Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ja pijem rakiju i jedem beli luk. zato mi ne smeta kad se vozim go bez kacige na minus 25 i ne razbolim se.

MIGE


Lazic

Tako veæ mo¾e... ;D



@Kostiæbre:
Trebalo je da napi¹e¹, ugrejen du¹u... ;D

mkt

jel zna neko ovo za secer tj glukozu
meni je na nalazu 5.8
a kao treba valjda koliko sam skapirao da bude izmedju 3.5 - 5.8
nemam kad da odemm kod lekarke da vidim sta koj moj

Bori¹a

ja kad god sam se razboleo i gledao na netu simptome, nije mi predvidjano duze od 25 min zivota [rofl]

mkt

e  pa da
nadjoh  na netu da je 6.1 visok
znaci da ispada da sam ok

Lazic


mkt

odrah se ko cecen u Vrnjackoj banji mozda je zbog toga

Lazic


UFF

smanji alkohol  [rofl]

pa lakse bi smanjio qrve ili motore  [rofl]

Lazic

Koliko se le¹i veæ godinama èekam kad æe ne¹to da ga stigne...

UFF

i juga se lesio decenijama pa eto nista ga stiglo nije a i ne pije vise

pravilo je da pravila nema jbg

mkt

pa izgleda da je tako jbga bas sam se smorio

Lazic

Juga samo pravi pauzu dok ne dovede liniju u red... :D

UFF

juga je vec pola coveka
mora neko da mu kaze da je pauza gotova :D

na primer na skoroj radnoj akciji kod njega a?

Lazic


mali_zmaj

Znaci odvezes auto na pranje,i sirovina mi utjera mikroprekidac od gepeka u isti taj gepek..,znaci pritisnuo ga kao da sutra ne postoji!!!  Pa ne moze mi reci da se nije susretao sa tim nikad..,dbevno opere dvajs auta,nabijem ga na mikroprekidac!!!
jin-jang

OKi

Bio na nekoj priredbi  ;) . I poludeh, kad ugasi¹e svetlo  :o. To je poèelo da ¹lja¹ti sa svih strana  :o , pale mobilne, sevaju blicevi  [veryangry]  [panic] [samoubistvo]

Kostić

proðe danas dan, niko ni¹ta. fejsbuk kukuleleci prdnuli u èabar. sad èekamo sutra il prekosutra, ima neki kobajagi pandurski sindikat. naredili da nam vrate dr¾avu. evo smejem se ceo dan. nego boktejebo, lepo sam ja govorio onomad kad sam pobego iz ¹kole, da je obrazovanje opasno po nas. imali smo bankara, dao fino, odjezdio brzo sa 4 milijarde dolara u ruje braæu na¹u, imali smo poslovnu vlas, poslovno su se oposlovili (jedini mudri u poslednjih od kako je æopa mrkno godina) sad imamo pravnika za sve pare kosmosa. imali smo i kralja, al on je bio pièka pa se ne raèuna. mada je i on bio obrazovan u evropu. i zlato. nema veze, sve æe to da zataji, al jednog novembra æe da bude smak sveta.

Major