Glavni meni

Mk SPID

Započeo MAGNUM, 24 Februar, 2012, 00:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MAGNUM

Pocetkom leta 2005 godine,razocaran dugogodisnjom situacijom i neorganizovanoscu na polju druzenja i motociklizma u Beogradu,iskusni motociklista Peca sa grupom entuzijasta i ljubitelja motora i motociklizma uopste osniva MK SPID.Ljudima koji su osnovali klub nije cilj novac i profit,vec da Beograd i Srbija dobiju ono sto zasluzuju.
Moto klub,sem sto okuplja vozace svih vrsta motora i ljubitelja istih,bavi se i edukacijom clanova o bezbednosti pri voznji i ukljucenju u saobracaj.Pruza pomoc i informacije na putu,informacije o popustima koje im clanstvo omogucava pri kupovini opreme,rezervnih delova i prilikom odrzavanja i servisiranja motocikala.Moto klub takodje ima za cilj unapredjivanje motociklizma i motosporta kod nas i jacanje i ucvrscivanje drugarskih i medjuljudskih odnosa uopste.

www.mkspid.tk


Mk S P I D

Gavrolini

poznavao sam Pecu , bio je jedan od najboljih drugova mog na zalost takodje pokojnog brata Batane....Takvu energiju i ludorije su samo oni znali da naprave.

Kengur

Mislim da nikada necu zaboraviti to vece kod usca... :( Ta scena mi je pred ocima i dan danas...

Pozdrav za klub.

sasafilipovic

Naziv vam je super, ali kako bre æirilicom... Ne ide jedno sa drugim.
"СПИД" nije isto ¹to i "SPEED"

MAGNUM

Pa sad kako se uzme,æirilica mora pa kome ¹ta znaèi neka znaèi.A da ne znaèi isto si u pravu.To me pitao i pandur,rekao sam mu da ja znam ¹ta znaèi a on nek misli...
Mk S P I D

MAGNUM

Mk S P I D

torlak




Pozdrav od èlanova motokluba Lo¾aèi Miniæevo (facebook profil)!