Glavni meni

CBR1000F

Započeo Gavrolini, 23 Januar, 2012, 02:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

1.  JEDNA 1990 DRUGA 1991
2. KO ZNA
3. JEDNU JE IMAO MATORI DOK SAM BIO KLINAC A DRUGU JA PRE NEKE 3 GODINE , VOZIO JE JEDNU SEZONU
4. ODLICAN PUTNI MOTOR, TEZAK SAMO U MESTU U VOZNJI SE TO NE OSECA, PO KRIVINAMA ODLICAN, POTEGNE KAD TO TREBA, UDOBAN , PONOVOCU GA KUPITI ZA PUTOVANJA VEROVATNO.
5. NEKOM RUZNJIKAVA NA IZGLED

ACO610

Odlican motor  ja  sam sa  svojom  Hondom cbr 1000f2  iz  92.god.  presao  65 000 km,  nikad  nista  odlican  motor,  i  jos  ga  nisam  prodao. Trenutno  vozim  Hondu  cbr 1100 xx  isto  jako  dobar  motor  ali  je  cbr 1000f  dosta  udobnija  za  duza putovanja.Kad  budem  imao  vremena  postavicu  koju  fotku  svoje  cberke. Motor  tvrðava! [klanjam_se]


ACO610



Jedna   proljetna   fotka  na  nadmorskoj  visini  1120 metara

ACO610


Cale

Izuzetan motor.Uvek sam je voleo a nikad je nisam imao.Aci petica za garazu. [thumb_up]

serbduck


  Skoro sam dosao u posed ovog autobusa... Kratko sam ga vozio, pa sem gore navedenog, nemam sta da dodam. Izuzetno lak za voznju i izuzetno udoban.





... nesto vise cu napisati kad napravim neku duzu voznju ( 1000+ km )...

[cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Hurricane

..dugo gledam sva¹ta ne¹to ¹to bi mi odgovaralo, i bez trileme, kad se sve uzme u obzir... najjaèi motor ikada...

u zdravlju da u¾iva¹ u njemu..

Hohštapler

...deluje kao ultimativni dugo-pruga¹... Aco, ova tvoja crveno-bela kombinacija mi je ba¹ lepa!

ps.
i ja dr¾im motor u sobi! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Cale


banevuk


Evo da pridodam i ja jednu sliku sla¾em se sa gore veæ navedenim

bigsheki

citam da je cbr 1000f skroz dobar motor,moj kum je isto vozi ali 99god. i prezadovoljan je :) ali njegova ima oko 30,000 .....nasao sam jednu povoljno ali je presla 106,000 do 95,000 radjeni servisi u hondi ....motor je u nemackoj u oglasima.sta mislite da li je to premnogo kilometara za taj agregat?hvala u napred na odgovrima.

Hohštapler

Nije mnogo.
Ako misli¹ da ovi ¹to se vozaju kod nas imaju 30.000 hiljada grdno se vara¹.  ;)
Mislim, ima mo¾da jedan do dva, ostali... Uostalom 20godina x 3000km (¹to je sme¹no!) pa ti vidi...
Uz pravo odr¾avanje po PSu, i normalnu upotrebu taj motor mo¾e 300.000 bez po muke da izgura.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigsheki

hvala care,a i cena je bas korektna.... sa 3 kofera i ga verovatno mogu uzeto na nemacke table ispod 800eur



El Jefe

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 11 Septembar, 2014, 18:40
Nije mnogo.
Ako misli¹ da ovi ¹to se vozaju kod nas imaju 30.000 hiljada grdno se vara¹.  ;)
Mislim, ima mo¾da jedan do dva, ostali... Uostalom 20godina x 3000km (¹to je sme¹no!) pa ti vidi...
Uz pravo odr¾avanje po PSu, i normalnu upotrebu taj motor mo¾e 300.000 bez po muke da izgura.
Ima jedna Big one u NS na prodaju
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Citat: bigsheki poslato 11 Septembar, 2014, 18:49
hvala care,a i cena je bas korektna.... sa 3 kofera i ga verovatno mogu uzeto na nemacke table ispod 800eur




Dru¾e, ako je to ovaj, i ako si sigaran u tu servisnu knjigu - za te pare nama ¹ta da se razmi¹lja¹, tolko ko¹ta kineski skuter.
A ovo je motor koji ima glas jednog od najboljih svih vremena. Nije namunjeni picolovac, ali verujem da ¹to se tièe vo¾nje i u¾ivanja penal.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

ma kakva bre kilometraza.moj bandit ima 170.000 i motor nema znakova ostecenja.ssila je to

bigsheki

malopre se vrati.......motor bio lupan,faken .... kao stojdza vuce u levo,sad mi je filing kao kad detetu neko obeca igracku da kupi pa ga zaebe

Hurricane

...model je jako dobar, ali ovaj sa slike mi nije uop¹te obeæavao...
nauèi èovek vremenom da èita i slike iz oglasa, jbga...

biæe bolji ne brigaj, i to obièno kad se najmanje nada¹...

Hurricane

..mada i ovaj je vredeo malo manje nego ¹to je cenjen,
da se razumemo, i u Nemaèkoj ono ¹to valja ko¹ta vi¹e...

bigsheki

nasao sam ih ovde do 1300-1400eur bas dosta sa kilometrazom do 70 hilj.km ....sve se to uzima za 1000 ......carina oko 300.... za bagatelu dobar motor za druze staze....ovaj mi je bio primamljiv...mogao sam ga uzeti za mnogo manje.sad opet ceprkanje i trazenje da se uzme nesto valjano.