Glavni meni

Barel, Ni¹

Započeo Che, 03 April, 2012, 15:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Zastupnici za Yamahu

http://www.yamaha-barel.com

Uvoznici i zastupnici svetski poznatih brendova : Yamaha , Shark helmets , LS2 helmets ,LS2 apparel, Mivv exaust.

U Beogradu u Sava centru lok.17

Che

Pre 20ak dana sam porucio osigurac za TDMa koji mi je stigao juce.
Momci iz Ni¹a su mi naplatili samo postarinu kao izvinjnje jer je proslo 10ak dana od dogovorenog roka isporuke.
Osigurac za d¾. Nije neka usteda, 500din je osigurc ali svakako lep gest paznje prema musteriji.

Jutros im poslah kilo rakije - domace da im se nadje :)

pit



               Za njih samo reci hvale.... ja nekoliko godina pazarim kod njih ....i opremu i potrosni materijal za Jamahu.Pozdrav za Maneta vlasnika radnje.

Hohštapler

#3
Ja ba¹ sad gledam sajt, ove LS2 kacige do jaja izgledaju i cena je korektna...
Hteo ba¹ da pitam dal je neko imao posla sa njima...

Jedino ¹to ne znam gde bih eventualno mogao da naðem u NSu ili okolini da metnem na glavu neku LS2 da vidim ¹to se tièe sunðera i velièine kakve su...

ps.
Ako ovo èita neko njihov, sajt im je malo konfuzan, nema nigde telefon, adresa...
http://www.shop.yamaha-barel.com/
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

AndreyRR

Nemoj da kupujes LS2 kacige,tesko sranje.Nisam kod njih probao da ne dodje do nekih zabuna.

Hohštapler

Ma treba mi kao druga, za ove koje vozim... 6-7 'iljada i milina..
Sumnjam da je gora od ove koju sad imam..  [zvizdi]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

AndreyRR

ne znam koju imas,ali ove su slabije od pakovanja kiselog mleka

Hohštapler

Citat: AndreyRR poslato 26 Jun, 2012, 21:17
ne znam koju imas,ali ove su slabije od pakovanja kiselog mleka

Neku "no name", jebe¹ mi sve ni ne ¾elim da znam kakve je èvrstoæe, strah me od nje, zato bi i da uzmem drugu.
Mada, mislim da æu da se izujem za neku valjanu a ovu moju kacigu da bacim u "kurvanje"... da je nosa ko stigne...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

®or¾ GTI

LS2 imas u bella moto na ceraku i skroz dobro izgledaju imaj homologaciju i povoljne su ako ti treba fon pisi ja pa cu poslati.

pit

Citat: AndreyRR poslato 26 Jun, 2012, 21:10
Nemoj da kupujes LS2 kacige,tesko sranje.Nisam kod njih probao da ne dodje do nekih zabuna.

             Ja sam istog dana kupio za zenu LS2 za 9000 d i za mene Scorpion exu 450 .E sad LS 2 nije mrdnula ,nigde ne duva dok Scorpion duva na sve strane razlepila se guma...uzas jedan.Sto se tice cvrstine po meni isti q... stiropor iznutra i spolja pojma nemam ...deluju mi slicno...pitam se samo sto li sam dao 10000 d vise.
            Ima neki LS 2 sa spustajucim tamnim vizirom za 11000 d izgleda  skroz ok.

AndreyRR

to je moje iskustvo,ko zna mozda je bila i neka kineska kopija.gledao sam je u sava centru

pit

Citat: AndreyRR poslato 26 Jun, 2012, 23:01
to je moje iskustvo,ko zna mozda je bila i neka kineska kopija.gledao sam je u sava centru

            U Nisu je nekoliko moji h drugra kupilo LS kacige kao drugu kacigu iz prostog razloga sto su mogli da je probaju i ne zale se nesto.S obzirom da meni kaciga otprilke izdrzi 2 godine mozda kupim ovi LS 2 sa spustenim vizirom.....naravno prvo da je probam da li duva pri vecoj brzini ..ako je ok sto da ne ...bas me zabole sto je jeftina...i ove mnogo skuplje i zvucnijeg imena duvaju za sve pare...jedino preko 500e  nesto vredi.

Hohštapler

Nemam ja neke predrasude prema èvrstoæi i njenom kvalitetu, i sad vozim sa nekom Shiro (dodu¹e jedan od njihovih najskupljih modela) al ni on nije bio ne¹to preterano skup 14k, skroz sam zadovoljan. Sve ¹to je u nekoj srednjoj klasi je za mene prihvatljivo...
Ne patim za nekim TOP modelima, nit mi je motor ne¹to fensi nit ja vozim ne¹to brzo... al ni one kineske no name brendove ne treba uzimati.
Tako da mislim da æe ova LS2 taman da èuène
http://shop.yamaha-barel.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/FF_384_IRON_4f7dbb4be4a37.jpg
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Panda

Citat: AndreyRR poslato 26 Jun, 2012, 23:01
to je moje iskustvo,ko zna mozda je bila i neka kineska kopija.gledao sam je u sava centru
Upravo tako... ja sam slucajno naleteo na kopiju kod njih i nikako da stignem da je vratim. Kacigu koju sam probao bila je ok ali kad sam otpakovao moju novu video sam da je laksa za 300g i da joj jedna oznaka pise na etiketi a druga na kacigi + je sva nekako plasticnija sto puta od one koju sam probao. Elem da bih bio siguran poslao sam Spancima mail. I odgovorili su mi da je to Filipinska kopija i da su dosta rasprostranjene u poslednje vreme... Skroz los trip da kupis takvu kacigu:(

eclipse4

ima li jos koja prodavnica moto opreme u nisu?
posto u ponedeljak idem do nisa,pa cisto darazgledam ;)

eclipse4

ljudi sutra idem u nis,jel ima jos koja radnja ako neko zna i hvalaaa.

pit


           Nema kolko ja znam ali svrati u Barel imaju dobar izbor jakni i kaciga.

eclipse4

bio svratio ;) malo pre stigao sa puta.
cene kaciga su malo jace nego u inostranstvu,neke i za malo mnogo vise....
ostalo od opreme imam sve,i viska,al kupih jedan ixs pojas od 2800 dinara,eto cisto da se ne vratim praznih ruku ;)

patak91

Ja sam kupio od njih icon jaknu, ono nema veze sa icon-om
Nije ni jakna koja je na slici, nema nikakve etikete, niti na jakni pise nesto sem velicine
Bas sam se razocarao
Tra¾io sam da mi vrate pare, al nisam dobio odgovor za sada

patak91

Evo javili su se, tvrde da je to jakna sa slike sa sajta, al nisam blesav. Jos sam i veliki fan marke icon pa se kontam u detalje :)
Al kazu da ce vratiti novac