Glavni meni

Honda cb500 goranvojska u kombinaciji sa zastavom poly

Započeo Lazza, 08 Mart, 2012, 16:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


UFF

ja isao 150 a on stajao parkiran u traci

spustio sam na oko 80 i bacio se na trotoar pa smo se i ja i motor malo kotrljali uzbrdo...  i ja sam bolje prosao :D



najvise mi bilo zao akrapa  :'(

Hohštapler

Citat: Lazza poslato 03 Maj, 2012, 22:56
Mozes da nabudzis ali ce biti strasno ruzno (Brava nije ovakva kod nas)
Kod mene je BA© TAKVA brava... Ne znam ¹ta je radio prethodni vlasnik, al sam siguran da je motor bio modifikovan UFF-metodom pa zbog toga...
I jes' vala, ovaj od Horneta je najlep¹i, tu su ispravili ovu kaNtastrofiènu dizajnersku egzibiciju sa veæim manjim cajgerom...  [prebicute]
Jel ima kineski za horneta?  :D

ps.
UFF, jeb'la te slike, preseo mi doruèak...  [povracanje]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

velja

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Maj, 2012, 09:51
Citat: Lazza poslato 03 Maj, 2012, 22:56
Mozes da nabudzis ali ce biti strasno ruzno (Brava nije ovakva kod nas)
Kod mene je BA© TAKVA brava... Ne znam ¹ta je radio prethodni vlasnik, al sam siguran da je motor bio modifikovan UFF-metodom pa zbog toga...
I jes' vala, ovaj od Horneta je najlep¹i, tu su ispravili ovu kaNtastrofiènu dizajnersku egzibiciju sa veæim manjim cajgerom...  [prebicute]
Jel ima kineski za horneta?  :D

ps.
UFF, jeb'la te slike, preseo mi doruèak...  [povracanje]

Ja sam prethodni vlasnik. Motor kod mene nikada nije doziveo havariju. ©to neki odavde sa foruma i znaju.

Bravu sam promenio jer kad sam ga kupio sam zatekao ovu bravu zavarenu sa 2 ¾ice na ¹rafove ispod brave. Bile su joj odseèene u¹i ¹to se vidi i na slici.

Evo brave koju sam zatekao. Na¹o sam je u kutiji:



Jedan fuzaster je polomljen kad mi je neko gurnuo/obalio motor:
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,4884.0.html

Drugi fuzaster je polomljen kad sam pao tj. iskliznuo. Imam sliku neposredno posle pada kod druga pa æu da je zakaèim kad mi po¹alje. Inaèe motor sam vratio tako iz bosne 350km dr¾eæi nogu na zadnjem fuzasteru.

Ne oseæam se ne¹to posebno prozvan. Ali mozes opusteno da me pozoves na fon ako mislis da sam ti nesto bitno preæutao. Mogao si uvek naravno.

Hohštapler

Pozdrav Veljo!  [hello]
Daleko od toga da sam ja TEBE lièno prozvao! Pod tim "biv¹i vlasnik" nisam imao tebe u vidu, jer taj motor ima 14 godina, a kod tebe je bio svega par godina ako se ne varam, pa se izvninjavam, trebao sam da upotrebim "neko od ranijih vlasnika", jer nisam ni bio siguran dal si ti to menjao, nit mi je to bitno...
I ja nikad nisam bio nerealan, svaki motor koji je vo¾en MORA da ima istoriju i padanja i svega, a sa tobom kad sam prièao, ti si bio i vi¹e nego iskren, sve si rekao kako je ¹ta je na motoru, i to je jedan od razloga za¹to sam od tebe uzeo motor, ¹to se toga tièe, za tebe samo reèi hvale.  [cheers]
A usput, motorom sam vi¹e nego prezadovoljan!  [thumb_up]

ps.
kako zdravlje? Nadam se da su te pro¹le muke sa leðima..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

velja

Hvala na pitanju. Mnogo bolje. Mislim da æe za jedno godinu dana biti samo ruzno seæanje. Kupio sam ovu teneru, jako mi vi¹e prija da sedim tako.

3-4 god je bio kod mene. Ta nalepnica sa moto skupa u Smederevu je prvi moto skup na koji sam i¹o a kupio sam ga jesen pre toga.

:)

Lazza

JA sam se danas zanimao i cajgere izlepio i sastavio, ostalo je da vidim rade li i da napravim drzace... Osecam da ce to tek biti zanimljivo :) Moracu u photoshopu da premerim sa slike sa neta kako izgledaju drzaci i da ih nekako magicno pricvrstim za cajgere iznutra :(
I may be dumb, but I'm not stupid.

Hohštapler

©to ne reèe ranije, pre sat vremena sam vratio cajger, probavao sam neke lampice koje sam uzeo, mogao sam ti ja premeriti to!  [prebicute]
Ako treba, mogu opet da ih skidam i sve, al me smara ¹to moram da skidam i vizir... [sutirakamen]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazza

Ja ne znam ni gde se kace, ako mozes samo uslikaj odozdo nekako da vidim gde se srafe
I may be dumb, but I'm not stupid.

Hohštapler

Evo. Slikao sam sad na brzinu mobilnim...
Kaèi se ispod gornjeg nosaèa kormana (kako se to struèno naziva? most? nemam pojma...)
Ako te interesuje u cajgeru kako izgleda i to, napi¹i ¹ta sve da ti slikam, pa æu sutra ujutru, sad veæ pada mrak a ja moram sad da vodim devojku na koncert Panonskog Govnara...  [veryangry]


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazza

Razumeo ! Hvala puno, pa znas kako, iinteresuje me kako izgleda iznutra ali nemoj da rasturas zbog mene sad samo da bi slikao :)
I may be dumb, but I'm not stupid.