Glavni meni

Felna stigla

Započeo MAGNUM, 21 Februar, 2012, 12:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gvozden

Ok, oko zurbe sam mislio da se mogla ista ideja malo finije odraditi, necu da tupim sad sa slikama..Ali npr...rezervoar, strci ti onaj flah i sraf, gomila kablova, sraf sa gornjeg, donjeg mosta ko u oko da si me ub`o...mosta flat ravan, sto ga ne proshiri covece, ili  stapovi su mogli shire pa savijeni u uzi trougao gore. NA glodalici se mogle oboriti ivice, izvukle linije... .To su malo zahtevnije obrade, ali veruj mi to ima skoro svaka druga bravarska radnja i nije vishe toliko skupo kao pre. Cak i water jet je sad pojeftinio, klinci imaju katere, sad mozesh sa folijom i kiselinom da  izgravirash sve dekne elektro- hemijskim putem kao u snu.... mozda ne svoj licni  tatoo ali makar logo kluba i sl.... Znam da je svaki rucni rad licna stvar, zato sam ti rekao , molim te nemoj se ljutiti. Razumem da se ukusi razlikuju i tu je ok , ali tehnicki daj mu maksimum...
MArko na pp ti saljem kontakt...

Andreja

Pohvale za trud i rad, samo napred!

Ako mo¾e samo jedno pitanje, nisam imao ranije prilike da pitam, koliko mo¾e¹ u cugu da preðe¹ ovakvim motorom a da posle mo¾e¹ i da hoda¹ normalno? Pitam zbog ape bars-a i fuzastera koji su napred, èini mi se da se skroz istegne¹ u vo¾nji?

Nisam imao prilike da provozam cruiser, chopper (iskreno, nije me nikad privlaèilo) ali bih rekao da je "sportski", R motor daleko udobniji za vo¾nju? Imam oseæaj da bi mi guzica i ruke utrnule posle 20km.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gvozden

Gresis.... :)
S ovim sicem bi trebao da je udobniji od bilo kog R, polozaj ruku jos manje umara jer nisi naslonjen na zglobove...nekad i risers ( nosaci upravljaca) od 2 cm menjaju 100% pricu...

MAGNUM

Jo¹ nisu slo¾eni kablovi,ostalo je da se dovr¹i jo¹ po ne¹to.Vile jesu pro¹irene ali nisam hteo mnogo,nekako mi taman ovoliko.Ma nema ¹ta da se neko ljuti,kako ka¾e¹ svi rade po svom ukusu.Udobnost je vrhunska,kao i polo¾aj i ruku i nogu.Ideja je bila da ide ape,medjutim sad kad sam probao polo¾aj nisam siguran ¹ta æe taèno biti.Ba¹ je odmeren polo¾aj.Malo æu da ga teram ovako pa æu videti
Mk S P I D

ЯЭВОЛУТИОН

gde nestade onaj agregat od Triumpha iz radnje ....sa predhodnih slika....to mi bilo najzanimljivije :)
p.s.
Svidja mi se to sto neko krece u projekat....motor kakav on hoce....jedino sto mi je malo OLD SCOOL sto me bas ne dira....na pravo mesto...mada ima tu i nesto Thunder Bike stila bar sto se zadnje felne tice.....nekako mi pomesani stilovi.....ali ako si ti tako hteo, meni se onda svidja. 
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Ma to je sve extra,samo mi je sve malo sareno,ali cekamo kraj projekta pa da vidimo! Ja bih volio na njemu vidjeti ¾ièane felne ali po¹to je zadnja feluga takva kakva jeste,nema od toga ni¹ta! I ne znam dali postoji uop¹te zadnja ¾ièana tako ¹iroka! Ne ku¾im se ba¹ u materiju ali bih te prerade mogao gledati èitav dan!
jin-jang

MAGNUM

E dru¾e,postoji ¾ièana felna te ¹irine,ali brate 1700 $.A ¹ta je ¹areno,stilovi ili ¹ta?Ja sam nekako pravio bajk kako mi se najvi¹e svidja,iskreno o stilovima nisam uop¹te razmi¹ljao.Sve kako zamislim tako se i napravi,to je to,to sam ja.Po meni uop¹te ne mora pratiti neki stil,kako ¹ta èovek voli,tako napravi,ja sam hteo ba¹ takav bajk i to sam i napravio.E sad jbg,nekome se svidja,nekome mora i da se ne svidja.Kad se pravi za prodaju,to je druga prièa,ovo nije na prodaju,mada ???$$$
Mk S P I D

Kengur

Bitno je da se vlasniku svidja, ipak je ovo ''bacanje'' pare kao lek za svoju dusu, u tu se ne osvrce na tudji ukus.

Svaka cas, obozavam ovakve prerade. Dal su po mom ukusu ili ne, to je totalno nbt...

Samo napred, i redovno nam kaci slike.

mali_zmaj

Ma to ti je moj licni ukus,ja bih to vjerovatno u jednu boju...,bitno da je tebi ok,stipu manijake,znas da mi volimo da prdimo uprazno.....   :))
jin-jang

MAGNUM

Ma bre sve je dobrodo¹lo.Pravo da ti ka¾em isekao sam savr¹enog Harlija,jubilarnog za 100 godina HD-a.Boja je ostavljena i znaèke na rezervoaru,filteru i dekli sa stotkama da me malo podseti na original
Mk S P I D

mali_zmaj

Pa sad ce da bude orginal,ali tvojih ruku djelo!
jin-jang

MAGNUM

Da ba¹ tako,jedan jedini,a moj.Sutra paljba,slikaæu kad stignem,malo da se izvozam
Mk S P I D

nano


yzf750


mkt


MAGNUM

biæe boljih slika kad se vratim iz grèke..
Mk S P I D

MAGNUM

Mk S P I D

Kengur

Lep!

Jedina moja licna ''zamerka'' je to sto nema prednji blatobran... Ostalo sve kako treba! Svaka cast!

Gvozden

 [clapp] [clapp] Sad bezi iz garaze i ne vracaj se ! Samo gass!
[cheers]

AndreyRR