Glavni meni

Jevropejci...

Započeo serbduck, 27 Novembar, 2010, 00:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Vreme je da se èoveèanstvo resetuje jednim dobrim sveobuhvatnim ratom... Pa ko pre¾ivi nek se razmno¾ava... Mno¾e se primitivni i nepismeni, poje¹æe ostale, a neznanjem i nepismeno¹æu uni¹titi planetu do kraja. Op¹te obrazovanje èoveèanstva je nikad gore, kao da smo na pragu srednjeg veka a ne u 21-om... Ljudi su stoka, koji god narod na svim kontinentima... Majmun u¹ao u tenak... Al' na globalnom nivou...

DebeliZmaj

zato su su danas zene u boljoj poziciji da zarade pare...
pa samim time nisu pod presijom da se udaju, odu u porodicu
muskarca, muza i vishe nisu na teretu sebi i svojoj porodici ...
dakle zato se ocekivalo da on obezbedi dom, stanishte ...

samim time ako ima svoje prihode zeli i da sto duze uziva u plodovima
svog rada, kad joj, kako i sa kim odgovara u zadatom momentu ...

a pogotovo sto danas ako ima pare moze da se majcinstvu posveti i
sa 50 i to jako kvalitetno bez nekog uticaja na svoj konfor, realno pored
dobre dadilje moze i da se izlazi, ide u bioskop, pozoriste, jebachinu itd..

imas sad uslugu i nocne dadilje ili med. sestre koja dezura uz bolesno dete
ono celu noc bdi nad njim dok roditelji spavaju ...
i dete sigurno i zbrinuto i roditelji naspavani da mogu da prave pare ...
dakle sve je lakshe uz kesh :) ne kazem da li je bolje ali je lakse ...

naravno to onaj ko kapira da mu je problem da za pocetak obezbedi staniste
za porodicu ne moze ni da percipira ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

..moj glas uvek ide da mu¹karac obezbedi stan, jednostavno bolje je pozicioniran u ionako ugro¾enoj situaciji..


Naravno svoj stan steknut pre zajednice ili podstanar za svoje pare.

Mo¾da su moji stavovi malo vi¹e okrenuti u za¹titu mu¹kog roda, ali ni¹ta nam drugo i ne preostaje, sve je protiv nas nametnuto..

DebeliZmaj

hurricane ...

ako ima slostavljanje u vezi, to moras da prijavish ... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

...tvrd sam ja orah, ne brini..

DebeliZmaj

``Naravno svoj stan steknut pre zajednice ili podstanar za svoje pare.``

Vidi ... vristi mu mUFFAlarm da je menjana poruka ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Hurricane poslato 13 April, 2017, 15:24
...tvrd sam ja orah, ne brini..

da da cak ti je i rostilj zabranjen ...
osim kad si solo ... :D ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

...buahaha, ja inaèe ne volim da jedem, ja samo pijem..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: milomir22 poslato 13 April, 2017, 13:55
Jebes ga, ima necega, cim se niti udaju niti decu radjaju. Ranije su usedelice bili retki slucajevi, danas svaka druga presla 4 banke, il' razvedena bez dece, il' se nije ni udavala.

@uff
I muskarci potegnu oko dece, prosla su ta vremena kad je zena podnosila sav teret u braku. Odavno su prosla.

A oko nasledstva, najbolje je da ona ne odlucuje o mojoj imovini, niti ja o njenoj, a gde se zivi, zivi se gde je najbolje/najjeftinije (kod mene ili nje svejedno), mada se kod nas uglavnom ocekuje da musko obezbedi dom (sto mi je van mozga).

ima necega....decu vaspitavaju da budu samozivi
deca zahtavaju veliko odricanje ali donose veliku radost...
ali samozivim je lakse da kazu da nema uslova da detetu pruze sve....kao da detetu treba mnogo osim ljubavi....
sto zarade to i potrose samo na sebe, a posto nemaju obaveza prema porodici savrsenu su radnici...a jos su bolji konzumenti modnih i ostalih gluposti...na sta bi i trosili novce osim na gluposti....a kako da dodju do novca...laktajuci se i gazeci preko mrtvih....
i oni koji greskom (prirode) dobiju dete dozvole da ga ostave u domu bez ikakvih posledica...
primitivno je i zivotinjski zeleti nasledstvo...zeleti da podignes nesto od kilo mesa je onako...bljak....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

svaka ti je ko njegosu. gledam to svaki dan.
secam se kako mi je kolega austrijanac rekao kako je vrlo hrabro imati i gajiti decu jer su veliki trosak.
ja se zbunio, kako da interpretiram sta prica covek?
dal me zajebava, dal je lud? i onda kapiram nije on los covek, nego tako su i njega njegovi ucili i njih njihovi i tako oni unazad generacijama.
tuga bozja, nestace koliko se ne razmnozavaju, a i treba da nestanu jel su humanoidna govna.

stedi i trpaj pare u dupe da bi platio 120e zamenu ulja jer ne znas sam.

Citat: Laziæ poslato 13 April, 2017, 15:15
Vreme je da se èoveèanstvo resetuje jednim dobrim sveobuhvatnim ratom... Pa ko pre¾ivi nek se razmno¾ava...
Lepo sve da se poravna sve sa zemljom, pa ajmo iz pocetka, ovo sto smo pravili ovih pisljivih par hiljada godina kurcu nevalja.

DebeliZmaj

samo vi poravnavajte svoj svet
moj svet zaobidjite ... meni je
ok ovakav kakav je ... ima prostora
za poboljsanje uvek ... al da se
prilagoditi ...
podrzqvam svacije pravo da podredi
svoj zivot deci dok god ja sam mogu
da biram svoje prioritete i budzetske
rashode kako se meni svidi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

@ debelizmaj

Nije problem sto ti zelis svoje pare da trosis na sta hoces, to je tvoje pravo. Problem je sto je nekada manje od 1% Srba delilo tvoje opredeljenje, a danas je to 50%. Nestacemo kao narod, jebes ga.


P.S. moje pisanje se odnosi na 2. deo tvoje poruke
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

nestacemo kao narod?

pa?

koga boli qrac?

treba da se razmnozavamo ko kinezi i pacovi da bi postigli sta?

ljudski rod opstaje, nemoj da se brines, a narodnosti i nacije su samo razlozi za rat, to treba ukinuti zajedno sa religijom :)

ko zeli nek pravi, nek se zrtvuje i drka i nek uziva u sreci koju revolucija pominje, isto tako ko ne zeli ne mora i bez da jedan ili drugi drugom seru i namecu svoje misljenje.

Boban_m

Ne bi bilo fer da se ne pomene i treca grupa. Naime, oni su toliko evoluirali, da ne zele da se smaraju oko riba ni malo. Ko ce placa' pice, slusa' gluposti...ali to ne znaci da su oni uskraceni za seksualno zavodovljostvo, naprotiv, njima je to na dohvat ruke. Genericki naziv im je drkadzije ;D

megaidiot


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
©to je nekad davno rekao Mimimaks(mada ne znam da li je on smislio), ©to vi¹e pedera(i drkad¾ija) nama bolje, manja konkurencija... ;D



@Uff:
Ne sla¾emo se uvek, ali za ovo, ¹to ka¾u, plus kao kuæa... Na nasipu... ;D

Kostić

èovek se rodi, kao i svako drugo biæe na planeti, ba bi jeo, jebo i da bi se razmno¾avao. kao i biljni svet, ali na drugi naèin. sve ostalo su prirodnje devijacije. ako su ljudi koji guraju ðoku u dupe, devijantni, ¹to i jesu, i pas je devijantan, ¹to i jeste. i on gura ðoku u svaku rupu, jer kad mu doðe prirodni nagon, on trlja ðoku o gazdinu nogu... i ostale ¾ivotinje to rade. oni ljudi, koji nemeaju prirodnu potrebu da ostave ne¹to za sobom su isto devijacija prirode. a oni koji bi uni¹tili svet zbog 'zla', ti su najaèi devijantni poremeæaji prirode. :)

milomir22

Ne kao kinezi i pacovi, ali po 2-3 deteta bi "zavrsila pos'o".

A to da svako ima/treba da ima slobodu da radi sta hoce, to se slazem, sve dok ne ugrozava druge svojim ponasanjem, pa makar gurao djoku u mesoreznicu.

Ono sto je nekad bilo normalno-danas je zastarelo, bolje setati jorksirce/pudle nego decu, jbg po evropski, deca vise nisu u modi.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr