Glavni meni

Felna stigla

Započeo MAGNUM, 21 Februar, 2012, 12:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MAGNUM

Stigla mi je felna za projekat mog HD-a,pa kreæemo dalje uskoro,guma je veæ tu,240/50/16

[attachment deleted by admin]
Mk S P I D

Kengur

Daj slike celog HD... :)

AndreyRR

Da je full HD poslao bi,izgleda da je HD ready  ;D ;D

MAGNUM

Evo ga,jo¹ je ceo,dok ne poène seckanje

[attachment deleted by admin]
Mk S P I D

Taraba

Da se razumemo - ne volim choppere i cruzere, ali...
Mogu da razumem da neko uzme EN500 ili slièno èudo pa ga isecka i napravi ne¹to od njega... ipak je to samo Kawasaki kojih ima milion, ali bre greota seckati Harley-a.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

sto greota ako zna sta radi i jos da ispadne do jaja  ;D ;D

zVuk

da nije bilo seckatora, harley danas ne bi ni postojao.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

AndreyRR


zVuk

mislim tamo po amerikama su seckatori seckali harley-e....pitanje je gde bi sad harley bio da nije bilo seckatora....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Ima da mu cucne odlicno!

MarkoMZ

 [balavi]  [balavi] Moram da vidim kako ce ovo da ispadne! Pratim!
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

MAGNUM

Pa zna¹ kako je to kod mene,uvek sam to hteo da pravim.Dok sam vozio to ¹to ka¾e¹ ne¹to èega ima koliko hoæe¹ nije mi se htelo ba¹ zato ¹to nije HD,sad æu ga seckam za sve pare
Mk S P I D

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt

a sta ces da mu radis  [watching] [watching] [watching]

Jefta

Ово ми изгледа као фелна за кола. Не види се друга страна.
Јел ово планираш да ти буде као код дукатија да задња виљушка иде само са једне стране??? Где планираш да иде ланац и задњи диск?

Пратим да видим како ће то испасти

Уздравље

MAGNUM

Felna jeste od kola,ispa¹æe na kraju za motor.Nekako mi mnogo da dam 1700 $ za felnu za motor.©irina je 9",pa je te¹ko naæi.Ovde sam prvo tra¾io polovno ne¹to,pa novo ali kad pomenem ¹irinu,svi u fazonu pa ¹ta æe mi,pa ¹ta te briga,ima¹ ili nema¹.Gospoda koja prodaju nove felne ne prodaju jednu.Ovu sam hromiranu naruèio u Nemaèkoj.Ide nova glavèina,disk sa jedne,remenica sa druge strane,po¹to kai¹ ima.Guma 240,nova zadnja vila,pomeranje amorta,remenice,verovatno i nov du¾i kai¹.Meni je motor do¹ao sa zadnjim sedi¹tem,sisijem,pak tregerom,to je sve prodato kao i zadnji fuzasteri i za te pare kupljena felna i guma.Imam veæ du¾u i deblju prednju vilu,odnosno ¹tapove,treba napraviti nove trouglove da se malo izbaci prednji kraj i ide toèak napred 21" koji je takodje stigao.Sedi¹te hand made,tanko,blatobran se pravi,dizanje rezervoara,prebacivanje bobina,ape,rajzeri.Tra¾im neke gole farove da pravim far neki,kad stignem i jo¹ sva¹ta mora da se uradi od zavisnih i dodatnih radova,nadam se da æe stiæi do sezone.Samo da ga stavim na toèkove a sve ostalo u trku,u pauzama izmedju skupova
Mk S P I D

SSZGO

lepo je to ali mogao si da pravis neki motor a ne igracku, daj R-a nekog pa sredi :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MAGNUM

Ma kakav R,nisam dovoljno normalan da vozim R-a.R 1 kog sam imao je bio sa poliranim ramom,zadnjom vilom i felnama,tad su me zezali da hoæu hrom na R-u.Ne vredi,
R-a izvozam da me ¾elja mine a onda na choppera da u¾ivam
Mk S P I D

Jefta

Ауу озбиљан пројекат. Ајд па са срећом :)

ЯЭВОЛУТИОН

Imaces problem sa kaisem da prodje pored gume.....medjuosovina ti ne gine....ili neko OFFset za remenicu...ali mislim da je felna presiroka i da ce stradati lezajevi iglicasti na izlaznoj osovini iz menjaca....i kod manjeg offseta stradaju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11