Glavni meni

Honda cb500 goranvojska u kombinaciji sa zastavom poly

Započeo Lazza, 08 Mart, 2012, 16:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velja

Evo ti kako izgleda hedlight assembly. Tebi je bitan far da smestis zice. Takodje jako ti je bitno da svetli dobro i pravo inace ces nocu da giljas 70.

http://www.hondaoriginalparts.com/honda_motorcycle_parts_selection_pfk.php?block_01=13MY5R41&block_02=F__0100&block_03=1542

goranvojska

ima drzace na motoru su samo da usrafi far i spakuje zice.ostalo sve ima.osim satova.

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF

jebes far mozes bilo koji okrugli da nabudzis za smesne pare
a za cajgere ces vec morati da se otvoris svakako vise nego sto ih je taj genije od proslog vlasnika prodao

Lazza

pa prodao ih je za 100 jura, sad smislicemo nesto... ubedjen sam da ima u necijem podrumu to da skuplja prasinu.
I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF

optimizam :)

lepa osobina

ako ih nadjes u nekjom podrumu uzmi odmah jedne za skijasa jer i njemu fale a uzmi i jedne za horneta kojeg sam prodao drugaru
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,6082.0.html

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

goranvojska


Bori¹a

A da taj nije dao cajger od CBa za malo belog?
Cujem da je to popularno :D

prpa_zr

Citat: Borisa Motorisa poslato 08 Mart, 2012, 23:08
A da taj nije dao cajger od CBa za malo belog?
Cujem da je to popularno :D


a ja sam èuo ozbiljne prognoze da ima¹ otprilike vikend do banane ako ovako nastavi¹ ;D

Dutchman

ovde far od Free-ja onaj poshtarski sa korpom pasuje ko budali shamar , a cajgere imam ja neke po garazi cu slikam pa ako nekom odgovara , ja kupovao za moj i uvek nadjem lepshi tako da nisam ih nikad montirao a iskreno ne znam ni u kakvom su stanju ...

Lazza

Citat: Dutchman poslato 09 Mart, 2012, 12:16
ovde far od Free-ja onaj poshtarski sa korpom pasuje ko budali shamar , a cajgere imam ja neke po garazi cu slikam pa ako nekom odgovara , ja kupovao za moj i uvek nadjem lepshi tako da nisam ih nikad montirao a iskreno ne znam ni u kakvom su stanju ...

Ajde spasi me :) far imam
I may be dumb, but I'm not stupid.

FANTOM

Imam ja tablu od moje HONDE ...Pa ako ti treba takva veca tabla ko od FAP-a :)  dogovoricemo se nesto  ;) Evo ti i slika pa sad koliko se vide cahgeri nemam bolju  :)

Lazza

Hvala ti druze ali mislim da ne bi leglo kako valja, stavljam okrugli far...
I may be dumb, but I'm not stupid.

mali_zmaj

jin-jang

Lazza

Dosla od majstora, prede lepo, mora malo da se razgazi :)

Nisam imao sta da radim pa sam montirao originalni far malo prefarban ! Po meni mnogo lepsa varijanta





I may be dumb, but I'm not stupid.

velja

Odlicno. Samo ga jos podesi da svetli na drum a ne gore. Stvarno Ok izgleda.

Lazza

Citat: velja poslato 10 Mart, 2012, 16:39
Odlicno. Samo ga jos podesi da svetli na drum a ne gore. Stvarno Ok izgleda.

Cekam da padne mrak pa da podesim ;)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.