Glavni meni

Gume - SLO

Započeo K_A_W_A, 07 Februar, 2012, 16:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

It's the ride that matters, not the bike…

castor

E, ovako. Stari je juèe ujutro zapalio za kroaciju svojim poslom i jutros se odpeljao do Furlana. Do¹ao popodne i meni donio ne¹to lijepo.

Komplet 120/180, dot 1411 prednja i 1811 zadnja. Kod Furlana 224€. U Ryu Motors 39740 dinara ili 350 ojra. [doh] [doh]

Stvarno treba biti lud... I kupovati gume kod nas.

Hvala za Furlana momci. [cheers] [cheers] [cheers]
It's the ride that matters, not the bike…

RAmireZ

Napravio si povraæaj DDV-a?
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

castor

Yup. To je krajnja, plava cijena sa njihovog sajta...
It's the ride that matters, not the bike…

aleksr6

Citat: gdjole poslato 03 April, 2012, 00:14
Yup. To je krajnja, plava cijena sa njihovog sajta...
idem i ja u petak po svoje boze zdravlja,d211gp u slik varianti

Gašpar

Ako planiras da vozis Happening, kao sto si pricao, ne uzimaj slik, neces moci da vozis na njima.

dzony

ljudi ,ako gume kupi slovenac ,jel on dobija povracaj pdv-a,i gde,imam coveka u slo sa kojim saradjujem pa bi ga zamolio da ubaci u kola kada bude dolazio i da mi donese.

Che


Tamanitu

Citat: dzony poslato 11 April, 2012, 16:59
ljudi ,ako gume kupi slovenac ,jel on dobija povracaj pdv-a,i gde,imam coveka u slo sa kojim saradjujem pa bi ga zamolio da ubaci u kola kada bude dolazio i da mi donese.
Stranac na osnovu pasosa dobija povracaj poreza. Naravno da domacin Ne.

dzony

znaci onda da gledam onu srednju cenu

UFF

Citat: Che poslato 08 Februar, 2012, 23:10
Citat: ts.marko poslato 08 Februar, 2012, 18:04
Au !!!
Kawa  [clapp]

Koliko naplaæuje monta¾u po toèku, za auto?

Kad kupis kod njega - fraj montaza.


E pa  [srednjiprst]

ja zvao danas furlana

bt-o16 95e
bt-023 108e

montaza 10eur   [thumb_down]


jbg nema nista dzabe
planirao sam da odvezem beograd-rim ali kad sam video da sam dosao do finog najmekseg sloja gume (onog ispod zastitne zice) morao sam sa 160 da skinem na 110kmh i onda pocese da bole ruke i ledja jer nema vetra koji me je na 160 drzao uspravno opustenog i tako mi posle 750km bilo dosta voznje a znam da sam u odlasku mogao opusteno i bez umora da sjebem 1000+

veceras prespavam u ljubljani pa sutra laganica do furlana na zamenu
pre toga cu da pozovem i lasica da proverim sta ima na stanju i uporedim cene a i da pitam za demontazu-montazu-balansiranje

AndreyRR

kako god okrenes jeftinije nego nam u srbiji

UFF

lasic ima samo dunlop a ja sam bridgestone fan :)  jbg
i kod njega je 9 eur zamena

odoh do furlana po 23jku najverovatnije
mada se i dalje razmisljam da probam tu novu S20

UFF

Uzen BT-023
guma kosta 108eur
demontaza/montaza/balansiranje 10eur
platio sam je 140eur punu cenu pa otisao do granice (7km) da overim racun i vratio se po jos 22eur
Carinik kaze da moram da izadjem iz zemlje pa da udjem opet, ja rekoh ok izaso na niciju zemlju i okrenuo se izmedju cunjeva i vratio nazad  ;D
Posle saznam da tako bas i nisam smeo da uradim.. ali na carini guzva a  [policaja]  u vecini slucajeva ni ne udari pecat pa otkud onda neko zna da li sam izlazio ulazio u hrvatsku ili ne (uradio sam kako mi je rekao - izasao iz slo i vratio se - nije rekao da MORAM da udjem u hr  ;D )

Firma jako velika i ozbiljna a prodavci i radnici ljubazni, svi razumeju srpski
trazio sam dot iz ove godine i rekose mi nema problema ali se ispostavi da im je ostala samo jedna bt-023 (kao sto je i na sajtu pisalo-gle cuda azuran im je) a ona je bila kraj 2010-e, bt-016 imaju isto samo jednu a S20 nekoliko komada.. pogledah i nju ali to definitivno nije guma za put i voznju po gradu pa ipak uzeh 23ku

UFF

Do lasica i furlana se lako stize
Posle granice na 7-8km imate tablu za catez tj brezice
tu se iskljucite pa prodjete iznad auto puta pa onda nazad ispod autoputa ( [neampojma] zasto su tako uradili put [ludak])

UFF

Onda prelazite malu reku i nailazite na kruzni tok i idete desno za Dobovu

UFF

Cim skrenete videcete tablu za mesto Trnje i furlanovu reklamu (ima jedna i na samom kruznom toku) i 4 km od table napred (samo pratite put) je furlan

UFF

A jos ranije pre frulana posle kruznog toka sa leve strane je lasic  (nije imao nista od bridgestona-samo dunlop pa sam ga poreskocio)  prolazite pored njega

UFF

I malo kasnije na ulasku u selo Dobova sa desne strane se jos iz daljine vidi hangar sa reklamama

UFF

Eto nije me mrzelo da vozim i slikam-nadam se da sam nekom pomogao (uopste nije tesko naci ih)