Glavni meni

Putopisi po dzungli

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Mart, 2012, 21:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Jednog leta u nekoj agoniji se drugari ja dogovorimo da odemo na Adu Bojanu da iskuliramo par dana, par nedelja, par meseci...spakujemo pola kile relaxa i stvari i zapalimo....put do tamo bio sljampav...isli jednim motorom ali nismo planirali da se vozimo vec da kuliramo....
Stigli smestili se u jedan od onih bungalova sto su kao kucice...poslednji levo.....uplatili klopu u restoranu....i legli da spavamo....ujutru oko podneva se nakako otkotrljamo na plazu....naravno sa kupacim gacama na sebi pobegnemo krajnje levo jedno tri stotine metara....od najblizih nudista...aj sad da ih ne opisujem....ali nagoreli bolesni umovi od sezdeset godina i nesto propalih rokera....elektricni orgazam i partibrejkersi....
Uglavnom razvukao ja peskir i otvorio Herman Hesea da bistrim od korice do korice....igra staklenih perli....ne palite se bilo je to pre filma o Koji jebachu.....
Dakle ja tako naduvan ko dabar lezim potrbuske i citam a ortak napao neku knjigu ali zakuntao posle deset minuta....nema nekog sunca onako...oblaci i duva vetric a mi namazani sa faktorom milion i maslinovim uljem sijamo ko pasja muda....
Odjednom neke dve matore kucke...uff bi rekao milface, ali su davno prerasle taj stadijum dolaze skroz do nas i spustaju stvari
-jel slobodno!!!!!
sta koji kurac slobodno ...imas celu plazu ovde si se nabila....ni pogled ne skrecem ka njoj....drugar skace kao oparen hvata pune sake peska i baca prema njoj uz povike "odlazi, odlazi, idi negde.....mars.....odlazi"
Ubermilface se pokuise i odmaknuse stotinaki metara od ludaka.....ostavise nas na miru, ali ja sam ceo dan bio pod utiskom...

Pada vece i svi nestaju...nesto jace duva vetar i more se uzburkalo....mesec se probija kroz oblake...nestvarno deluje pun mesec koji na mhove obasjava morske talase i plazu.
Ne mogu da spavam te rolam poveci fisek i nosim upljac na plazu....smestam se u lezaljku onako u trenerci i majci sa cvikama ....palim fisek i lagano uvlacim dim.....talasi mi dolaze skoro do nogu , ali onako jedva...ja koncentrisan na atmosferu i mesecinu ni ne primecujem da su mi se zabole pored mene neke dve ribe.....e to siu milface u cetrdesetim....sto je u mojih 23 bilo previse....a i nisam dosao da jurim kvocke vec da iskuliram...
Ponudim dim, kao sto je red....ova jedna iskusno srce a ova druga izgleda nenaviknuta na relax fisek, oce dumre...kaslje ko magarac....krece neka prica....pokusavaju da me impresioniraju svojim personama i time kako su obisle pola sveta...jeste, a zvrsile na Adi Bojani....pali bre....ali neka...prica ide i super je slusati kad neko laprda jezikom a ima prijatan glas ...cak i kad nista pametno ne kaze...
Obe su sa juga Srbije i ne mogu da sakruju svoj naglasak...mada se vidi da su dugo u Beogradu i da su pohvatale neke fore....
Tih godina nije bilo splavova....zabava se svodila na diskoteke, akademiju i kafice....u lokalu...ni po gradu ih nije bilo kao sada...
Ova jedna profesorka u osnovnoj skoli...muzicko....a ova druga joj je rodjaka....radi kaolevo smetalo u nekoj drzavnoj firmi...Ja im pricam o motoru i da sam sa drugarom dosao da iskuliram....znaju gde je Sent Dzejms....bile dva pta na akademiji ali su tamo drogeranti ( a duvaju...) izlazile po diskotekama....neudate.....ikao da ih provozam sutradan...motorom...
Ajde kao da im ucinim....Ujutru posle dorucka eto ti njih dve ispred bungalova....drugar izlazi ocima ne veruje....odmahuje rukom i ide na plazu....a ja ostajem tu....palim motor i grejem ga minut ili dva....seda prva ...ta straija...ona je kao hrabrija...i ja lagano izlazim sa ade bojane....jebena ulcinjska magistrala...ravan put pore donjeg stoja sve do Ulcinja.....okrenemo i vratim se...i nije neka voznja ali ova prica kao da sam je vozio dva kruga po Laguna seki....aj i druga...kreno i ova pocinje da vristi....ja reko ne idem ni 50 sta urla....dodam gas ona ne prestaje, ali me cima za rukav i steze ko da je vozim 300....stajem sa strane posle tridesetak metara...ona silazi sa motora i leze u travu....gledam a njoj obe noge izgorele od auspuha.....kokoska nije ni digla noge na oslonce i ja kako sam krenuo zalepio ih za lonce.....jedva sam fleke sa lonaca skinuo taj dan....nije bre zvaka za seljaka....
sutradan pobegosmo sa mesta zlocina jer nas zvao drugar na recepciju....pravi zajebanciju na divcibarama....nije ni znao da smo na moru, a jagnje naruceno...i pivo...i granje...sve ....a moze da se kulira i na divcibarima...bar je manje smaraca koji ti ruse konsentraciju....i tu zabodemo skoro 15 dana.....kuliranja....a najbolji deo je bio vozikanje po divcibarima....navaren.....Lazic
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Oktobar, 2015, 00:09
najbolji deo je bio vozikanje po divcibarima....navaren.....Lazic bi bio odusevljen.
Vozio je Laziæ navaren po Divèibarama... ;D Vi¹e puta... ;D

Andreja

@svi_novi_na_forumu,

bacite pogled... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Jao kad se setim 2010-te, 2011-te, 2012-te... ;D Voleo bih da sam sad nov na forumu i zaludan... ;D

Andreja

Zaludan si sigurno, ne sumnjam :D A i ovo prvo mo¾e da se sredi, banuje te uff pa se registruj ponovo :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

kuglica14

#368
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 April, 2012, 13:15
Krecemo na more.....dogoveren je kamp i sator, samo mi treba da se pojavimo....i ribe su obezbedili....to se zove organizacija....
Deset dana pada kisa i ne zeli da stane....a ja po kisi ne krecem ni do radnje.....drugi dan cekamo da stane....
Bajkeri tovare motore u kombi, pa kombijem do z stanice, pa u postanski vagon i lagano ka crnoj gori....Kako sam usao u kupe zahrkao sam...probudio sam se tek u Baru.....izguravamo motore iz vagona, niz fosnu na 40 stepeni....kao da smos dosli iz druge dimenzije....sunce przi, ne moze da se zivi.
Dare je krenuo kao pravi bajker...u fulu....cizme, kozne pantalone, kozna jakna.....a ja rekreativno, duks i farmerke....jakna za motor mi ostala u torbi....krecemo od Bara na dalek put......Zanjic......poluostrvo Lustica. Pozar u crnoj gori blokira saobracaj pa putujemo od blokade do blokade, ali nekako se krecemo....na kraju kad prodjosmo Budvu, zalamamo odmah levo da ne bude iznenadjenja...preko nekih sela se dokopasmo kampa kasno uvece.....sa aipom po pivo, dva piva, dzok, dva dzoka....nestaje zabave pa tucemo po lozi.......na kraju se pakujemo na spavanje...Sator veliki , unutra desetak duseka.
Koliko sam premoren bio odmah sam zaspao....u pola noci sam krenuo nesto da se prevrcem i odjednom osetih ...nesto ....kao da se sirce razlilo po satoru....stipa oci. Dedukcim utvrdih da je to smrad Daretovih nogu koje je samo izvukao iz onih cizama..pa da li je moguce, ko da je leseve gazio. Pokusavam da ga probudim, da opere noge, ali on ko mrtav.....da ne dise pomislio i covek da se mrtvac usmrdeo na ovoj temparaturi.
Dizem ruke i izlazim iz satora....sta sam spavao spavao sam....bolje da budem pospan nego da crknem od smrada u satoru. Zapalih poslednji dzok i lagano gledam zvezde koje trepere na nebu....do mene dopire miris zapaljene borove sume sa druge strane Lustice...Iz satora izlazi jos jedan clan nase male druzine....oci ko krofne....oce da pegla ispred satora...zakasljava se...
Izgleda da je koncentracija toksina dostigla visi nivo....
Svice jutro....Melanija izlazi iz satora i prska neki dezodorans unutra...posto nije prsnula nego je ispraznila konzervu nekog dezodoransa u sator, svi izlecu napolje....Dare i dalje spava ko mrtav...na njega takve sitnice ne uticu.
Vreme za dorucak, a nikome se ne jede....svi osecamo mucninu.....osim naravno Dareta.
Ja polako srcem kafu u zelji da odagnam zle misli.
-Dare....ima jedan mali sator.....vise ne spavas u velikom...zajebi....hocu jos neki put da letujem....
-Sta vam je
-Sta sta mi je bili jutros ornitolozi i pokupili mrtve slepe miseve koji su padali oko satora
-ne razumem, ko je bio
-Smrde ti noge ko da si kupus gacao...ne spavas vise u velikom satori i tacka.
I tako Dare zavrsi u drugom , malom,satoru na daleko od naseg, sa nogama okrenutim kao pucini. Da ga blagi povetarac miluje po nogama dok spava....Molio je da ga pustimo nazad, obecavao da ce prati noge dva puta sapunom....jok, nema sanse....a suncao je noge samo zbog nas.


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
VRH  

Ovo mi je u¾asno poznato

kuglica14

Ajde pi¹i jo¹ taman je postalo zanimljivo

navajo

Kuglice, ovaj bolje vrcka od one guzicave koja je setala po ekranu:)

Ovako sam se juce probijala po gradu...dok mi nije pukao film pa poterala Debelu i po trotoarima, i po parkovima:)

Nego, poznat mi je tvoj nick...da nismo peglali stondzu kod Krstasa pre godinicu, dve?

kuglica14

svi ka¾u da je bolje da vratim guzatu, bolje vrcka,  hahah
ne znam za to , pamtim samo lik èoveka nadimke ama ba¹ nikako,
neki ljudi su se brdo puta upoznavali samnom, al jbg zaboravljam, hahaha
stoni fudbal, verovatno!

navajo

Vala kako sam vas peglala sve u stondzi tesko da bi to zaboravio...Rade i ja smo bili nepobedivi tandem:)


UFF


kuglica14

A sad znam i sa kim prièam (A.R)- jel tako?
hahaha

Lazic

Ana ne krije ime, samo deèka... :D

navajo

Nemam sta da ti krijem [rofl]

Kod mene je sve transparentno  [rofl] [rofl] [rofl]

Lepo je bilo ono druzenje kod Krstasa....a jos mi je kafana bila pre puta zgrade maltene...milina

Drago mi je da te sretoh ovde Kuglice...milion godina se nismo videli :)


Lazic

I ja ga viðam svakih par milenijuma a ¾ivimo na 300 metara... :o [facepalm] :D

kuglica14

hahaha
Uskoro samo da zavr¹imo motor, i eto mene na svim stranama

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kuglica14 poslato 20 Oktobar, 2017, 11:47
hahaha
Uskoro samo da zavr¹imo motor, i eto mene na svim stranama


ha, ha, ha ,aha uskoro.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11