Glavni meni

da covek ne poveruje na sta je sve crkva spremna

Započeo Gavrolini, 23 Februar, 2012, 01:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bucko

Naprotiv
Upravo neobjasnjiva vracanja u zivot pripisuju visoj sili
U samoj seriji opisuju slucajeve gde su pacijenti imali sve reference da otputuju a oni se cudesno oporave,vaskrsnu im pred ocima i brzo odu kuci
Ovo pricaju hirurzi,akademski gradjani,profesori i docenti medicinskog fakulteta a ne neki sarlatani

CBRR1

Koja je razlika izmedju Boga i hirurga?

Bog ne glumi hirurga...


P.S Bar kod nas, jer su u deficitu totalnom pa im se moze..

Lazic

Citat: slave74 poslato 13 Mart, 2018, 10:26
Citat: mareskin poslato 13 Mart, 2018, 10:06
Citat: bucko poslato 12 Mart, 2018, 21:20
Svi hirurzi sa urgentnog sa visedecenijskim iskustvom kazu da postoji Bog i njegova volja

Trenutno je aktuelna serija San urgentne noci pa se mozete licno uveriti

Jeste lak¹e reæi da je Bo¾ija volja, nego gre¹ka lekara ;)


Kada se pacijent izvuce iz teskog stanja, lekari to pripisuju sebi .
Kada pacijent premine ,kazu bozja volja.


Pro¹le godine 3 dana spa¹avao neki win2008 server, preko rdp konekcije, u Sudanu jeb'o te, jer admin zasrao, kad sam ga oporavio ka¾e on, proradio je zahvaljajuæi dragom bogu... :o [facepalm] Samo sam mu rekao, hvala na komplimentu... 30 godina uèenja, alah sutra malo...

A vidi ove miroljubive vernike ¹to lupaju minuse k'o sns botovi... :o  [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]

Verovatno zami¹ljaju Nimèeviæa na lomaèi...

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 13 Mart, 2018, 20:45
Citat: slave74 poslato 13 Mart, 2018, 10:26
Citat: mareskin poslato 13 Mart, 2018, 10:06
Citat: bucko poslato 12 Mart, 2018, 21:20
Svi hirurzi sa urgentnog sa visedecenijskim iskustvom kazu da postoji Bog i njegova volja

Trenutno je aktuelna serija San urgentne noci pa se mozete licno uveriti

Jeste lak¹e reæi da je Bo¾ija volja, nego gre¹ka lekara ;)


Kada se pacijent izvuce iz teskog stanja, lekari to pripisuju sebi .
Kada pacijent premine ,kazu bozja volja.


Pro¹le godine 3 dana spa¹avao neki win2008 server, preko rdp konekcije, u Sudanu jeb'o te, jer admin zasrao, kad sam ga oporavio ka¾e on, proradio je zahvaljajuæi dragom bogu... :o [facepalm] Samo sam mu rekao, hvala na komplimentu... 30 godina uèenja, alah sutra malo...

A vidi ove miroljubive vernike ¹to lupaju minuse k'o sns botovi... :o  [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]

Verovatno zami¹ljaju Nimèeviæa na lomaèi...


Mozda se on molio Alahu da ti to popravis... [rofl] [rofl] [rofl] :-*

mali_zmaj

Lazic,Alah nema razlike!!  Tj, ima sta Lazic sjebe Alah ne popravi!!  ;)
jin-jang

Lazic

@Busolovac:
Verujem da jeste... Ako alah postoji verujem da mu je poslao mene da to sredim... Al' da izignori¹e decenije iskustva i pripi¹e imaginarnom biæu, da ga jebem ba¹... :D


@Zmaj:
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Ne znam zasto mi je, posle procitane Laziceve price ova slika u glavi [panic] [panic] [panic].



"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

CBRR1


Ivicat

Sta zelis da kazes sa ovom tvojom srceparajucom porukom? Nevernici su humani i brinu za decu a drugi ne? Patetiku ostavi za neko drugo mesto.
Kada vec prozivas druge, sta si ti uradio da pomognes toj ili nekoj drugoj deci? Pomazes li nekoga kome je potrebna pomoc? Volontiras negde? Doniras li novac, stvari, hranu? Ili si od onih gugl ratnika koji u nedostatku argumenata jedino sto zna je da vredja i ponavlja mantre sa ateistickih foruma.

Lazic

Sad ti ma¹i¹ poentu... Jeste u pravu busolovac da malo mraèi, ali za¹to bog dozvoljava da umiru mala deca...? Na bilo koji naèin...

Biker-Boy

Ne samo sto dozvoljava da umiru, vec je stvorio gomilu raznih odvratnih bolesti pomocu kojih ih ubija, ali polako, da sto vise pate,
a kad mu je to dosadilo, onda se dosetio brilijantne ideje, stvorio je razna oboljenja, deformacije i poremecaje s kojima ce deca moci da zive, ali u velikoj agoniji i mukama... bravo boze, giv mi fajv....
I feel the need..... the need for speed !!!

clutch&brake

Brate da li si sada tako lupio i ostao ziv? 90% koje postoje su posledica covecanst a a ne boga. Od sintetickih bolesti,do raznoraznih bombardovanja,zagadjenja reka,prirode i lazicevog kosmosa. Deca se masovno bolesna rdjaju jer je zivot sadasnjih mladih roditelja katastorfalan. Radja se posle 30te,nose se kratki sofcevi na -20c,pije se kao da ce tata da bude a ne mama,mrlja ko zna sta po nosu itd itd. Jedemo hranu koja je sve samo hrana nije. Pijes ko zna kakvu vodu. I na kraju je bog kriv???? Nije brate,mi smo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

Citat: clutch&brake poslato 13 Mart, 2018, 22:10
Brate da li si sada tako lupio i ostao ziv? 90% koje postoje su posledica covecanst a a ne boga. Od sintetickih bolesti,do raznoraznih bombardovanja,zagadjenja reka,prirode i lazicevog kosmosa. Deca se masovno bolesna rdjaju jer je zivot sadasnjih mladih roditelja katastorfalan. Radja se posle 30te,nose se kratki sofcevi na -20c,pije se kao da ce tata da bude a ne mama,mrlja ko zna sta po nosu itd itd. Jedemo hranu koja je sve samo hrana nije. Pijes ko zna kakvu vodu. I na kraju je bog kriv???? Nije brate,mi smo


TACKA!

Biker-Boy

 [rofl] [rofl] [rofl]
Cek cek, dobro, znaci pre recimo 1000 godina, kad nije bilo nikakve industrije, ni zagadjenja ni bombi ni bombardovanja itd.. znaci onda kao nije bilo bolesti? ljudi su umirali samo od smeha ili od koplja?
pa ne mogu da verujem, s vama covek nemos' ozbiljno popricat....   [neampojma]
I feel the need..... the need for speed !!!

clutch&brake

Ajde posto si toliko pametan,da te pitam. Da li znas zasto postoji vetar?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Boban_m

Citat: Biker-Boy poslato 13 Mart, 2018, 22:28
[rofl] [rofl] [rofl]
Cek cek, dobro, znaci pre recimo 1000 godina, kad nije bilo nikakve industrije, ni zagadjenja ni bombi ni bombardovanja itd.. znaci onda kao nije bilo bolesti? ljudi su umirali samo od smeha ili od koplja?
pa ne mogu da verujem, s vama covek nemos' ozbiljno popricat....   [neampojma]
Dobar si decko ali ulazis na klizav teren. Kako ti ovo izgleda: hiljadama godina ljudi, od kojih je puno njih koji znaju mnogo vise i od tebe i od mene zbog neceg vjeruju. Nadam se da nisi toliko egocentrican da pomislis da su svi budale a ti pametan. Zivot ce te nauciti mnogo toga. Sto si zadrtiji ide sporije. Manje komentarisi vise citaj [cheers]

Biker-Boy

Da budem iskren, religiozne osobe nikad nisam mogao previse ozbiljno da shvatim, jednostavno ne mogu sa njima u neku dubokoumnu polemiku, sta pricati s ljudima koji veruju u svemoguceg nevidlljivog ciku na nebu koji se ljuti ako neko dole na zemlji masturbira, ili kresne zenu pre vencanja  [rofl]

Vec sa agnostikom moze da se polemise, oni ne veruju, ali i ne iskljucuju mogucnost da stvarno postoji "nesto", neka vrhovna sila koja je stvorila glaksiju, ali nema nikakve veze sa religijom - biblijom i kuranom koje je ocigledno covek izmislio, jer su pune gresaka i nelogicnosti, i varvarizma... pa cak su i sami ljudi (crkva) vremenom shvatili kolika je nebuloza ta biblija, pa su resili da malo olade stvari i urade reviziju poznatu kao "Novi zavet" koji je manje hard-core od prvobitne biblije, Islam nazalost jos nije doziveo svoju reviziju, jos su zaglavljeni u proslosti....

Nego, ako spadate u recimo hriscanski tim, objasnite mi, zasto ste tako ubedjeni da je BAS vas bog onaj pravi? Da ste se vi rodili BAS na pravom mestu gde ljudi vole JEDINOG PRAVOG boga, a svi ljudi na svim ostalim teritorijama planete su se zajebali jer njihovi bogovi, su lazni, to jest izmisljeni? Kakav bedak za njih, a siguran sam da i njima govore isto to samo obrnuto, to jest da je njihov bog jedini pravi, a vas je izmisljen  [rofl] [rofl] [rofl]


I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot


mareskin


Iskreno bih voleo da se poka¾e da Bog postoji. Re¹ili bi sve nedoumice.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu