Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Major


Glava Dole

Ne kazu dzabe "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvar"... ona stara shiro kaciga mi je u SDu za kivija, dok sam imao dozvolu suvozace i suvozacice sam vozio bez iste samo pazljivije naravno, jebalo mi se za 5000din, al sad ne smem jer bi me zaustavili zbog toga pa nakelili jos 130.000... i uzmem ovo govno:
http://www.kupujemprodajem.com/mat-CELE-kacige-proveren-kvalitet-14264364-oglas.htm?filter_id=57167240

velicina L, nova ko da je XXXL... i shiro XXL je bila tesnija kao nova od ove L... nox L posle 3-4god koriscenja knap i lepo lezi ovo sranje landara... o viziru i da ne govorim, neka najobicnija tanka jeftina providna plastika... kopce uzas, laka ko da je od kartona... ali ono sto je najgore je sto se osecala toliko ko da si mirise 3 kineske radnje strpao u jednu kacigu, nepodnosljivo znaci... treba da idem sa koleginicom u neku voznju, kako bre da joj dam ovo, pobegla bi glavom bez obzira... za koga bre to prave kad za normalnu upotrebu definitivno nije...

Dlaka mi je falila da zavrsi u kanti ali onda je lepo ubacio u kadu... pa akra 2-3 prskanja... pa cela bocica sampona, ribanje i ispiranje pa ribanje pa opet ispiranje... ispraznio ceo bojler... pa da se ne ubudja na 33 spoljasnjih ubacio grejalicu u kadu i odvrnuo da se susi... podesio termostat da se pali i gasi naizmenicno cisto da se ne zapali il ne istopi nesto... tamo sauna znaci... i 2 sata kasnije skoro potpuno suva, nema vise tog odvratnog mirisa... dobro, mozda vrlo vrlo malo al nista strasno, nebo i zemlja u svakom slucaju, vise se oseca blag miris sampona... sreca njena, inace bi vec bila u kanti...

mali_zmaj

Uzeo jednom jeftiniju kacigu,trajala je jedva  dve sezone,vec krajem druge je kroz nju duvalo kao kroz haustor!! Sad mi sluzi ono do praone,do majstora,do club hausa od Mk Istoka...,sveka voznja koja ne iziskuje vece brzine od 40kmh.
jin-jang

Glava Dole

NOX nije nista preterano skupa i nadrkana al brate koliko je teza, znaci knap na glavi a veca od ove kad su jedna pored druge... vizir lezi savrseno dok na jednom mestu kod ove maltene pola santimetra zeva a uz to je i tanak totalno... postava, kazem, smrdela da je prosto neverovatno, kako bre to staviti na glavu, pa da povrati covek... pranje je, srecom, urodilo plodom, ali ribao sam i akrom i samponom iz vise puta... kais na kopci sam morao da isecem jer ga ostavili 3 metra... itd mada realno sta ocekivati od potpuno nove kacige za 1200din, sto jes jes ali opet je za normalnu upotrebu neupotrebljiva, a o zastiti ne smem ni da pomisljam... ali znajuci da, kad nekog vozim, isto je kao i da je nema ili cu davati svoju uz cistu potkapu a ja koristiti ovu za svaki slucaj ili voziti ko po jajima :)

Boban_m

Otkuvaj 15 min u loncu smanjice se na L.

Glava Dole


Andreja

Jesi realan, 1200 dinara nova kaciga, pa ¹ta oèekuje¹ za te novce??
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Jbt ne kapiram limit isplativosti, i koliko to ustvari kosta u proizvodnji  [ludak]
Kakav-takav R&D, dizajn, proizvodna hala, masine za proizvodnju, radnici, struja, osnovna sirovina, voda, farba, hala za lager, prevoz, carina, pdv, spedicija, marza prodavnice, pdv na marzu, i na kraju ispadne 10€ krajnjem kupcu.
Pa majku vam bre jebem ludu zutu  [ludak]

balcan girl

a sto mrzim kad mi uvijaju ucenu u celofan pa to je strasno, kad te lepo pitam lepo mi odgovori nemoj da pokusavas da me zavlaèis samo me iznerviras i onda teram kontru, ne da sad neces da dobijes to sto si hteo, nego ako treba sebe cu da userem al to sto si hteo neces da dobijes apsolutno nikad sad  [zena] [zena] [zena] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] pa makar crkla jbg
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 24 Jun, 2017, 01:54
Jbt ne kapiram limit isplativosti, i koliko to ustvari kosta u proizvodnji  [ludak]
Kakav-takav R&D, dizajn, proizvodna hala, masine za proizvodnju, radnici, struja, osnovna sirovina, voda, farba, hala za lager, prevoz, carina, pdv, spedicija, marza prodavnice, pdv na marzu, i na kraju ispadne 10€ krajnjem kupcu.
Pa majku vam bre jebem ludu zutu  [ludak]

pa zato i jeste takva kakva je... kazem, ko da je od kartona itd... nsiam ni ocekivao da bude neki kvalitet naravno, smrad mi je najvise smetao jer je stvarno bilo nepodnosljivo i to me je u stvari i izbacilo iz takta... a ostali nedostaci dosli kao slag na tortu... posebno s obzirom da naslov kaze "proveren kvalitet" a ona da povratis ako je stavis kao novu na glavu :)

eclipse4

Citat: Hattrick poslato 24 Jun, 2017, 01:54
Jbt ne kapiram limit isplativosti, i koliko to ustvari kosta u proizvodnji  [ludak]
Kakav-takav R&D, dizajn, proizvodna hala, masine za proizvodnju, radnici, struja, osnovna sirovina, voda, farba, hala za lager, prevoz, carina, pdv, spedicija, marza prodavnice, pdv na marzu, i na kraju ispadne 10€ krajnjem kupcu.
Pa majku vam bre jebem ludu zutu  [ludak]

kad bi proizveo jednu kacigu i zatvorio radnju,onda bi bilo tako.
medjutim on verovatnoizbacuje par hiljada kacigi dnevno :)
za sve to ide 80-90% kalupi a to nisu masine.....

megaidiot

sve se pravi u kini. kad treba promeniti proizvodnju jer je zastarela jeftinije je postaviti novu tj. preseliti se u novu fabriku. onda kinez otkupi staru i samo upali masine i pravi proizvode za dz. koji su 'zastarela tehnologija'. nema R&D troskova, sve vec reseno i bataljeno od brand name proizvodjaca, vise nema ni kontrole kvaliteta, a materijal moze da bude i karton.

Kostić

jeftina kineska govna se prodaju onima, koji oæe da prime debeli krastavac u dupe, al da ih ne zaboli. to je nemoguæe. kinezi proizvode jako kvalitetne stvari, koje ko¹taju. kinezi imaju robote sluge po hotelima i bambus trsku za paradajz turiste. razlike su naravno, velike ....

Major

Kosta je u pravu.. nije kineska roba losa samo je razlika koliko novca si spreman da odvojis jer imas jako jako jeftino i lose i jako jeftino i malko manje lose kategorije koje su kod nas najzastupljenije, a naravno ima i kategoriju dultra mega kvalitetno ali mi nemamo tolike novce da platimo :D

megaidiot

kako nemamo? pa svi nose nove telefone poznatih proizvodjaca, a svi su proizvedeni u kini.

Grof

Jebeni la¾ovi i prevaranti.... trebao je ¹upak da mi vrati neke pare da mogu da zavr¹im ¹ta sam zapoèeo ... i juèe se javlja kao nema ¹anse da skupi lovu jo¹ mesec dana ... jedno da auto od 1500e uzmem u 2500 u raèun za deo dugova.... jebo mi pas mater i kada sam sa ¹upkom ikada u posao u¹ao... [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Pa sada prodaj motor, prodavaj auto na bezinu da ne ispadne¹ ¹upak prema drugima.... jebo mi pas mater blesavu.

Kostić

Citat: megaidiot poslato 24 Jun, 2017, 09:54
kako nemamo? pa svi nose nove telefone poznatih proizvodjaca, a svi su proizvedeni u kini.

jedna moja stara drugarica, zihernadla, imala je svojevremeno kineski telefon, (kupljen u kini, nije mogao da se kupi nigde drugde na svetu, osim u kini) koji je bio kopija nekog mnogo opako dobrog i poznatog modela nokie valjda. kinez je isto izgledao, trajao je kolko i original, al se zvao kinez. ko¹tao je vi¹e od upola manje para, èak mislim da je ko¹to jedva 30 posto cene originala. kinezi mogu da naprave ¹ta im se oæe za male pare, jer ih ima ko kineza jedu pirièaè i ¹tancuju onlko, kolko im svet dozvoljava. kinezi i prave sve za male pare, a oni, za koje prave, zacepe cenu glupadiji koja misli da se jede sve ¹to leti. bofl postoji od kad je sveta i veka, al postoje i kvalitenvi proizvodi koji ne ko¹taju mnogo za da se izrade. ¹to veæe ime, to veæa cena, pa kako koj stale¾ ima u d¾epu, tako se tro¹i. najlguplji stale¾ je onaj koji misli da æe da zajebe svet, ako na alibabi iskopa ne¹to ¹to ko¹ta 100 marke, za fening. e oæe¹ kurac - neæe¹. pa niko nije toliko lud, a mnogu su toliko glupi, pa bofl ne mo¾e da propadne.

dzimika

Sestra mi u USA pre par godina kupila neke dzempere, platila ih 10$, nema nikakvog logoa napred, firma nikad culi za njih koja ih sije, ali kaze oni siju za brdo marki, isti dzemper je kostao 30-50$ u zavisnosti od brenda

Major

Ja bi kupovao sve to bez loga bez da trepnem :)

eclipse4

ja u austriji kupim majicu za 2.99 a cena bilo nesto tipa 25e...kazu proslogodisnji logo hahaha