Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 1196 1197 1198 [1199] 1200 1201 1202 ... 1281
Štampaj
Autor Tema: Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?  (Pročitano 1108993 puta)
0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +7207 (17%)
Zahvalnice: 328

Odgovor #23960 - 28 Novembar, 2017, 22:58 Ocena: 0
Ignoriši

A ja hidrocentralicu... Malu, za kuću. Samo nemam potok na placu. Ovo s vetrom mi je mnogo kabasto, a kvari i pogled.
Ali ne treba potok... Cheesy

megaidiot
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1150GS, FZ6-SA
Kvalitet: +633 (35%)
Zahvalnice: 27

Odgovor #23961 - 30 Novembar, 2017, 09:33 Ocena: 0
Ignoriši

pada sneg  Povracanje green a danas ne mogu da se javim na posao da sam bolestan
DraganPavlicevic
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CBR 1000 RR
Kvalitet: +252 (60%)
Zahvalnice: 19

Odgovor #23962 - 30 Novembar, 2017, 12:15 Ocena: 0
Ignoriši

U saobraćajnoj dozvoli postoji podatak o težini vozila; posle ugradnje duplih komandi, moj grande punto je teži 220kg! Naime, majstori u amss tvrde da se posle ugradnje duplih komandi auto toliko "ugojio"! Ko je ovde lud, pitam se sad? Ako sva ta gvoždjurija teži više od tri kg, glavu dajem. I normalno, moram menjati saobraćajnu dozvolu.
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Odgovor #23963 - 30 Novembar, 2017, 12:28 Ocena: 0
Ignoriši

Pa žali im se... Govnari...

Hohštapler
Hoštapler
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kymco people 250, VFR800fi
The force that guides the stars guides you to.

Kvalitet: +4511 (34%)
Zahvalnice: 317

Odgovor #23964 - 30 Novembar, 2017, 13:10 Ocena: 0
Ignoriši

E moj druze, na koliko kamiona ja malo malo menjam saobracajne zbog raznih greški nekog u SUPu..
Žalio se ne žalio menjaćeš je svakako. Plati i reši, poštedi sebe.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.
Hurricane
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzy Minaj
Kvalitet: +2069 (31%)
Zahvalnice: 150

Odgovor #23965 - 30 Novembar, 2017, 13:24 Ocena: 0
Ignoriši

brate gledao sam vas na raspodelama dozvola, koliko 300 vozila?
stalker92
Voajer

Van mreže Van mreže
 Motor:
'04 Suzuki SV 650
Ljubitelj rđe

Kvalitet: +46 (56%)
Zahvalnice: 3

Odgovor #23966 - 30 Novembar, 2017, 14:25 Ocena: 0
Ignoriši

Ja u avgustu odem na tehnički da produžim registraciju na Jugu, sve super, auto praćka ispravan, ali eto imamo jedan mali problem, ne slaže se težina na pločici i u saobraćajnoj, i to za tipa 15kg. Reko je l me zajebavate, ne pogledaj, kad ono stvarno... A vadio sam novu saobraćajnu pre pola godine kad sam ga kupio i preveo.

Reko aj lepo recite koga treba ovde da počastim i koliko, iz principa neću da plaćam novu saobraćajnu za to sranje... Joj druže ne smemo, elektronski sistem provere praćenje iluminati pičke materine nadziru nas, ispisaše mi uplatnice i sve, uplatio, odneo u SUP i jebiga, ćeramo dalje Sad

Biker-Boy
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
Nike patike
Prof. Dr. Pametnjaković

Kvalitet: +1439 (53%)
Zahvalnice: 27

Odgovor #23967 - 30 Novembar, 2017, 14:27 Ocena: 0
Ignoriši

Ja sve mislim da to namerno rade, prave sebi biznis, prosto ne mogu da verujem da neko moze toliko biti nesposoban
mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2428 (23%)
Zahvalnice: 57

Odgovor #23968 - 30 Novembar, 2017, 14:46 Ocena: +1
Ignoriši

Ja sve mislim da to namerno rade, prave sebi biznis, prosto ne mogu da verujem da neko moze toliko biti nesposoban

Nije nesposoban, nego ne odgovara za svoje greške. Kad državni službenik pogreši u nekom dokumentu, ja moram da platim da se to ispravi. Tu je pravi problem.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
miško_kolo
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
biće opet, jednog dana
Nadrkani komšija

Kvalitet: +1529 (28%)
Zahvalnice: 49

Odgovor #23969 - 30 Novembar, 2017, 15:12 Ocena: 0
Ignoriši

Đoku bi' im platio!
  U dva navrata sam imao stuaciju sa njima: na jednom autu sam par godina zaredom menjao saobraćajnu jer sam hteo da pomerim registraciju sa 30. decembra. I odejednom, posle druge - treće saobraćajne meni šalteruša kaže kako se ne slažu broj šasije u saobraćajnoj i reg. listu. I?! Pa kao, moraćete u SUP 29. da oni provere. Neću ja sestro nigde, nego ćete vi ovde da najebete jer u prošlogodišnjem i ovogodišnjem listu nema razlike, a to što je upisano u saobraćajnoj možemo da proverimo ko je kucao, jer postoji potpis na pečatu! Zove ona preko službene linije ove u 29-om, ja ne mrdam od šaltera, to traje i posle pola sata ona kaže: ukucala sam ono što je u listu a ako nešto ne bude u redu - zvaćemo vas. Naravno da niko nije zvao.
  Drugi put, moja žena vadila pasoš posle svadbe, sutradan treba da predamo za australijsku vizu, kad pogrešna jedna cifra u matičnom broju. I oni, kao, ok ali za par dana. Naravno, nas dvoje kao dve osice navalili: šupičkumaterinu, nema ni za par dana, ni sutra - sada! Za pola sata je bio novi pasoš. Ne ispravljen nego potpuno nov.  Naravno, za dž!
Sve se dešava u SUP u Milana Rakića.

Hohštapler
Hoštapler
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kymco people 250, VFR800fi
The force that guides the stars guides you to.

Kvalitet: +4511 (34%)
Zahvalnice: 317

Odgovor #23970 - 30 Novembar, 2017, 16:10 Ocena: 0
Ignoriši

brate gledao sam vas na raspodelama dozvola, koliko 300 vozila?

Tu i tamo namigujem
Ja kad sam ti rekao da smo najveci ti ne veruješ namigujem

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.
Hattrick
Vikend bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
Suzuki GSX 1300 R
Kvalitet: +1325 (40%)
Zahvalnice: 36

Odgovor #23971 - 30 Novembar, 2017, 16:32 Ocena: 0
Ignoriši

Nije nesposoban, nego ne odgovara za svoje greške. Kad državni službenik pogreši u nekom dokumentu, ja moram da platim da se to ispravi. Tu je pravi problem.

Tacno tako.
mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2428 (23%)
Zahvalnice: 57

Odgovor #23972 - 30 Novembar, 2017, 17:28 Ocena: 0
Ignoriši

Đoku bi' im platio!
  U dva navrata sam imao stuaciju sa njima: na jednom autu sam par godina zaredom menjao saobraćajnu jer sam hteo da pomerim registraciju sa 30. decembra. I odejednom, posle druge - treće saobraćajne meni šalteruša kaže kako se ne slažu broj šasije u saobraćajnoj i reg. listu. I?! Pa kao, moraćete u SUP 29. da oni provere. Neću ja sestro nigde, nego ćete vi ovde da najebete jer u prošlogodišnjem i ovogodišnjem listu nema razlike, a to što je upisano u saobraćajnoj možemo da proverimo ko je kucao, jer postoji potpis na pečatu! Zove ona preko službene linije ove u 29-om, ja ne mrdam od šaltera, to traje i posle pola sata ona kaže: ukucala sam ono što je u listu a ako nešto ne bude u redu - zvaćemo vas. Naravno da niko nije zvao.
  Drugi put, moja žena vadila pasoš posle svadbe, sutradan treba da predamo za australijsku vizu, kad pogrešna jedna cifra u matičnom broju. I oni, kao, ok ali za par dana. Naravno, nas dvoje kao dve osice navalili: šupičkumaterinu, nema ni za par dana, ni sutra - sada! Za pola sata je bio novi pasoš. Ne ispravljen nego potpuno nov.  Naravno, za dž!
Sve se dešava u SUP u Milana Rakića.

Drago mi je da ste rešili, ali si ti onda prijatelju izuzetak Cheesy

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #23973 - 30 Novembar, 2017, 17:54 Ocena: 0
Ignoriši

Ja u avgustu odem na tehnički da produžim registraciju na Jugu, sve super, auto praćka ispravan, ali eto imamo jedan mali problem, ne slaže se težina na pločici i u saobraćajnoj, i to za tipa 15kg. Reko je l me zajebavate, ne pogledaj, kad ono stvarno... A vadio sam novu saobraćajnu pre pola godine kad sam ga kupio i preveo.

Reko aj lepo recite koga treba ovde da počastim i koliko, iz principa neću da plaćam novu saobraćajnu za to sranje... Joj druže ne smemo, elektronski sistem provere praćenje iluminati pičke materine nadziru nas, ispisaše mi uplatnice i sve, uplatio, odneo u SUP i jebiga, ćeramo dalje Sad
Teško im bilo da malo zgazi na sajtnu za tih 15 kila... Ili da gurne rukom u vis da smanji...

@Miško:
Ja sam im nekoliko puta na to zvaćemo vas ako nešto ne bude u redu, davao pogrešan broj telefona... Cheesy Ako mogu oni da greše, mogu i ja... Grin Ne znam da li su me ikad zvali... Cheesy

@Mareskin:
Nije izuzetak, samo se ovi ubiju da uvale tebi...

miško_kolo
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
biće opet, jednog dana
Nadrkani komšija

Odgovor #23974 - 30 Novembar, 2017, 22:33 Ocena: 0
Ignoriši

Zaboravio sam na situaciju kada mi je istekla prva lična karta. Dešava se 1993-e. U toku procedure šalteruša kaže kako moj matični broj sa krštenice i onaj koji oni imaju u kompjuteru nisu isti. Kako?! Umesto 2203... kod njih piše 2202... I?! Pa, kao, problem je. Zabole me! To u kompjuteru su upisivali živi ljudi i uvek postoji verovatnoća greške. Ja imam dokumenta koja potvrđuju koji je moj datum i mesec rođenja. I ne pada mi na pamet da vam ispravljam greške. Pravi ličnu kartu! Napraviše oni ali više nemam prvobitni matični već su poslednje tri cifre promenjene. Umesto 469 od tada je 413.

mrle
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kawasaki ZZR600 Rat look
nekrunisani kralj moto cigana

Kvalitet: +1640 (27%)
Zahvalnice: 111

Odgovor #23975 - 30 Novembar, 2017, 22:40 Ocena: +1
Ignoriši

dvostruka licnost, znao sam cim sam te video prvi put
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #23976 - 30 Novembar, 2017, 22:52 Ocena: 0
Ignoriši

'ladno si prvih 20 godina života imao jedan matični broj, od tada drugi... Shocked Grin

mrle
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Kawasaki ZZR600 Rat look
nekrunisani kralj moto cigana

Kvalitet: +1640 (27%)
Zahvalnice: 111

Odgovor #23977 - 30 Novembar, 2017, 22:56 Ocena: +2
Ignoriši

'ladno si prvih 20 godina života imao jedan matični broj, od tada drugi... Shocked Grin
prvo je bio kolo misko, sada je misko kolo.
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11337 (26%)
Zahvalnice: 1001

Odgovor #23978 - 30 Novembar, 2017, 23:05 Ocena: 0

rofl  to je moguce samo u Srbistanu
miško_kolo
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
biće opet, jednog dana
Nadrkani komšija

Odgovor #23979 - 30 Novembar, 2017, 23:31 Ocena: 0
Ignoriši

23 godine. U radnoj knjižici sam tek 2016-e zamenio taj stari. U stvari su samo precrtali poslednje tri cifre, napisali nove i udarili pečat.

Stranice: 1 ... 1196 1197 1198 [1199] 1200 1201 1202 ... 1281
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?