Glavni meni

Rucni satovi

Započeo Kanarinac, 02 Mart, 2012, 19:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Postavis sliku sata to je ok. Sat je lep iako ga ja ne bi nosio. A onda pocnes da kenjas o tome kako ne znas da li da kupis onaj od 16.000 jer ti je mnogo jeftin i tu pocnu da isplivavaju svi tvoji kompleksi. Kemisare, kajle, skupe ribe skupa kola. Kao da si sve to steko samo da bi drugima pokazivao. Zar si ovde bio toliki golja i niko da je to jedini nacin da se dokazes?

Radi sta hoces ali radi zbog sebe a ne da bi trljao nos drugima.

Smrt SVIMA!!!!

bucko

Citat: SSZGO poslato 01 Oktobar, 2016, 10:12


ja sve uzimam kao investiciju i mislim da zlatu ni satovima nece ici cena dole vise od 10 posto....


Nemoj kupovati nakit,precenjen je nego investiciono zlato koje se kotira na berzi i ona mu odredjuje cenu

Bori¹a


stilgar

Bojim se da ce on u starosti da se pita gde mi je bila mladost. Ima jos jedan lik u Dubaiu al je umesto porsea aston martina I mecke uzeo tri stana u BGu kaze cuo je jevreje kazu samo je renta dostojna coveka.

MIGE

nije u pitanju zavist i ljubomora...hvala Bogu pa da neko i moze sebi da priusti sat skupocen..ali...druze,nemas stila...a stil se ne gradi pod stare dane..a ako zelis vec da ga izgradis,gradi na pravi nacin a ne da lepis lepkom nebo aston martina...

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 01 Oktobar, 2016, 10:12
u temi rucni satovi

postavim sliku sata.
najobicnija slika sat na ruci.

i dodju mi ljaljani da mi komentarisu
kako bih trebao da izbegavam zatvor jer brijem ruke

wtf?

sa kompleksasima samo bahato

izgleda mnogim srbima smetaju moje dlake ONLINE
i
ili im mozda smeta sto na sebim nosim vecu vrednost od njihovog stana. stagod...

evo ovom pajseru iznad smeta i los kvalitet riba u mojem drustvu. znam da setam samo skrndelje ali jbga ja za bolje i nisam... a ako kojim retkim slucajem riba i bude ok vizuelno onda je verovatno  losa majka i domacica...

ja sve uzimam kao investiciju i mislim da zlatu ni satovima nece ici cena dole vise od 10 posto....



Sedeo sam sinoæ sa nekim ko se bavi tim poslom i potvrdio je upravo to. Satovi od 10 do 30 hiljada evra, i vi¹e, ako zna¹ ¹ta kupuje¹, jo¹ ako je sa raèunom, potvrdom porekla i sl, mo¾e da se desi da im cena i poraste, a dosta brzo se pretvore u ke¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

 U jbt daj da pustam dlake da ne najebem ako zavrsim u Mardelju..Covek okaci sat da se pokaze,pohvali sta god a vi komentarisete dlake i nokte...cccc..maliciozno nema sta. A apropo trosenja njegove pare njegova stvar. Idite vi preko pa zaradite za lokale koje cete rentati.. Sad se vi brinete sta ce on kad ostari...hahaha 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

DebeliZmaj

hm... ponekad se pitam dal je stvarno istinito ono da je vecina ljudi zapravo glupa ko kurac,
al bash ono glupa, znachi komunalac glupa ...
covek je u poslu gde je forma bitnija od sustine, klijentela koja ce da ga placa par stotna eura
za privatnu sesiju treniniga je takva da ima para i voli to i da pokaze i on ako misli da uspe u
tome svetu, tamo kod arapa takvih, mora da makar simulira njihovo ponasanje, tako da je ta
kupovina sata, tog ili nekog od 16.000 investicija ... jednostavno ... kao i kola koja kupuje, cak
i one shabanke patike sto je pokazivao, poshaljem ja sliku ortaku koji zivi u majamiju, radi slicno
ko zzgo .. i kaze o pa da... morash da se blend-in ... ako mislis da ti bogati lokalci placaju preplacene
cene morash da simulirash njih ``ukus`` .. iako se u srbiji grozio satova, tamo je isto morao da
kupi neki tako preskup sat da bi se uklopio u okruzenje ...

... druga je tema dal se bahati ovde ... i ako se bahati, moze mu se ... jel zaradio ? verovatno jeste
dakle njegovo je ... nek spaljuje lovu ako hocem, sta smeta vam slika toga na forumu ... log off
dugme i to je to ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

sszgo na forumu kao vucic u srbiji...
svi ga pljuju i vredjaju a svi potajno zele jedan dan da zive kao on [yahoo]

DebeliZmaj

:D ... ona varijanta seru mu preko foruma a on sedi negde u suncem objasnanom
dubai il gde vec, pijucka sveze cedjenu pomorandzu i bash ga zabole za njihovo
baljezgarenje ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

TEEfqd

#430
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Oktobar, 2016, 15:36
hm... ponekad se pitam dal je stvarno istinito ono da je vecina ljudi zapravo glupa ko kurac,
al bash ono glupa, znachi komunalac glupa ...
covek je u poslu gde je forma bitnija od sustine, klijentela koja ce da ga placa par stotna eura
za privatnu sesiju treniniga je takva da ima para i voli to i da pokaze i on ako misli da uspe u
tome svetu, tamo kod arapa takvih, mora da makar simulira njihovo ponasanje, tako da je ta
kupovina sata, tog ili nekog od 16.000 investicija ... jednostavno ... kao i kola koja kupuje, cak
i one shabanke patike sto je pokazivao, poshaljem ja sliku ortaku koji zivi u majamiju, radi slicno
ko zzgo .. i kaze o pa da... morash da se blend-in ... ako mislis da ti bogati lokalci placaju preplacene
cene morash da simulirash njih ``ukus`` .. iako se u srbiji grozio satova, tamo je isto morao da
kupi neki tako preskup sat da bi se uklopio u okruzenje ...

... druga je tema dal se bahati ovde ... i ako se bahati, moze mu se ... jel zaradio ? verovatno jeste
dakle njegovo je ... nek spaljuje lovu ako hocem, sta smeta vam slika toga na forumu ... log off
dugme i to je to ..


mozes da zivis zivot kakav god izaberes, samo ako si voljan da platis cenu. vidis kako je zsgo napravio transformaciju
od `to je za debile` do `to je moj nacin zivota`. prilagodis se koristis svoje znanje i profitiras, ako ti je profit cilj kao sto je njemu.
naucio je i svaka mu cast i niko mu ne oduzima to sto je uradio sa svojim zivotom.  s druge strane sve to ne menja cinjenicu da je pederski depilirati se. poz

Bori¹a

kaze da brije, ne da depilira :D

TEEfqd

uzas jebeni hahahahah. a vidi evo i milosa u ovoj temi, cao mali :*

Glava Dole


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: redshadow poslato 01 Oktobar, 2016, 16:33
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Oktobar, 2016, 15:36
hm... ponekad se pitam dal je stvarno istinito ono da je vecina ljudi zapravo glupa ko kurac,
al bash ono glupa, znachi komunalac glupa ...
covek je u poslu gde je forma bitnija od sustine, klijentela koja ce da ga placa par stotna eura
za privatnu sesiju treniniga je takva da ima para i voli to i da pokaze i on ako misli da uspe u
tome svetu, tamo kod arapa takvih, mora da makar simulira njihovo ponasanje, tako da je ta
kupovina sata, tog ili nekog od 16.000 investicija ... jednostavno ... kao i kola koja kupuje, cak
i one shabanke patike sto je pokazivao, poshaljem ja sliku ortaku koji zivi u majamiju, radi slicno
ko zzgo .. i kaze o pa da... morash da se blend-in ... ako mislis da ti bogati lokalci placaju preplacene
cene morash da simulirash njih ``ukus`` .. iako se u srbiji grozio satova, tamo je isto morao da
kupi neki tako preskup sat da bi se uklopio u okruzenje ...

... druga je tema dal se bahati ovde ... i ako se bahati, moze mu se ... jel zaradio ? verovatno jeste
dakle njegovo je ... nek spaljuje lovu ako hocem, sta smeta vam slika toga na forumu ... log off
dugme i to je to ..


mozes da zivis zivot kakav god izaberes, samo ako si voljan da platis cenu. vidis kako je zsgo napravio transformaciju
od `to je za debile` do `to je moj nacin zivota`. prilagodis se koristis svoje znanje i profitiras, ako ti je profit cilj kao sto je njemu.
naucio je i svaka mu cast i niko mu ne oduzima to sto je uradio sa svojim zivotom.  s druge strane sve to ne menja cinjenicu da je pederski depilirati se. poz
ako nesto sto je "samo za debile" prelepis etiketu "moj nacin zivota" to ne menja sustinu.....ako govno umotas u omot od milke to ga ne cini cokoladom.....da je on kupio sat da zna oliko je sati i da ne zakasni to je ok...cak i da je preskup...er tacan sat je skup sat....da je kupio aston martina zato sto uziva u voznji i to je ok....da kupuje zlato da bi trgovao na berzi i to razumem.....ne razumem zelju da tme nacni sebi status....da ucini da bude postovan...misleci da mu ljudi zavide a ne preziru ga.....
svi mi menjamo prioritete i misljenja...ali je ocekivano da sa godina radimo upgrade.....osim zmaja....on pokusava da se uploaduje u mrezu ali nema dovoljno veliki hard,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Oktobar, 2016, 17:54
Citat: redshadow poslato 01 Oktobar, 2016, 16:33
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Oktobar, 2016, 15:36
hm... ponekad se pitam dal je stvarno istinito ono da je vecina ljudi zapravo glupa ko kurac,
al bash ono glupa, znachi komunalac glupa ...
covek je u poslu gde je forma bitnija od sustine, klijentela koja ce da ga placa par stotna eura
za privatnu sesiju treniniga je takva da ima para i voli to i da pokaze i on ako misli da uspe u
tome svetu, tamo kod arapa takvih, mora da makar simulira njihovo ponasanje, tako da je ta
kupovina sata, tog ili nekog od 16.000 investicija ... jednostavno ... kao i kola koja kupuje, cak
i one shabanke patike sto je pokazivao, poshaljem ja sliku ortaku koji zivi u majamiju, radi slicno
ko zzgo .. i kaze o pa da... morash da se blend-in ... ako mislis da ti bogati lokalci placaju preplacene
cene morash da simulirash njih ``ukus`` .. iako se u srbiji grozio satova, tamo je isto morao da
kupi neki tako preskup sat da bi se uklopio u okruzenje ...

... druga je tema dal se bahati ovde ... i ako se bahati, moze mu se ... jel zaradio ? verovatno jeste
dakle njegovo je ... nek spaljuje lovu ako hocem, sta smeta vam slika toga na forumu ... log off
dugme i to je to ..


mozes da zivis zivot kakav god izaberes, samo ako si voljan da platis cenu. vidis kako je zsgo napravio transformaciju
od `to je za debile` do `to je moj nacin zivota`. prilagodis se koristis svoje znanje i profitiras, ako ti je profit cilj kao sto je njemu.
naucio je i svaka mu cast i niko mu ne oduzima to sto je uradio sa svojim zivotom.  s druge strane sve to ne menja cinjenicu da je pederski depilirati se. poz
ako nesto sto je "samo za debile" prelepis etiketu "moj nacin zivota" to ne menja sustinu.....ako govno umotas u omot od milke to ga ne cini cokoladom.....da je on kupio sat da zna oliko je sati i da ne zakasni to je ok...cak i da je preskup...er tacan sat je skup sat....da je kupio aston martina zato sto uziva u voznji i to je ok....da kupuje zlato da bi trgovao na berzi i to razumem.....ne razumem zelju da tme nacni sebi status....da ucini da bude postovan...misleci da mu ljudi zavide a ne preziru ga.....
svi mi menjamo prioritete i misljenja...ali je ocekivano da sa godina radimo upgrade.....osim zmaja....on pokusava da se uploaduje u mrezu ali nema dovoljno veliki hard,,,,

pa revolucijo momak ocigledno ima rezultate na bankovnom racunu time sto promovise sebe sa skupim stvarima, takva mu je bransa i takvi ljudi dolaze, a i realno ubo je lokaciju. sve mora da bude naj naj po monetarnim standardima, time se vodi i tako mu ide. sad sve zavisi kako ti iz svog nekog ugla definises uspeh. recimo iz mog nekog ugla mozes da budes milioner ali ako si pusac ili imas neki porok koji te tiranise nisi za mene uspesan.
takodje te ne definisem kao uspesnog ako jurcas po ovom svetu i besomucno guras u novcanik i sef neka sranja vise nego sto guras znanje u svoju vugla.

Bojan

Citat: SSZGO poslato 01 Oktobar, 2016, 05:54
[quote author=Bojan

Pa druze, ako odes tako depiliran bice ti guzica vise rascepljena nego toj do tebe sto se grci na lezaljci ne bi li bila dobra riba.
I ne, ne znam to iz vlastitog iskustva. (cuo sam od zajebanih)


ja mislim da i pored mojih obrijanih ruku
ne depiliranih. obrijanih
da mi zavrsimo u zatvoru
ti bi bio moja kucka
i ne samo ti...




[/quote]

Drugom a ni kolegom ne mogu da te zovem, a da te prozivam imenima kao i ostali necu. Ja te nisam ni vredao ni prozivao nego sam se samo cudio kako muskarac moze da se depilira po rukama. Tvoj komentar o zatvorskoj kucki samo pokazuje tvoje sklonosti i generalno pojasnjava depiliranje, jebi ga niko nije savrsen.
I jedan mali savet za tebe, nemoj vredjati ili pretiti ljudima koje ne znas. To se obicno lose zavrsi.
Pozdrav

Lazic


Bori¹a


DebeliZmaj

eto svima dokaz da mogu se napushavaju i bez mene ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell