Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 17 18 19 [20]
Štampaj
Autor Tema: Putopisi po dzungli  (Pročitano 54663 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
kuglica14
Pocetnik
*

Van mreže Van mreže
 Motor:
VFR 800 FI - IntercepAtor
Dipl. analit. zašt. živ. sred.

Kvalitet: -4 (4%)
Zahvalnice: 1

Odgovor #380 - 23 Oktobar, 2017, 09:46 Ocena: 0
Ignoriši

Batice svo vreme ti mašem a ti me ne čuješ

HAHAHA

I da nastaviš da pišeš čim budeš mogao

milomir22
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
suzuki bandit 600 s
Mile voli disko...

Kvalitet: +231 (35%)
Zahvalnice: 13

Odgovor #381 - 22 Mart, 2018, 11:05 Ocena: +3
Ignoriši

Odlican zivotopis, sasvim slucajno naleteo na temu i odusevio se!

Imam utisak da su starije generacije, i pored inflacija, bonova, par-nepara imale vise smelosti i smisla za uzivanje od mojih vrsnjaka. Gledam i po mojima, otac i stric su ficom isli u Italiju da se zajebavaju, teca ficom isao u Tursku i jos bezbroj drugih. Ja nemam drugara koji je odradio nesto slicno, a svi imamo mnogo sposobnija kola od fice. Prosle godine sam resio da jurnjavu za $ svedem na minimum, a da vise teram motor preko leta, kada burazer ili neko od drugara (mada ih nemam mnogo koji voze motor) moze da se prikljuci, odlicno, kada ne, nikom nista, idem sam, makar na kafu do Kraljeva, rucak u etno-selu pored Trstenika ili veceru u Jagodini, samo mi je bitno da dobar deo lepog vremena iskoristim za voznju i uzivanje.

Planirano je da odradim i Italiju prosle god sa burazerom, pa se spustimo do Jadranske magistrale, ali nas je njegova bolest u tome sprecila, zdravlje mu je dosta bolje, planovi ostaju, ako ne 2018. tu je 2019.

Vozite se ili radite ono sto volite u zivotu, dani, meseci i godine prolete, ceo zivot proleti, ko je umeo da uziva, nece mu biti zao mnogo stvari i nece mnogo toga propustiti (Revolution nece imati za mnogo cim da zali), a na kraju (u starosti) se samo ovakve dogodovstine pamte i prepricavaju.

“If you seek authenticity for authenticity’s sake you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartre
misa-pei
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GSX 750 E-Suzi Q, Honda CBR 1000 f- Bedevija
Kvalitet: +1305 (45%)
Zahvalnice: 95

Odgovor #382 - 22 Mart, 2018, 13:19 Ocena: +2
Ignoriši

Žalim samo za onim što nisam uradio. Svaku grešku sam skupo platio, ali mi nije žao. Mnogo više bih se kajao da sam samo sedeo i maštao. Sada bih se pitao šta bi bilo da je bilo.

Država je najveći neprijatelj naroda
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
baba, dve matore drugarice i jos po koja matora drugaricaa nisu u srodstvu
Kvalitet: +7295 (37%)
Zahvalnice: 660

Odgovor #383 - 22 Mart, 2018, 13:41 Ocena: 0
Ignoriši

Odlican zivotopis, sasvim slucajno naleteo na temu i odusevio se!

Imam utisak da su starije generacije, i pored inflacija, bonova, par-nepara imale vise smelosti i smisla za uzivanje od mojih vrsnjaka. Gledam i po mojima, otac i stric su ficom isli u Italiju da se zajebavaju, teca ficom isao u Tursku i jos bezbroj drugih. Ja nemam drugara koji je odradio nesto slicno, a svi imamo mnogo sposobnija kola od fice. Prosle godine sam resio da jurnjavu za $ svedem na minimum, a da vise teram motor preko leta, kada burazer ili neko od drugara (mada ih nemam mnogo koji voze motor) moze da se prikljuci, odlicno, kada ne, nikom nista, idem sam, makar na kafu do Kraljeva, rucak u etno-selu pored Trstenika ili veceru u Jagodini, samo mi je bitno da dobar deo lepog vremena iskoristim za voznju i uzivanje.

Planirano je da odradim i Italiju prosle god sa burazerom, pa se spustimo do Jadranske magistrale, ali nas je njegova bolest u tome sprecila, zdravlje mu je dosta bolje, planovi ostaju, ako ne 2018. tu je 2019.

Vozite se ili radite ono sto volite u zivotu, dani, meseci i godine prolete, ceo zivot proleti, ko je umeo da uziva, nece mu biti zao mnogo stvari i nece mnogo toga propustiti (Revolution nece imati za mnogo cim da zali), a na kraju (u starosti) se samo ovakve dogodovstine pamte i prepricavaju.

tada smo imali manje troskove.....gorivo bilo jeftinije (ako preskocimo fazu od 5 Maraka) nije bilo interneta, mobilnih telefona.....

Non illegitimi carborundum est   064 117 36 11
stilgar
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki 1200S Bandit
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +756 (18%)
Zahvalnice: 67

Odgovor #384 - 22 Mart, 2018, 16:01 Ocena: 0
Ignoriši

da lepo je to bilo, nema faceboka i ostalih "drustvenih" mreza kod kojih svi sede sami u svojim sobama i fantaziraju, nego se nadjes sa ljudima uzivo pa se druzis...
misa-pei
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GSX 750 E-Suzi Q, Honda CBR 1000 f- Bedevija
Kvalitet: +1305 (45%)
Zahvalnice: 95

Odgovor #385 - 22 Mart, 2018, 16:52 Ocena: 0
Ignoriši

Hehehehe, ne sećam se kad sam poslednji put zviždao nekom drugaru ispred kuće. Sad ga pozoveš mobilnim kad si ispred. Nedostaje mi to...

Država je najveći neprijatelj naroda
Andreja
BRAAAAAP!!!
Mod
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda XR600R, Piaggio Liberty 125
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +3130 (45%)
Zahvalnice: 126

Odgovor #386 - 22 Mart, 2018, 18:20 Ocena: 0

I meni nedostaju mnoge stvari koje su se dešavale pre samo petnaestak godina, jbg... Baš to što Miša reče.

(sve rečeno)

palac gore

Problem je što mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! Cheesy
El Jefe
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +1764 (42%)
Zahvalnice: 60

Odgovor #387 - 22 Mart, 2018, 20:42 Ocena: 0
Ignoriši

Царина и порез на увоз из иностранства су били 120%. Могао си да купиш Цз, Јаву или Мз, Томос је тражио да се и тај увоз забрани.

Друштво за заштиту од животиња
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
baba, dve matore drugarice i jos po koja matora drugaricaa nisu u srodstvu
Kvalitet: +7295 (37%)
Zahvalnice: 660

Odgovor #388 - 22 Mart, 2018, 23:18 Ocena: 0
Ignoriši

jeste al ja kupio 10 godina staru kawu za 4000 maraka od slovenca a sada 10 godina star suzuki 4000 evra....a carina nije 110 posto....mada i tada su uvozili uglanom na uvozne dozvole...

Non illegitimi carborundum est   064 117 36 11
Stranice: 1 ... 17 18 19 [20]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Putovanja, izleti, skupovi, klubovi  |  Putopisi (Urednik: Andreja)  |  Tema: Putopisi po dzungli