Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Lazic

Jok, mnogo gore samo na¹minkano...

Hurricane


UFF

a da nisi sipao maaaalko vise ulja?
ma nema veze potrosice  [rofl]


jebem ti budalu


mada sad mi je filter nauljen mogu u pustinju da odem da ga teram opusteno

http://s18.postimg.org/ge0c5jj7d/20180319_201845.jpg

Lazic


Lazic


jevta

Skoro 12000 dinara za porez radi promene vlasnika auta starog 13 godina.

Lazic

#24507
I da ka¾e¹ jebe¹ ovu "dr¾avu" nazvali bi te, ¾utim, stranim plaæenikom, Soro¹evim pulenom... Kakva gomila govana na vlasti... Da, po mom poludelom bratu, u poreskoj je opasna mafija koja je dr¾ava za sebe i na koju vuèiæ ne mo¾e nikako da utièe... Zato su veliki porezi...


edit:
Slu¹am malopre onoga kako la¾e iz Njujorka, videæe Taèija negde u Evropi, a njih dvojica u istom hotelu, fikus prièa o uvoðenju sankcija Rusima jer se narod opredelio za eu... Zona sumraka, ¹to reèe Abdulica, matrigz...

ЯЭВОЛУТИОН

ko se opredelio za erotsku zadnjicu.....pa tamo pederi slobodno setaju, jedu ljude, za koju godinu bice vise arapa nego njih.....doduse sa idejom da arapi rade a oni se provode....bio ne svidja mi se i necu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

On topic

Riknuo mi lezaj na zadnjem tocku auta, greje se kao lud, jel moze da se vozi lagano 10 km ili mora slep?

Lone Wolf

Ja sam ga odvezao tako do majstora, cvili ko maèka. Bitno da ne zablokira.
Koliko km treba da preðe¹?
Не може рај на земљи.

Glava Dole

Ma moze, sto ne bi mogao... al ako blokira a nisi do sad cuo hucanje u voznji jel si siguran da ti ne blokira kocnica? Ne znam sta imas, diskove il dobose pozadi? Ako imas dobose blokiranje im je vrlo cest problem :) U svakom slucaju ako se mnogo greje izvozi 5km punim gasom, stani, ispusi pljugu, pa nastavi... to je kratko, ne vozis ga 500... i da otpadne tocak svakako si blizu majstora, montirace ga nazad ;D

Hurricane

Sitroan C4 je, diskovi su pozadi, a hucao je i ranije, nije kocnica siguran sam..

Zvao sam slep, majstor kaze da moze torzija da prsne, sto nije povoljnije od slepa..

misa-pei

Meni tako poèeo da huèi le¾aj zadnjeg toèka ovde kod mene, a toèak je otpao kod Sava centra :D :D :D Le¾aj se raspao i razvalio maticu, sve isterano napolje. Drugi put je poèeo da huji na petsto metara od kuæe, samo ¹to sam u¹ao u dvori¹te, sve je bilo zablokirano. Jedva sam ga razvalio i zamenio.
Država je najveći neprijatelj naroda

Glava Dole

Citat: misa-pei poslato 23 Mart, 2018, 12:56
Meni tako poèeo da huèi le¾aj zadnjeg toèka ovde kod mene, a toèak je otpao kod Sava centra :D :D :D

! No longer available

mareskin

Sinoæ oèistim sneg sa auta i krenem da otvorim zadnja vrata i neæe.
Cimnem jaèe, opet neæe.
Drmnem malo svuda po ivicama da razbijem led.
Cimnem opet... neæe.
Raèunam zaledilo.
Nema veze.
Otkljuèam auto, sednem i odem kuæi da na miru u gara¾i otvorim zadnja vrata.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

nije le¾aj  [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]

ne¹to ruèna jebe, kao da je pretegnuta, èas glavi na jedan èas na drugi toèak..

ruène bez sad  ;D

misa-pei

Ruèna se ne koristi po minusu... Nikad ne dihtuje dovoljno. Zato te i zeza. U¹ao sneg/led/¹troka.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hurricane

a jbga znam ja to, al ¹ta æu kad sam brðanin, èesto moram


nema veze sad æu turim klocnu u gepek za svaki sluèaj  ;D

Glava Dole