Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 13 Oktobar, 2017, 09:50
Da sam znao kakva su deca u pubertetu, odavno bih zapalio da budem gastarbajter... ;D

A pravio ih onaj koji nikad iz istog nije ni izasao, jos se nesto cudi ;D [rofl] :-*

Lazic

Moguæe da je to u pitanju... ;D Jebem li ga, nisam bio neki ðak al' ne pamtim da sam ikad toliko izbacio roditelje iz takta kao ¹to ovi mogu mene... A nikad ne videh liberalnijeg roditelja od mene... :D

bucko

Citat: Laziæ poslato 13 Oktobar, 2017, 15:57
Moguæe da je to u pitanju... ;D Jebem li ga, nisam bio neki ðak al' ne pamtim da sam ikad toliko izbacio roditelje iz takta kao ¹to ovi mogu mene... A nikad ne videh liberalnijeg roditelja od mene... :D

! No longer available

Lazic

Daleko bilo, divna su deca, samo budale... ;D

Aj naiði sutra do Uffa, upoznaæe¹ moje starije dete... ;D :-*

eclipse4


PECA BMW

prso mi komp ali bukvalno :(
koji bedak bez kompa da ne poveruje covek
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Jedan komentar sa You Tube-a:
"Bili jednom Ibrahim, Janez, Ante, Milan, Luka, Zoran i Agim, i radili svaki dan, dolazili kuci znajuci da ce sutra opet raditi i imati nesto od svog rada, a sada jedu ladna govna i gledaju u nebo ni za budjav lebac nemaju, jebo vas nacionalizam bagro nepismena"
I feel the need..... the need for speed !!!

petar357


Ne treba biti naivan. SFRJ se raspala zbog hrvatske ustasije. Tamo je sve pocelo. Price o raznim nacionalizmima sluze da bi se ta cinjenica  relativizovala.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: petar357 poslato 16 Oktobar, 2017, 23:25

Ne treba biti naivan. SFRJ se raspala zbog hrvatske ustasije. Tamo je sve pocelo. Price o raznim nacionalizmima sluze da bi se ta cinjenica  relativizovala.

Ne znam koliko ima¹ godina, ali deluje kao da si o 80-im i 90-im slu¹ao od starijih, ne i mudrijih... [facepalm]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 17 Oktobar, 2017, 09:41
Citat: petar357 poslato 16 Oktobar, 2017, 23:25

Ne treba biti naivan. SFRJ se raspala zbog hrvatske ustasije. Tamo je sve pocelo. Price o raznim nacionalizmima sluze da bi se ta cinjenica  relativizovala.

Ne znam koliko ima¹ godina, ali deluje kao da si o 80-im i 90-im slu¹ao od starijih, ne i mudrijih... [facepalm]

Kako kaze moj drugar iz Slovenije...da se Slovenija pita oni bi se ponovo ujedinili u Jugoslaviju...ali je Hrvatska izmedju....
Po njegovim recima tretman Slovenije je otprilike malo iznad madjarske, rumunije i bugarske a ispod ceske i slovacke...ali je mala zemlja pa se ne oseti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

al zato imaju zemlju stvorenu za motor, jedva cekam da otopli.

mali_zmaj

Pa ne znam sta su Slovenci ocekivali,da ce biti Njemacka,Francuska..,hoce kitu!!! Bit ce samo jedna od kolonijica iz koje se izvlaci sta valja a vraca srot,kao i u ove ostale nabrojane!!  Nije mi ih zao!!   
jin-jang

Lazic

E, a nije im valjalo kad su se u SFRJ pona¹ali kao kolonisti...

ЯЭВОЛУТИОН

vidi nije njmia ni sada lose..ali je lepse biti prvi u selu nego drugi u gradu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ko nije gledao serijal Al D¾azire "Alhemija Balkana", obavezno da pogleda... Ima na yt... Prostor naseljen pajserima...

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Oktobar, 2017, 10:04
Citat: Laziæ poslato 17 Oktobar, 2017, 09:41
Citat: petar357 poslato 16 Oktobar, 2017, 23:25

Ne treba biti naivan. SFRJ se raspala zbog hrvatske ustasije. Tamo je sve pocelo. Price o raznim nacionalizmima sluze da bi se ta cinjenica  relativizovala.

Ne znam koliko ima¹ godina, ali deluje kao da si o 80-im i 90-im slu¹ao od starijih, ne i mudrijih... [facepalm]

Kako kaze moj drugar iz Slovenije...da se Slovenija pita oni bi se ponovo ujedinili u Jugoslaviju...ali je Hrvatska izmedju....
Po njegovim recima tretman Slovenije je otprilike malo iznad madjarske, rumunije i bugarske a ispod ceske i slovacke...ali je mala zemlja pa se ne oseti....

Slovenija je imala povla¹æen polo¾aj u SFRJ. Seæam se zbog IT opreme poèetkom 80-ih.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

I èim bi im neko pomenuo graktali su, nepravda...

megaidiot

ziveo i radio u sloveniji kad su prelazili na evro i imali duple cene svuda. jako lepa zemlja, sve je za koji stepen uredjenije nego kod nas, narod za koji stepen zapadniji, ali ima i sjajnih ljudi. kad sam dosao delovalo mi je da zive super, relativno nova vozila na ulicama, ljudi zaposleni i veseli, ali sam brzo skapirao da pristojan zivot, bez mnogo brige o osnovnim stvarima, jedino mogu da zive kreditno sposobni slovenci, a kako cujem ni sada nije puno bolje.
i da, svi matori kukaju za jugoslavijom, logicno.

Lazic

©to kukaju kad ni¹ta nije valjala...? Svi su bili nezadovoljni i ugro¾eni...