Glavni meni

Suzuki GSXR 1000 K9

Započeo Joker, 29 Januar, 2012, 03:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Godina: 2009
Kubikaza: 999
Konja: 186
Tezina sa praznim rezervoarom: 185 kg
Kapacitet rezervoara: 17.5 litara

Moj trenutni motor. Prvo sta uraditi je skinuti ove odratne auspuhe i zameniti ih sa necim boljim, ako ne zbog performansi onda zbog izgleda. OGROMNA razlika izmedju K8, K7... Nizi, lakze se vozi. Za razliku od K8 koji je imao hidraulicno kvacilo, koje se nije pokazalo kao dobro vratili su mu obicno. Kocni cu 300 % bolje od predhodnog. Mnogo je , ne znam kako da najbolje opisem, mirniji i sigurniji po krivinama od K8. Dosta stvari su promenili i sve je bilo na bolje. Obavezne su dobre gume, motor ima mnogo snage, dosta je agresivan u malim obrtajima. Na njemu imam naravno Dunlop i ne planiram da ih menjam. Mane... Skupi delovi u slucaju ne daj Boze pada..  ;D

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Ja sam uzeo K8 pre mesec dana i jako sam zadovoljan. Nisam vozio K9 tako da ne mogu da komentarisem koliko je bolji ili losiji ali ja imam samo reci hvale za K8
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kengur

Joker je pre K9 vozio K8...
Tako da ako te bilo sta zanima vikaj ga :)

Joker

Kao sto Kengur kaze, ako nesto treba tu sam. Ono sto je od obavezno ako vec nema su pancir creva i kvalitetnije plocice... I da se skunu oni odvratni fabricki auspusi... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Dzigi Boy

odlicna motorcina [balavi] [klanjam_se].....a i auspusi su mi lepi......ali 4 u 1 najbolje peva [neslusam]...u svakom slucaju zelim uspesnu prodaju jer ga sigurno dosta ljudi zeli [cheers]

Joker

Dzigi, brate, obozavam te!  [rofl] [rofl] [rofl] Kakva bre prodaja, ovo je tema iz licnog iskustva, ne prodaje niko nista.... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

markan90


UFF


Dzigi Boy

hahaha e jesam coban, ja video GSXR pa reko da bacim oko vidim lep pa da ga pohvalim

kada bi vozio R motocikl GSXR bi uvek bio moj izbor, pogotovo plavo beli....

kao klinac sam ga sanjao a kratko vreme sam posedovao matorog 1100 ostao mi je u lepom secanju iako nije uopste imao drugu brzinu

izvinjavam se zbog svoje ishitrenosti u krajnjem slucaju ste se barem nasmejali [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

borkos

Dzigija za predsednika...   [cheers]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Major

Citat: Joker poslato 09 Novembar, 2012, 16:21
Dzigi, brate, obozavam te!  [rofl] [rofl] [rofl] Kakva bre prodaja, ovo je tema iz licnog iskustva, ne prodaje niko nista.... :D

Prodaces ga kad tad Dzigi je u pravu ;D

clutch&brake

stavio sam akrapovica tako da sam bas zadovoljan sa grmljavinom a creva idem da kupim 1.12 tako da mislim da ce tada biti bas bas full :) jbg cekam da prodam gsr pa cu onda srediti litru kako dolikuje a do tada...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!