomljena, ali savetuje se da se ne natapa krpelj nicim, jer hoce da bljucne u ranu, a u toj slini je ta bakterija..

u BG stizem sutra popodne,inace sam daleko i od toga nema nista da ga dovezem tu.
krpelj je jako mali mozda svega 3-4mm i vidi se da nista nije nasisao.
izvucen noktom,bez ikakve sile,na mesto uboda se vidi samo jedna mala mikronska tackica,a ima maaaaalo skoro pa neprimetno  crvenilo jer je klinac sinoc stiskao to mesto"da izadje krv" Smiley
mkt
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
dignuti branici i rogljaste gume
Kvalitet: +9994 (54%)
Zahvalnice: 154

Odgovor #24836 - 23 Maj, 2018, 18:47 Ocena: 0
Ignoriši

bigsheki
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki DL 1000
Kvalitet: +235 (33%)
Zahvalnice: 47

Odgovor #24837 - 23 Maj, 2018, 19:11 Ocena: 0
Ignoriši

otisao na ekg,i obrijala mi grudi na par mesta,izgledam kao da me suga neka zahvatila.nije mi dobro koliko sam popizdeo,a mora se
Boban_m
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1200C
Kvalitet: +1450 (34%)
Zahvalnice: 93

Odgovor #24838 - 23 Maj, 2018, 19:16 Ocena: 0
Ignoriši

Sto pizdis, narasce.
CBRR1
busolovac
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
Kvalitet: +2223 (32%)
Zahvalnice: 226

Odgovor #24839 - 23 Maj, 2018, 19:40 Ocena: 0
Ignoriši

otisao na ekg,i obrijala mi grudi na par mesta,izgledam kao da me suga neka zahvatila.nije mi dobro koliko sam popizdeo,a mora se

Brijac izrokaj sve...skinuces negde majicu i bice stvarno kao da si se osugao..
Stranice: 1 ... 1239 1240 1241 [1242] 1243
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?