Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Hurricane poslato 26 Februar, 2018, 17:40
..a sto da pukne kais jebemu


Bolje je da ne pukne svakako, mogao bez njega ili ne
Pk kai¹ Mihajlo, nije to zupèasti... :D

friziderdzija

mo¾e da pukne kai¹, pa da se zamota oko pogonske remenice, pa da se konci podvuku nekako ispod za¹tite zupèastog kai¹a, pa da tek tada bude veselooooo, tj da prezubi....video 100 puta na fiat kombijima...tebra...imao si ipak malo sreæe u celoj prièi. pk kai¹ ima svoj radni vek ba¹ kao i zupèasti...

Hattrick

I meni puklo PK govno pre nedelju dana, i obmotalo se i sjebalo spaner. Samo sto ja nisam mogao nesto puno da vozim na aku, jedva 3-4km, jer mrzelo putnike da okrecu rucno pumpu za vodu.  :)

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 26 Februar, 2018, 17:52
Citat: Hurricane poslato 26 Februar, 2018, 17:40
..a sto da pukne kais jebemu


Bolje je da ne pukne svakako, mogao bez njega ili ne
Pk kai¹ Mihajlo, nije to zupèasti... :D

Citam ja, bez brige, nisam ja losmi 75




Ume da bude sranje od pk kaisa isto ko sto i od zupcastog moze da ne bude, nedobog

mrle

Citat: friziderdzija poslato 26 Februar, 2018, 17:54
mo¾e da pukne kai¹, pa da se zamota oko pogonske remenice, pa da se konci podvuku nekako ispod za¹tite zupèastog kai¹a, pa da tek tada bude veselooooo, tj da prezubi....video 100 puta na fiat kombijima...tebra...imao si ipak malo sreæe u celoj prièi. pk kai¹ ima svoj radni vek ba¹ kao i zupèasti...
zamenio pk kais i pk lezaj pre odlaska na Zlatibor. Izgleda zapao los kais.

Lazic

Citat: friziderdzija poslato 26 Februar, 2018, 17:54
mo¾e da pukne kai¹, pa da se zamota oko pogonske remenice, pa da se konci podvuku nekako ispod za¹tite zupèastog kai¹a, pa da tek tada bude veselooooo, tj da prezubi....video 100 puta na fiat kombijima...tebra...imao si ipak malo sreæe u celoj prièi. pk kai¹ ima svoj radni vek ba¹ kao i zupèasti...
Meni je tako jednom ubio servo pumpu... A èuo sam da i moj psa agregat 1.8 16v ima taj momenat da konce uvuèe u zupèasti, al' na sreæu do sad samo dva kai¹a i jedna servo pumpa... :D

mrle


mi¹ko_kolo

Citat: friziderdzija poslato 26 Februar, 2018, 17:54
mo¾e da pukne kai¹, pa da se zamota oko pogonske remenice, pa da se konci podvuku nekako ispod za¹tite zupèastog kai¹a, pa da tek tada bude veselooooo, tj da prezubi....video 100 puta na fiat kombijima...tebra...imao si ipak malo sreæe u celoj prièi. pk kai¹ ima svoj radni vek ba¹ kao i zupèasti...
Upravo se to desilo na Nisan Almeri mog roðaka. Pukao pk i oni konci se obmotali oko remenice sa radilice i auto prezupèi i napravi sto sranja.

Glava Dole


Ostoja

Citat: mi¹ko_kolo poslato 26 Februar, 2018, 21:29
Citat: friziderdzija poslato 26 Februar, 2018, 17:54
mo¾e da pukne kai¹, pa da se zamota oko pogonske remenice, pa da se konci podvuku nekako ispod za¹tite zupèastog kai¹a, pa da tek tada bude veselooooo, tj da prezubi....video 100 puta na fiat kombijima...tebra...imao si ipak malo sreæe u celoj prièi. pk kai¹ ima svoj radni vek ba¹ kao i zupèasti...
Upravo se to desilo na Nisan Almeri mog roðaka. Pukao pk i oni konci se obmotali oko remenice sa radilice i auto prezupèi i napravi sto sranja.


Imao pustu sreæu da na Carismi to do¾ivim tri puta, svaki put je lomila ventile...
Dok nisam provalio da ne valja jebeni ¹paner PK kai¹a..   [doh] [doh]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mrle


OKi

#24451
Zatrpa sve 1 m smet  [veryangry]

Lazic

Ovde se veæ pola dana topi...









Citat: mrle poslato 27 Februar, 2018, 09:53
znaèi, dobro sam pro¹ao.
Sad kad èitam ¹ta sve mo¾e da se desi, jedna servo pumpa od 30e i nije neka ¹teta... :D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ZEKA

Bila u Winwin-u neka akcija kurac palac i neki zajebani LG televizor bude 42 hiljade. Pi¹e na lageru dostupno sve super.
Sutra (nakon ¹to nema vi¹e te akcije) sti¾e email

Po¹tovani Nikola
"Nemamo i ne mo¾emo da nabavimo taj televizor koji ste naruèili pa evo nudimo vam ovaj model u zamenu ako vam odgovara"

A taj drugi LG model je samo 60 hiljada... [ludak] [ludak] [ludak]



sremac

Citat: ZEKA poslato 27 Februar, 2018, 21:20
Bila u Winwin-u neka akcija kurac palac i neki zajebani LG televizor bude 42 hiljade. Pi¹e na lageru dostupno sve super.
Sutra (nakon ¹to nema vi¹e te akcije) sti¾e email

Po¹tovani Nikola
"Nemamo i ne mo¾emo da nabavimo taj televizor koji ste naruèili pa evo nudimo vam ovaj model u zamenu ako vam odgovara"

A taj drugi LG model je samo 60 hiljada... [ludak] [ludak] [ludak]


po¹alje¹ im odgovor odgovara mi za 42 je super :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

OKi

#24457
Oti¹la supruga kod doktora, da joj elektronski odredi termin pregleda u BG-u.
Kad je do¹la na red, doktorka reèe, >>da se zakazivanje termina, vr¹i kod lekara op¹te prakse<<!    [nono]
Nakon intervencije  [callme] (preko veze) doktorka je primila suprugu . Obzirom da je osetila sram  :o ,izvinila se i priznala da ona to ne zna da radi i da je zato rekla >>da to nije njen posao<< :violina:

jevta

Sednem u auto da krenem na posao kad ono ¹trafta 15 cm od desnog donjeg æo¹ka prema sredini na ¹oferci [pop]

OKi

Si ga sjebo ti?  Dok si èistio?  Pustio brisaè da lupi ???