Glavni meni

univerzalni sportski auspusi prohromski novi

Započeo Andjelo, 28 Januar, 2012, 19:37

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

na prodaju univerzalni prohromski auspusi protocni ovi sa slike  cena za komad je sa okruglim izduvima 90 evra a sa kockastim 100 evra













(Powered by frubar.net)

Andjelo

#1
moguca je i ugradnja  a takodje i odrada kompletnog prohromskog izduva sa srednjim loncem

bokilic

brmmmm

Andjelo


bokilic

5000din, al sam se zajebo,posle nadjem u pancevu za 4000,,,,
e sad tezak prilicno, lep zvuk,protocan
brmmmm

Andjelo

ovaj je ceo od prohromskog lima  i cena u pirke auspuhu nesto slicno oko 11000 dinara   tezina ovog lonca je 3,4kg

bokilic

ma i ovi su celi od prohromskog lima,a ti pirketovi su skoro pa nikakvi,uzeo jedan i pokajao se..
no dobro,neznam ko pravi te tvoje auspluhe,mozda ih i ti pravis nevazno, ali svaki protocan je dobar,jos od prohroma,malo i da potraje,
ima u radnjama i nekih okruglih lepih ,isto prohromskih,ja drzo do pre par meseci auspluh servis pa znam  o cemu pricam, ovde sam se preselio pa jos nisam nastavio sa tim poslom,dok ne zavrsim u kompletu garazu,dok ne postavim masinu za cevi,za plehove itd, imam i presu za danca sa 30tak razlicitih nozeva i kalpupa, i za falcovanje lima itd, nije lako napraviti ga u svakom slucaju, pogotovu od prohroma.
brmmmm

Andjelo

ma ove ne pravim ja kupio ih preko par komada  pa da vidim da li ce ici   ,radim ove za motocikle  od prohromskog lima 1mm  i znam koliko me on izdje lim ,vuna ,perforirana cev  varenje  pa sad vidi jedino da krenes u neku proizvodnju od min 100kom dnevno pa da radis po nekoj minimalnoj zaradi  kod pirketa su aluminizirani sportski od 5000-6000 hiljada sa hromiranim zavrsetkom a prohromski od  8000-12000 hiljada zavisi da li je okrugli sa jednom cevkom izduvnom ili ovalni sa duplim izduvom  i ugradnja je  od 1000-2000 dinara a kod mene bi mogla biti  i GRATIS  ...........za clanove foruma

Andjelo

evo stigao i karbonski sa DB kilerom  cena 80 evra    duzina topa 250mm obim 100mm ulaz 57mm izlaz 75mm 



(Powered by frubar.net)

bokilic

i taj sam vidjao, da je para kupovo bi narod remus od 200 do 300e,ovako  nema se,nemac udario,pa su i ovi odlicni, ja sam kupovao karbon savijen vec, fi 12o, 140. 100ka, pa seko na meru/duzinu/  pa pravio zavrsetke,cev vunu bla bla... skupa zanimacija,,,
brmmmm

Andjelo

uz kupljen zadnji lonac  dobija se i besplatna ugradnja   ....................ali cim se ovaj sneg otopi ........uz lonac ide i pravljena prohromsak selna  pa se na njoj variti nosac za gumu koji drzi na sasiji ....................da bi kasnije postojala mogucnost da se lonac iskoristi na drugom autu ako taj prodate

Andjelo

evo kako se cuje jedan od  topova za auto samo sto ima jos jedan protocni lonac ispred Opel corsa auspuff by Munja System