Glavni meni

NX 650 Dominator

Započeo jevta, 22 Januar, 2012, 20:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

1996?
Mitas 08 ili 09 neseæam se oznake al bile ganc nove ja ih montirao.
Vozio ga jednu zimu i pr¹ao preko zime vi¹e kilometara nego to leto.
Po mom mi¹ljenju najbolji u klasi ide brutalno dobro oseæaj u vo¾nji vrh oæe lepo i u krivinu i van asfalta,kao i gore,ma super. [klanjam_se]
Meni visok :'( :'(


[attachment deleted by admin]

UFF

kako ti bre visok?
ja nizak a dominator mi bio nizak i jos kad sendes dobro se spusti
mekano ogibljnje
vozi se ko bicikla
imao sam osecaj kao da je 250kuba sto se tice upravljivosti

jevta

Ja sam rastao u ¹irinu ,a ne u visinu :)

Gašpar

Ali ja i UFF imamo po metar i sumsku jagodu, kolko si ti onda, manje od metra?  :D

jevta

Nisam ba¹ tako mali. Za vo¾nju je ekstra,al kad treba stati onda na prstiæima,jo¹ ako ima¹ suvozaèa nije nimalo lako.Kad treba da se popne¹ polako na iviènjak ili tako ne¹to zlo. Prednji toèak se popne ,a zadnji ne ,a ti pri tom stane¹ pao si garant nema boga.Nije bilo ¹anse da sedeæi na motoru otkljuèam gara¾u i otvorim vrata.

Gašpar

A to da. Inace vozio sam jednog Dominatora svojevrmeno, tj samo probao. Tada sam bio odusevljen njime.

Bishke

moze li dominator u neki off?

negde sam procitao da je previse mekan
You should do one thing every day that scares you

mikelandjelo

nije toliko mekan. nemoj da ocukejus hard endura. Bio na ravnoj gori i maljenu ove godine, nesto oko 150 i jace km-h kamenja, zemlje i pundjavonekihsranja i dobar je. da ima samo malo jace opruge napred bio bi ko bombona.
EDIT:
http://advrider.com/forums/showthread.php?t=252960&highlight=nx500&page=102
http://vimeo.com/32037465
Honda Dominator NX 650 Enduro

zoran-suzuki-srad

dali svi ljudi koji voze dominator tako voze

K0le

Da se zapljunem, kad ono iskoèi   ''Upozorenje: u ovoj temi nije pisano veæ vi¹e od 120 dana. Ukoliko niste sigurni da ¾elite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.'' :D. Al' nem' veze. Ionako smatram da se ovde na forumu slabo pi¹e u temama 'iz liènog iskustva', pogotovo ¹to se tièe pojedinih modela a o nekim nije ni pisano.
LM, da ne trunim previ¹e:
Domingos, 1991. godi¹te, dru¾imo se od proletos, nekih 1300 i kusur km. Napred HajdeSad enduro guma agresivnije ¹are, pozadi Twinduro sa jo¹ agresivnijom al'   'skockana', zrela za zamenu. Zbog zadnje nisam ba¹ bio rad da se oprobam u nekom ¾e¹æem krivinarenju ali i ovako hondica ba¹ ba¹ lepo ide, lako se 'ru¹i', okretna , na zadnji u prvoj kad pomisli¹ - samo zavrne¹ gas  :-[. Lep zvuk, koènice skroz ok (mogle bi bolje ali za 44 konja i nema neke preterane potrebe), jedino bi za¹tita od vetra mogla biti daleko bolja (opet ni¹ta ¹to se ne mo¾e re¹iti nekim vizirom) , i jako joj smetaju naleti boènog vetra al' treba uzeti u obzir da je motor laganica pa i nije za zameriti. Dvoje vozi bez problema, ali verujem da nije za neke daleke puteve. Ako planirate èe¹æu vo¾nju u dvoje, moj savet je menjanje sedi¹ta - fabrièko je dosta kruto i strmo pa suvozaè stalno klizi na vozaèa u toku vo¾nje.
Op¹ti utisak je jedan veliki kez pod kacigom :D