Glavni meni

Putopisi po dzungli

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Mart, 2012, 21:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kuglica14

Batice svo vreme ti ma¹em a ti me ne èuje¹

HAHAHA

I da nastavi¹ da pi¹e¹ èim bude¹ mogao

milomir22

Odlican zivotopis, sasvim slucajno naleteo na temu i odusevio se!

Imam utisak da su starije generacije, i pored inflacija, bonova, par-nepara imale vise smelosti i smisla za uzivanje od mojih vrsnjaka. Gledam i po mojima, otac i stric su ficom isli u Italiju da se zajebavaju, teca ficom isao u Tursku i jos bezbroj drugih. Ja nemam drugara koji je odradio nesto slicno, a svi imamo mnogo sposobnija kola od fice. Prosle godine sam resio da jurnjavu za $ svedem na minimum, a da vise teram motor preko leta, kada burazer ili neko od drugara (mada ih nemam mnogo koji voze motor) moze da se prikljuci, odlicno, kada ne, nikom nista, idem sam, makar na kafu do Kraljeva, rucak u etno-selu pored Trstenika ili veceru u Jagodini, samo mi je bitno da dobar deo lepog vremena iskoristim za voznju i uzivanje.

Planirano je da odradim i Italiju prosle god sa burazerom, pa se spustimo do Jadranske magistrale, ali nas je njegova bolest u tome sprecila, zdravlje mu je dosta bolje, planovi ostaju, ako ne 2018. tu je 2019.

Vozite se ili radite ono sto volite u zivotu, dani, meseci i godine prolete, ceo zivot proleti, ko je umeo da uziva, nece mu biti zao mnogo stvari i nece mnogo toga propustiti (Revolution nece imati za mnogo cim da zali), a na kraju (u starosti) se samo ovakve dogodovstine pamte i prepricavaju.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

misa-pei

®alim samo za onim ¹to nisam uradio. Svaku gre¹ku sam skupo platio, ali mi nije ¾ao. Mnogo vi¹e bih se kajao da sam samo sedeo i ma¹tao. Sada bih se pitao ¹ta bi bilo da je bilo.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: milomir22 poslato 22 Mart, 2018, 11:05
Odlican zivotopis, sasvim slucajno naleteo na temu i odusevio se!

Imam utisak da su starije generacije, i pored inflacija, bonova, par-nepara imale vise smelosti i smisla za uzivanje od mojih vrsnjaka. Gledam i po mojima, otac i stric su ficom isli u Italiju da se zajebavaju, teca ficom isao u Tursku i jos bezbroj drugih. Ja nemam drugara koji je odradio nesto slicno, a svi imamo mnogo sposobnija kola od fice. Prosle godine sam resio da jurnjavu za $ svedem na minimum, a da vise teram motor preko leta, kada burazer ili neko od drugara (mada ih nemam mnogo koji voze motor) moze da se prikljuci, odlicno, kada ne, nikom nista, idem sam, makar na kafu do Kraljeva, rucak u etno-selu pored Trstenika ili veceru u Jagodini, samo mi je bitno da dobar deo lepog vremena iskoristim za voznju i uzivanje.

Planirano je da odradim i Italiju prosle god sa burazerom, pa se spustimo do Jadranske magistrale, ali nas je njegova bolest u tome sprecila, zdravlje mu je dosta bolje, planovi ostaju, ako ne 2018. tu je 2019.

Vozite se ili radite ono sto volite u zivotu, dani, meseci i godine prolete, ceo zivot proleti, ko je umeo da uziva, nece mu biti zao mnogo stvari i nece mnogo toga propustiti (Revolution nece imati za mnogo cim da zali), a na kraju (u starosti) se samo ovakve dogodovstine pamte i prepricavaju.


tada smo imali manje troskove.....gorivo bilo jeftinije (ako preskocimo fazu od 5 Maraka) nije bilo interneta, mobilnih telefona.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

da lepo je to bilo, nema faceboka i ostalih "drustvenih" mreza kod kojih svi sede sami u svojim sobama i fantaziraju, nego se nadjes sa ljudima uzivo pa se druzis...

misa-pei

Hehehehe, ne seæam se kad sam poslednji put zvi¾dao nekom drugaru ispred kuæe. Sad ga pozove¹ mobilnim kad si ispred. Nedostaje mi to...
Država je najveći neprijatelj naroda

Andreja

I meni nedostaju mnoge stvari koje su se de¹avale pre samo petnaestak godina, jbg... Ba¹ to ¹to Mi¹a reèe.

Citat: milomir22 poslato 22 Mart, 2018, 11:05
(sve reèeno)

[thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

El Jefe

Царина и порез на увоз из иностранства су били 120%. Могао си да купиш Цз, Јаву или Мз, Томос је тражио да се и тај увоз забрани.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

jeste al ja kupio 10 godina staru kawu za 4000 maraka od slovenca a sada 10 godina star suzuki 4000 evra....a carina nije 110 posto....mada i tada su uvozili uglanom na uvozne dozvole...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11