Glavni meni

Gifovi

Započeo AndreyRR, 04 Mart, 2012, 00:28

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Nadalina poslato 19 Februar, 2017, 03:08
Decom.

A o poucnosti kretena koji stoje pored nekog razlupanog auta ili usmrcenog pesaka i to sve snimaju umesto da se sklone ako vec nemaju znanje ili nameru da pomognu - zaista nrmam nameru da diskutujem...
Mislio sam na snimke udesa sa kamera iz kola ili video nadzora... Ti ¹to ih ti pominje¹ su isti k'o ovaj sa zmijom...

Nadalina

@Bojan

I panda i macka su ziva bica - kao i krava, kao i foka i samim tim bi trebalo da budu isto.

Medjutim, zahvaljujuci mnogim faktorima, istoriji, izgledu tih zivotinja, karakteristikama, nasoj percepciji i tako redom, mi smo dosli do toga da je okej pojesti stejk ali nije okej pojesti kucetinu jer je nas Dzeki divan... iako je, na primer, u Kini upravo taj dan kad se jede kucetina (a imaju i festival, sigurno si citao o protestima) bitan deo tradicije.

A sto se tice upravo pande i kucne macke - pande su vrsta u izumiranju, nazalost, i naravno da bi trebalo uciniti sve moguce po tom pitanju da se to resi.

Mozemo mi ovako do prekosutra - razumem ja tebe ali ne znaci da se moramo, i hocemo, sloziti. [cheers]
Odo' da pijem kafu.
Dzukela u podznaku

Lazic

Pije¹ kafu u pola 3... :o ;D

Nadalina

Hahahaha! Aha - i spavam do 2! ;D
Dzukela u podznaku

Kostić

uzgojena domaæa ¾ivotinja. ¾ivotinja iz prirode. nisu li ljudi dovodili prirodne divljake iz afrike da budu robovi - uzgojene domaæe ¾ivotinje za eksploataciju? sad imaju problem. imaju pola divlje pola pitomo i uzgojeno, pa ih to jebe za sve pare. sve ¾ivotinje su prirodne. èoek ih privodi sebi i oblikuje po svom, jer je èoek 'ljubitelj' ¾ivotinje. al svaka je divlja kad ¹izne. pas kao èoekov najbolji prijatelj, ujede bez pardona nepoznatu osobu. moral je izmislio èoek da sakrije svoje feti¹e. tj prirodno stanje. poreðenje vrednosti uzgojenih i divljih ¾ivotinja je sme¹no i pristrasno

Kostić

e, a i ova tvrdnja, da æe kinezi da pojedu nas, jer su pojeli svoju faunu je do jaja trip. mislim, to mo¾e da se desi samu u SF prièi, al opet je dobra fora. za¹to bi se bavili uzgajanjem faune, kad im je lak¹e da pojedu ljude. mada, u poslednjih ikslion godina, kolko ti kinezi postoje, jo¹ im nije palo na pamet. inaèe, na planeti ima toliko hrane, za bar deset èoeèanstava. ja sam imo hrèka, malog zlatnog sirijca. bio je pametan ko èoek, gnjavio me noæu po jastuku i pravio pizdarije po sobi, nije imo kavez. da me ostave samog na golem betonu bez flore i faune, ja ga ne bi pojeo i umro bi od gladi. al to je bio moj hrèak, za tuð me zabole, njega bi pojeo pa bi ga i posolio i lepo ispeko. koga boli kurac, ¹to kinezi jedu pse i maèke? koga boli kurac, ¹to na¹ juga napravi srneæi gula¹, pa svi cokæu i li¾u prste?

mali_zmaj

Kad smo kod Indije,inace zemlja koja je najveci izvoznik koze,kravlje,eto toliko...,ni ja nisam vjerovao dok nisam gledao emisiju dal na discaveriju,ili animal planetu ili nesto....,i ubijanje svetih krava im je u porastu,i ima drustvo koje ih pokusava spasiti,a jos zagadjenja koja su nus proizvod hemijske industrije koja je vezana uz proizvodnji i obradu koze uuuuu.....
jin-jang

bigbad86

Pa Indija je sekularna drzava a krave su svete samo Hindusima, a tamo ima i pun Q Muslimana i Hriscana

PECA BMW

Citat: mali_zmaj poslato 19 Februar, 2017, 16:47
Kad smo kod Indije,inace zemlja koja je najveci izvoznik koze,kravlje,eto toliko...,ni ja nisam vjerovao dok nisam gledao emisiju dal na discaveriju,ili animal planetu ili nesto....,i ubijanje svetih krava im je u porastu,i ima drustvo koje ih pokusava spasiti,a jos zagadjenja koja su nus proizvod hemijske industrije koja je vezana uz proizvodnji i obradu koze uuuuu.....

Indija je jedina zemlja koju cu ja da zaobidjem u svom zivotu ...

http://www.planetcustodian.com/2015/10/19/8134/over-50-scary-images-depicting-filth-of-varanasi-and-river-ganges-that-went-viral-in-china.html

http://theplanetd.com/india-is-filthy/

http://calloftravel.com/india-is-spectacularly-dirty/

Prvi link nije za one grozljive , Ali bas izbegavajte ako nemate tvrd stomak ! !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

Samo sto u toj indiji mozes da vidis mnogo vise od te prljavstine. Ovi su se koncentrisali samo na to. Bio tamo, i ici cu opet prvom prilikom.

http://www.monster.in.rs/india.html
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

Pa ja bi recimo volio da posjetim Gou,kazu da je to najljepsi dio Indije,pjescane plaze,palme itd..,tu su katolici vecina...,bivsi zet mi je iz Goe....
jin-jang

monsterbnt

Na zalost nisam stigao do tamo. Obisao sam sve od himalaja do delhija, i to sam jedva stigao za mesec i po. Sever je prava indija, goa je mnogo zapadizovana.
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

Ja si jednostavno ne mogu priustit neko dugacko putovanje..,mada bih volio..,a i kad bih nasao pare,nemam pojma kako bih nasao vremena,i organizovao nekako pomoc zeni sa klincima..,posebno starijim sinom...,ebiga..,ovako max do desetak dana,mogu odvojiti!! I to planiram putovati po Balkanu,ima mnogo jos stvari koje nisam ovdje vidjeo,a zelio bih!!
jin-jang

PECA BMW

Citat: mali_zmaj poslato 19 Februar, 2017, 20:54
ima mnogo jos stvari koje nisam ovdje vidjeo,a zelio bih!!

nisi video majmuna i zirafu u Jagodinu :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

nemoj da zaboravis nilskog konja, mada njega mozes samo ako prodjes obezbedjenje :P

ikomline

da sam ja npr. ljudo¾der i da sam gladan...

hm ba¹ me briga ¹to vas vole mama i tata ,devojka, ¾ena ili deèko....
vi ste za mene obrok koji mi garantuje dalji ¾ivot i opstanak...

i ba¹ me briga dal  ste niski ili visoki, obrazovani i umiljati...
kad vas skuvam u kazanu sa krompirom ukusni ste...

i nije ni obrazovanje bitno,niti dobar motor i auto,niti pare...
jel glad i opstanak vrste ne poznaju granice....

a kad hrane tj lljudi ima u izobilju onda mogu i da biram
e danas æu ovog mr¹avka ,ali mora du¾e da se kuva...

ovako bi razmi¹ljao da sam ljudo¾der i da sam gladan
ali nisam ljudo¾der
¾ivotinje ne razmi¹ljaju one se hrane kad su gladne

bucko

Citat: PECA BMW poslato 19 Februar, 2017, 21:37
Citat: mali_zmaj poslato 19 Februar, 2017, 20:54
ima mnogo jos stvari koje nisam ovdje vidjeo,a zelio bih!!

nisi video majmuna i zirafu u Jagodinu :D
Bio tv prilog o utiscima iz zoo vrta i kaze zadovoljna posetiteljka :
Da nije Palme moje dete nikada ne bi videlo majmuna!
Pi¹.

UFF


Bojan

Citat: kosta66 poslato 19 Februar, 2017, 09:11
e, a i ova tvrdnja, da æe kinezi da pojedu nas, jer su pojeli svoju faunu je do jaja trip. mislim, to mo¾e da se desi samu u SF prièi, al opet je dobra fora. za¹to bi se bavili uzgajanjem faune, kad im je lak¹e da pojedu ljude. mada, u poslednjih ikslion godina, kolko ti kinezi postoje, jo¹ im nije palo na pamet. inaèe, na planeti ima toliko hrane, za bar deset èoeèanstava. ja sam imo hrèka, malog zlatnog sirijca. bio je pametan ko èoek, gnjavio me noæu po jastuku i pravio pizdarije po sobi, nije imo kavez. da me ostave samog na golem betonu bez flore i faune, ja ga ne bi pojeo i umro bi od gladi. al to je bio moj hrèak, za tuð me zabole, njega bi pojeo pa bi ga i posolio i lepo ispeko. koga boli kurac, ¹to kinezi jedu pse i maèke? koga boli kurac, ¹to na¹ juga napravi srneæi gula¹, pa svi cokæu i li¾u prste?
Pa ako cak nije ni tacna teorija da nas ima previse na kugli evidentno je da je hrane (prirodne) sve manje. Problem sa Kineskim morem nije samo strateski nego i problem sa pravima za izlovljavljanje odredjenih kolicina ribe, racica, trave i svega ostalog sto jedu azijati (a jedu sve).
Kosta vise stanovnika je gladno nego sito. Lupas
Hrcka bi odmah maknula @balkan girl (tako se izjasnila)
Kad bi Juga placao ulov srndaca u eurima kako bi trebalo malo bi ih coktalo i lizalo prste.
Naravno da nema ne prirodnih zivotinja, ja sam pricao o kako bih rekao o zemaljskoj vrednost, prirodnoj vrednosti.

Ali ja napustam ovu problematiku u temi gifovi.
Vidi kako lepo setkaju ovi prasici

UFF

Citat: PECA BMW poslato 19 Februar, 2017, 20:12
Citat: mali_zmaj poslato 19 Februar, 2017, 16:47
Kad smo kod Indije,inace zemlja koja je najveci izvoznik koze,kravlje,eto toliko...,ni ja nisam vjerovao dok nisam gledao emisiju dal na discaveriju,ili animal planetu ili nesto....,i ubijanje svetih krava im je u porastu,i ima drustvo koje ih pokusava spasiti,a jos zagadjenja koja su nus proizvod hemijske industrije koja je vezana uz proizvodnji i obradu koze uuuuu.....

Indija je jedina zemlja koju cu ja da zaobidjem u svom zivotu ...

http://www.planetcustodian.com/2015/10/19/8134/over-50-scary-images-depicting-filth-of-varanasi-and-river-ganges-that-went-viral-in-china.html

http://theplanetd.com/india-is-filthy/

http://calloftravel.com/india-is-spectacularly-dirty/

Prvi link nije za one grozljive , Ali bas izbegavajte ako nemate tvrd stomak ! !

slazem se

nemam nikakvu zelju da je/ih vidim uzivo