Glavni meni

Rucni satovi

Započeo Kanarinac, 02 Mart, 2012, 19:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Koji g shock..? Pro trek ili pAth finder?
Cave ab homine unius libri

Kanarinac


MILJAN

aha....regular---
Cave ab homine unius libri

Kanarinac

Pa da. Mogu da uzmem i sa alti metrom i tim dodatcima, ali realno nikada to necu koristiti. Bitnije mi je da je izdrziljiv i da mi je lep :)
http://www.gshock.com/watches/?id=A4C5E947-818F-45EC-B46F-7687AFAC5468&pline=6F3120BC-F20B-469A-A4CD-B2DC9943F085'
I ovaj je kul

MILJAN

taj je simpatièan...lep¹i od prethodnog po meni....
Cave ab homine unius libri

Kanarinac

Pa i meni je bio zanimljiviji kada sam ga video. Ali moram da vidim oba uzivo da se odlucim. Sve ostalo sto sam video u radnji mi je nikakvo.

SrpskiDzedaj011

Citat: Kanarinac poslato 04 Mart, 2012, 00:44
Pa da. Mogu da uzmem i sa alti metrom i tim dodatcima, ali realno nikada to necu koristiti. Bitnije mi je da je izdrziljiv i da mi je lep :)
http://www.gshock.com/watches/?id=A4C5E947-818F-45EC-B46F-7687AFAC5468&pline=6F3120BC-F20B-469A-A4CD-B2DC9943F085'
I ovaj je kul
Одличан!  [thumb_up]
I have to return some video tapes....

Jocika


nirpo

ja imam ovaj Festinin model i jako sam zadovoljan, cak je i prilikom proklizavanja sa motora on bio pri dodiru sa asfaltom i zuljao malo beton ali nakon sto sam ga ispolirao bio je kao nov, sve u svemu jednostavan, lep i kvalitetan model i dobija se i kozna narukvica :)
Nije bitno ko ce brze nego ko ce duze!!!

SrpskiDzedaj011

Такође апсолутно задовољан са марком "Festina".... Већ пар година, поред "Casio G-shock series" поседујем овај модел марке "Festina" уз који исто иде и кожна наруквица....
http://www.jewelrama.com/media/catalog/product/cache/14/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/f/1/f16386-4.jpg
I have to return some video tapes....

UFF

rucni sat....
praistorija
sto miljan rece ako nije nadrkan sa dodatnim funkcijama onda jedino sluzi kao modni detalj
festina - za izfeminizirane muskarce  [rofl]

nirpo

 Pa i jesam pre par godina uzeo ovaj sat i sluzi osnovnoj svrsi, a sto kaze UFF , praistorija :D ako nista drugo ide mi uz motor :P
Nije bitno ko ce brze nego ko ce duze!!!

goranvojska

od kad imam mob sat ne nosim niti ista od detalja tipa prsten lanac itd.

Tihi_ZR

Jedan covek mi je jednom rekao da prvo sto primecuje na coveku koga prvi put vidi jesu kakve cipele nosi i kakav sat nosi i da li ga nosi uopste. Mislim da rucni sat dosta utice na to da covek izgleda ozbiljnije, i u mom slucaju starije.

Kanarinac

Rucni sat nikad ne moze da bude praistorija. Aj sad misljenja su razlicita. Ali meni stvarno ne treba da na satu imam na kojoj sam nadmorskoj visini, da mi kaze da li ce padati kisa, da mi meri puls i to. Za takve neke gluposti imam telefon :D
Ja se nadam da ce im sutra stici ova dva modela g shock pa cu da odem da vidim i uzmem :)
A za par meseci gledam neki malcice elegantniji :)

Gašpar

Sat nikako ne mo¾e biti praistorija i demode. Ako ste ikada obratili pa¾nju, videli ste da sat nosim èak i na trenerku. Desi se èak i da izvuèem telefon da pogledam koliko ima sati, tako da sat ne koristim iskljuèivo kao sat, vi¹e kao modni detalj. Ali obavezni modni detalj  :)

easy

casio digitronac 4 life bitchez



ЯЭВОЛУТИОН

ne nosim sat vec 20 godina....ali ako mi neko ponudi onaj prvi digitronac sa crnom staklom i sto moras da pritisnes dugme da bi video koliko je sati...kad gledas na sat trosi baterije kao lud....jel zna neko koji je model u pitanju....komplet crno staklo i sija crveno ili zeleno kad stisnmes dugme....nije lcd ekran.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Tihi_ZR

Citat: revolution poslato 04 Mart, 2012, 15:32
ne nosim sat vec 20 godina....ali ako mi neko ponudi onaj prvi digitronac sa crnom staklom i sto moras da pritisnes dugme da bi video koliko je sati...kad gledas na sat trosi baterije kao lud....jel zna neko koji je model u pitanju....komplet crno staklo i sija crveno ili zeleno kad stisnmes dugme....nije lcd ekran.
Moj drugar ima takav Q&Q mislim, malo je noviji

UFF

A o vi gey wanna be sto ga nose kao modni detalj jel imaju i ogrlice kao modni detalj takodje?
dodate jos koju narukvicu i mindjusu, tetovazu iznad dupeta, pocupate obrve i onda ste u full-u  [rofl]