Glavni meni

Michelin Pilot Power

Započeo Djuka, 22 Mart, 2012, 12:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djuka

Od utorka sledece nedelje mi stize 7 kompleta guma Michelin Pilot Power
Cena za gume ce biti 250e po kompletu, a komplet je:

190/50 ZR 17 + 120/70 ZR17

Gume su proizvodnja 2011. a ima i nekih 2012. godine.

http://www.sportbikes.net/forums/attachments/parts-sale/94108d1155424487-fs-brand-new-michelin-pilot-powers-michelin.jpg

Zainteresovani neka mi se jave privatnom porukom.

Djuka

Cena za gume je snizena na 230e po kompletu. Trenutne gume koje imam su proizvedene nakon 35. nedelje 2011. i pocetak 2012. godine.

065/8095-888  [callme]

Major

Aj neko ko se razume, jesu bolje ove Michelin ili Dunlop RoadSmart?

davidoff

RoadSmart daleko izdrzljivije to znam ali i daleko skuplje (kod nas)...zavisi sta smatras boljim?
We won't forget you Marco....


Major

Ma sad na motoru imam te Dunlop pa me zanimalo da znam kad budem hteo da menjam gume.

davidoff

RoadSmart je moja sledeca guma...moja rodbina u SLO prerlazi po 15000km sa njima bez problema...
We won't forget you Marco....


Major

Onda cu i ja da pazarim opet iste.

Djuka sorry za off (mada ti je sad oglas medju prvima) ;)


BOKYBOY

Zanima me ima li i koja cena za 120/70/18 160/60/17 za TDM,Michelin pilot road 2ct i 3ct?Hvala.

svabanb

bolje su miselin,za nas,slovenci vise voze od nas,a mi ovo 50-100 km guma se ni ne ugreje kako treba a ti stanes

Djuka

Probao sam Micheline, Brigestone Batlax i Dunlop. Svaka je specificna na svoj nacin. Dunlop kad se ugreje drzi kao super lepak, ali joj treba vremena da se ugreje. Micheline se greje brze, ali se brzi i trosi. To je neko moje vidjenje... mozda nisam u pravu, ali tako iz dosadasnjeg iskustva tako sam zakljucio.

Djuka

Ostala jos 2 kompleta. Cena 220e... da se resim i ovih pa po novu turu.

AndreyRR

Citat: Djuka poslato 14 Maj, 2012, 21:18
Probao sam Micheline, Brigestone Batlax i Dunlop. Svaka je specificna na svoj nacin. Dunlop kad se ugreje drzi kao super lepak, ali joj treba vremena da se ugreje. Micheline se greje brze, ali se brzi i trosi. To je neko moje vidjenje... mozda nisam u pravu, ali tako iz dosadasnjeg iskustva tako sam zakljucio.
sto se tice dunlop-a i michelin-a gledamo isto  ;D