Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


ZEKA

Hteo da popravim ¹trcaljku na puntu i naðem da je kvar u raèvi. Poku¹am da je popravim, vidim da od toga nema ni¹ta odluèim se da kupim novu. ©aljem email lav autu i ka¾u da je 2600din

Koliko li tek ko¹ta za bentli ova raèva...

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

A kolko bi ti da ko¹ta? Neko je to napravio, neko dovezo, uvezo, neko dr¾o na polici i plaæao radnika, struju, doprinose i milion taxi na taxe.. A ti ga dobio odma. A trebao ti do sad nikad u ¾ivotu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Nisu privatnici krivi ¹to se ugraðuju 200%, dr¾ava ih dere kako stigne.


(istinito-sarkastièno)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ZEKA

@hostapler

Ne ka¾em da treba da bude 30din al opet ako sam 2 ruvilove spone kupio za 2400, neæu plastièni kurèiæ platiti 2600 pa da je bo¾iji bog

Lazic


MIGE

jebeni e banking i platni jebeni promet..koji debilizam da  ebanking ne radi subotom i nedeljom  [samoubistvo]

Lazic

I jedinice i nule moraju da odmaraju...

mi¹ko_kolo

#24289
Citat: MIGE poslato 17 Februar, 2018, 16:42
jebeni e banking i platni jebeni promet..koji debilizam da  ebanking ne radi subotom i nedeljom  [samoubistvo]
Ne radi ni za praznik. Ja uplatio u èetvrtak a tek æe u ponedeljak da proknji¾e.

MIGE

Citat: mi¹ko_kolo poslato 17 Februar, 2018, 17:28
Citat: MIGE poslato 17 Februar, 2018, 16:42
jebeni e banking i platni jebeni promet..koji debilizam da  ebanking ne radi subotom i nedeljom  [samoubistvo]
Ne radi ni za paznik. Ja uplatio u èetvrtak a tek æe u ponedeljak da proknji¾e.
retardi..sve rade u svoju korist a ne u korist onih koji ih placaju..pa to nema ni u zimbabveu

Lazic

Koliko je bilo po¹tenije sa ke¹om i dilerima deviza po ulicama...

bobangsxr

Citat: MIGE poslato 17 Februar, 2018, 17:32
Citat: mi¹ko_kolo poslato 17 Februar, 2018, 17:28
Citat: MIGE poslato 17 Februar, 2018, 16:42
jebeni e banking i platni jebeni promet..koji debilizam da  ebanking ne radi subotom i nedeljom  [samoubistvo]
Ne radi ni za paznik. Ja uplatio u èetvrtak a tek æe u ponedeljak da proknji¾e.
retardi..sve rade u svoju korist a ne u korist onih koji ih placaju..pa to nema ni u zimbabveu

Isti slucaj je i ovde... nije bas sve najgore u Srb  [cheers]

UFF

mora neko da sedi i nadgleda sve te vase ilegalne transakcije a taj neko ne radi vikendom i praznikom :D

Hattrick

Samo Cash, placanje cashom, i sve transakcije u cashu. Najjaca moguca enkripcija, anonimnost i fleksibilnost. Sve ostalo, jebene kartice, pejpali, kriptosranja, ebankinzi, placanje virtuelnim novanicima i telefonima, kao i ostale Jevrejske ujdurme, su samo digitalni zapisi para kojih nema. Oni su vasi na usluzi dokle god drzava i sijaset privatnih preduzeca koji vam iste "cuvaju" i koji vas "nadgledaju", ne odluce drugacije. Kada bilo ko od njih iz bilo kog razloga, odluci drugacije, onda ide blokada, pa ti ides da kumis, kukas i molis za svoje pare. I pricas zidovima, koje boli kurac da li ti, tvoja porodica, i tvoja deca imaju sta da jedu. Tvoja lova je kod njih, tvoj zivot je u njihovim rukama. Jedi karticu moderni robe.  Dobijem nagon za povracanjem kad se spomenu banksteri.

MIGE

Citat: Hattrick poslato 17 Februar, 2018, 20:17
Samo Cash, placanje cashom, i sve transakcije u cashu. Najjaca moguca enkripcija, anonimnost i fleksibilnost. Sve ostalo, jebene kartice, pejpali, kriptosranja, ebankinzi, placanje virtuelnim novanicima i telefonima, kao i ostale Jevrejske ujdurme, su samo digitalni zapisi para kojih nema. Oni su vasi na usluzi dokle god drzava i sijaset privatnih preduzeca koji vam iste "cuvaju" i koji vas "nadgledaju", ne odluce drugacije. Kada bilo ko od njih iz bilo kog razloga, odluci drugacije, onda ide blokada, pa ti ides da kumis, kukas i molis za svoje pare. I pricas zidovima, koje boli kurac da li ti, tvoja porodica, i tvoja deca imaju sta da jedu. Tvoja lova je kod njih, tvoj zivot je u njihovim rukama. Jedi karticu moderni robe.  Dobijem nagon za povracanjem kad se spomenu banksteri.
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 05 April, 2012, 20:00

bobangsxr

Citat: Hattrick poslato 17 Februar, 2018, 20:17
Samo Cash, placanje cashom, i sve transakcije u cashu. Najjaca moguca enkripcija, anonimnost i fleksibilnost. Sve ostalo, jebene kartice, pejpali, kriptosranja, ebankinzi, placanje virtuelnim novanicima i telefonima, kao i ostale Jevrejske ujdurme, su samo digitalni zapisi para kojih nema. Oni su vasi na usluzi dokle god drzava i sijaset privatnih preduzeca koji vam iste "cuvaju" i koji vas "nadgledaju", ne odluce drugacije. Kada bilo ko od njih iz bilo kog razloga, odluci drugacije, onda ide blokada, pa ti ides da kumis, kukas i molis za svoje pare. I pricas zidovima, koje boli kurac da li ti, tvoja porodica, i tvoja deca imaju sta da jedu. Tvoja lova je kod njih, tvoj zivot je u njihovim rukama. Jedi karticu moderni robe.  Dobijem nagon za povracanjem kad se spomenu banksteri.


Pa ko te tera da drzis pare u banci.... ja na primer ostavim pare za racune i za kupovinu jela... lakse mi da platim racune iz fotelje a ne da trcim po posti.... sav visak ide pod gredu i ja na kraju meseca sam uvek na racunu saldo nula ili koji chf u plusu  ;)

Hattrick

Suvise sam ja toga doziveo od njih, i licno i sa firmama, da bih napravio takvu pocetnicku gresku.  ;)
Kaze mi jednom jedan bankarski prasinar preko, sluzbenik na salteru, dok sam podizao u keshu nesto sto je u njegovim ocima izgledalo kao uber-prevelika suma novca, a u stvarnosti nista posebno: "Zar se ne plasite da se setate na ulici sa toliko gotovog novca u dzepu".
"Ne rekoh, najvise se plasim vas, i kada je moj novac u vasim rukama, pa ga vi delite kako vam se cefne, ko god vam pokuca na vrata, od poreznika, do izvrsitelja saobracajnih kazni. Ovako samo ja odlucujem kome, sta, koliko, i kada dajem".  [rofl]
On ostao zbunjen sa onim telecim pogledom koji samo zapadnjaci znaju da naprave.  :)
A naravno da koristim i kartice, i pejpal, i skrill, i ovo i ono, ali se nikako kao neki u ime "modernizma", ne oslanjam samo na elektroniku, a ne bi verovao koliko ih u stvarnosti ima, sto je ekvivalent dati nekome u ruke kompletne poluge upravljanja tvojim zivotom po njegovom nahodjenju.

Lazic

Kuma ¾ivi u ©vedskoj 16 godina, pre neki mesec u¹la u banku da podigne 1000e, ¹alteru¹a se pretvorila u policajca, ¹ta æe joj toliko para, za¹to podi¾e, blabla, kuma odlepila iznapu¹avala je...

milomir22

Citat: bobangsxr poslato 17 Februar, 2018, 23:15
Citat: Hattrick poslato 17 Februar, 2018, 20:17
Samo Cash, placanje cashom, i sve transakcije u cashu. Najjaca moguca enkripcija, anonimnost i fleksibilnost. Sve ostalo, jebene kartice, pejpali, kriptosranja, ebankinzi, placanje virtuelnim novanicima i telefonima, kao i ostale Jevrejske ujdurme, su samo digitalni zapisi para kojih nema. Oni su vasi na usluzi dokle god drzava i sijaset privatnih preduzeca koji vam iste "cuvaju" i koji vas "nadgledaju", ne odluce drugacije. Kada bilo ko od njih iz bilo kog razloga, odluci drugacije, onda ide blokada, pa ti ides da kumis, kukas i molis za svoje pare. I pricas zidovima, koje boli kurac da li ti, tvoja porodica, i tvoja deca imaju sta da jedu. Tvoja lova je kod njih, tvoj zivot je u njihovim rukama. Jedi karticu moderni robe.  Dobijem nagon za povracanjem kad se spomenu banksteri.


Pa ko te tera da drzis pare u banci.... ja na primer ostavim pare za racune i za kupovinu jela... lakse mi da platim racune iz fotelje a ne da trcim po posti.... sav visak ide pod gredu i ja na kraju meseca sam uvek na racunu saldo nula ili koji chf u plusu  ;)



+1


Ako treba da cekam 2 sata u redu da bih platio racun kesom, poserem se u njega, i moje vreme nesto kosta.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr